» خانه » چیدمان مپ » بهترین مپ های بیلدرهال 6 و 7

بهترین مپ های بیلدرهال 6 و 7

 

 

طراحی بیس در ورسوس بتل اهمیت زیادی داره – 50 درصد موفقیت شما رو تعیین میکنه و مهم نیست چقدر در اتک زدن مهارت دارین ، اگر بیس شما ب اسانی تخریب شه نمیتونین به کاپ ها بالاتر برسید ، جایی که لوت خوبی در انتظار شماس . بهترین و جدیدترین بیس ها بیلدر هال 7 رو در اینجا جمع اوری کردم و مدام اپدیت میکنم.

یه نکته قبل اینکه شروع کنیم ، اگر شما بیسی رو استفاده میکنید که از اینترنت برداشتید ، همیشه باید یکم تغییرش بدین. راهنمایی کوتاه درباره چگونگی انجامش:

 

 

 

 

بیس انتی 2 استار بیلدر هال 6

اولین بیس از نزدیک کردن و پخش کردن سربازا به خوبی استفاده کرده. وقتی جاینت همراه بتل ماشین دارید از هم جدا میشن چون قسمت بالا دفنسی ندارد ( پس بتل ماشین وقتی از گوشه انداخته میشه ب اون قسمت میره ) و جاینت ها هم به سمت کراشر حرکت میکنن.

 

مپ بیلدر هال 7

بربرها بوسیله کراشر زمینگیر میشن و جاینت کنون هم خودش به تنهایی کافیه تا بربرها برای بیلدرهال شما تهدید جدی ای محسوب نشن.
با قرار گذاشتن ایربمب فکتوری در مرکز میتونین براحتی ترتیب خفاش ها و مینیون ها ر بدین و بیبی دراگون ها هم باوجود فایرکرکها در بیلدرهال 7 تبدیل به نیروی بیمصرفی میشن.?


طراحی وفق یافته بیلدرهال 7

ممکنه تابحال این مپ گالادون رو که چند هفته قبل برای بیلدرهال 6 در ویدیو نشون داده بود دیده باشید. خب، بعد از آمدن بیلدرهال 7 اون مپ رو با سازه های بیلدرهال 7 منطبق کردیم و تابحال که در برابر حمله ها خوب ایستادگی نشون داده(اقلا با دفاع بیلدرهال 6)

مپ بیلدر هال 7

اتک 2 ستاره هم بهش زدن منتها در حدود 50% اتک ها حتی موفق به کسب یک ستاره هم نشدن(در حدود تروفی 4600)
سومین فایر کرکرتون رو حتما بسرعت به سطح 4-5برسونین تا بخوبی اتک های با بیبی دراگون رو خنثی کنین!

 

مپ بیلدرهال 7

 

مپ عالی بیلدر هال 6

بیس ای که اینجا میبینید هم قوی هس ، چون بیلدر هال مستقیما توسط دفنس هایی که در اول اتک میخواین از بین ببرید محاصره شده . گذشتن از لایه ها با وجود سازه ها بیهوده در محیط اطراف کار ساده ای نیست.

 


این بیس نتایج بسیار خوبی را به من داده است ، ولی هنوز به اپگرید اساسی دفنس ها ( لول +5 ) نیاز دارید تا تمام قدرت بیس رو ببینید.

 

برای مشاهده مپ در تمام سطوح به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ورود به کانال تلگرام

 

 

 

بیس انتی 2 استار بیلدر هال 7

این بیس بسیار عالی عمل میکنه و من در 15 اتک اخیری که خوردم 2 استار نشدم. مخصوصا ارچر و نایت ویچ در مقابل این بیس ناتوانن ، چون ارچر ها مجبورن فواصل رو طی کنن و ابیلیتی کلوک ( Cloak ) را از دست میدهند و روستر ( Roaster ) و ایر بمب در وسط نایت ویچ ها را به طور کامل نابود میکند.

 


همچنین این بیسی هست که در روز ها و هفته ها اخیر ازش استفاده میکنم چون ظاهرا راهی برای شکست دادنش وجود نداره تا وقتی که سربازاتون همراه بتل ماشین کاملا مکس و شانس هم داشته باشید.

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

نظرات
  1. محمد علی گفت:

    سلام دمتون گرم
    ولی من 1مپ زد بیبی دراگون و بتا مینیون ترکیبی میخام اون مپ زد هوایی ک گفتین با بتل ماشین میاد فایر کرکر را میزنه
    لطفا 1مپ پیشنهادی بهتر از زد هوایی بیلدرهال7بزارین تشکر