خانه , آموزش , نکاتی برای استفاده بهتر از بیس های طراحی شده سطح اینترنت

نکاتی برای استفاده بهتر از بیس های طراحی شده سطح اینترنت


 

استفاده از مپ های طراحی شده در سطح نت امروزه به یکی از محبوب ترین و لذت بخش ترین کارها در بین کلش بازها تبدیل شده حدس میزنم این روزها خیلی از دوستان بیشتر اطلاعات خود را از طریق اینترنت در رباطه با بازی محبوب کلش اف کلنز پیدا میکنند. باور کنید مپ های بسیار جالب و قوی در سطح اینترنت وجود دارد و طراحان با استعدادی که واقعا به طراحی مپ و منتشر کردن آن بین پلیرها علاقه دارند. من هم تمایل دارم به این که هر چند وقت از مپ جدیدی استفاده کنم و مطمعنا زمان کافی برای تست کردن آن وجود ندارد در نتیجه تصمیم گرفتیم تا چند نکته برای انتخاب یک مپ خوب و بهترین استفاده از آن را به شما یادآوری کنیم

 

در این آموزش و راهنمایی ما قصد داریم تا به شما نشان دهیم که چگونه مپ های سطح اینترنت میتوانند آسیب پذیر باشند و چه کارهای قبل از استفاده از این مپ ها باید انجام دهید.

 

فقط مپ های جدید و تازه ! فقط آخرین طراحی ها !

من شخصا هیچوقت از مپ هایی که بیشتر از یک ماه از تاریخ انتشار و طراحی ان ها میگذرد استفاده نمیکنم. رسیدن به این فکر خیلی آسان است هرچی قدیمی تر میشوند بازیکنان بیشتری به نحوه نفوذ صحیح به آن ها پی میبرند. اینکه فک کنیم یک مپ خوب پیدا کردیم برای همیشه خوب باقی  خواهند ماند یک اشتباه بزرگ است در حال همیشه مپ های بهتری پیدا و ساخته میشوند و هیچکس دلش نمیخواهد حمله را برای حریف خود آسان تر کند مخصوصا که خیلی از طراحان شروع به برنامه هایی برای آموزش حمله به مپ های بزرگ و مشهور کرده اند.

قدیمی و منسوخ شده؟

 

با جدا کردن و درنظر نگرفتن مپ هایی که عمر آن ها بیشتر از یک ماه است(در زمان انتخاب) مطمعنا یک ماه زمان مناسبی خواهد بود(برای اطمینان همیشه آخرین تغییرات آپدیت را در مپ برسی کنید مثل بمب تاور حال حاظر)

واقعا خیلی بد خواهد شد اگه شروع به چیدن مپی کنید و بعد بفهمید که بعضی از ساختمان ها و عناصر کم هستند و شما وقت خود را کاملا به هدر داده اید.

 انتخاب مپ های قابل اطمینان از منابع معتبر

دنیای اینترنت و گوگل یا اپارات و . . واقعا محل مناسبی برای پیدا کردم مپ بعدی شما نخواهند بود.

 

internet-base-youtube 

مپ هایی که در سایت ما قرار میگیرند همگی دارای برسی های کامل و ریپلی می باشند تا شما بتوانید به راحتی از صحت و کارایی مپ قبل از چیدن آن مطمعن شوید. اما اگر قصد استفاده از مپ های سطح اینترنت را دارید از تعداد بازدید و نظرات کاربران و همچنین درصورت موجود بودن امتیاز ان را برسی کنید.

همچنین مطمعن شوید قبل از چیدن یک مپ کامنت های بقیه کاربران را نیز بخوانید.

 


برای مشاهده ارشیو تمام مپ های سایت کلیک کنید
برای مشاهده ارشیو تمام مپ های سایت کلیک کنید

آسیب پذیری مپ های اینترنتی

 

توجه: منظور از مپ های اینترنی سایت های هستند که هیچ ارتباطی با کلش اف کلنز ندارند یا صرفا سایت هایی که اقدام به استخدام نویسنده های مختلف و شروع به انتشار مپ یا مطالب آموزشی در رابطه با کلش اف کلنز کرده که صرفا برای کسب درامد نیز هستند.

یکی از بزرگترین نقاط ضعف مپ های سطح اینترنت محبوبیت بیش از حد ان ها است (سایت هایی که مپ های جدید نمیزارند و مپ های قدیمی ان ها امتیاز بیشتری در گوگل و .. دارد). این محبوبیت رو مطمعنا به خوبی در هنگام سرچ مولتی پلی یا عادی شده اید مپ های تکراری که بارها و بارها میبینید.

هیچ مپی بشکست ناپذیر نیست و همچین چیزی وجود ندارد و نزارید سایت های مشابه با این عناوین گول زننده شما را جذب کنند!!!

مپهای خوب برای مدتی واقعا عملکرد خوبی دارند اما هرچه محبوب تر بشوند شانس بیشتری برای پیدا شدن نقاط ضعف ان ها پیدا خواهد شد. مخصوصا در تاون هال 11, شما یک مپ را دوباره و دوباره خواهید دید. خیلی از رسانه های آموزش خارجی کلش اف کلنز برنامه ای دارند که نحوه شکست این بیس های محبوب و معروف را به نمایش میزارند.

بنابراین آیا واقعا استفاده از بیس ها و مپ های طراحی شده در سطح اینترنت اشتباه است؟

البته که اینطوری نیس و نخواهد بود. بیشتر این مپ ها اگر به درستی انتخاب و برسیی شوند جوابگو هستند و تا مدت زیادی هم خواهند بود و فقط درصد کمی از آن ها کاربرد مناسبی نداردند که به راحتی با کپی کردن ان ها و مدتی استفاده به این نکته پی خواهید برد.

استفاده بهتر از مپ های سطح اینترنت

خب با اینجاییم تا به شما بهترین مپ ها و طراحیها که با اخرین اصول طراحی شده اند رو پیشنهاد بدیم اما اگر با این وجود مپ جالبی را در سطح اینترت پیدا کرده و علاقه مندید تا از ان استفاده کنید همراه ما باشید تا نکاتی را یادآوری کنیم.

 خیلی ساده یک مپ را کپی پیست نکنید! قبل از اینکه شما مپی را که پیداکردید بخواهید استفاده کنید و دقیقا همان را بچینید باید چند مرحله را رعایت کنید.

برسی طرح چیدمان

 

ممکنه مپ ظاهر خوبی داشته باشه, ولی هرکسی در جهان میتونه عکس و ویدیو آپلود کنه! صرفا بخاطر اینکه مپ را در اینترنت پیدا کردید اعتماد نکنید.

مپ را برای اشتباهات مهم و حیاتی برسی کنید.

برخی از این اشتباه ها عبارتند از:

ساختمان های دفاعی بسیار زیاد در کنار تاون هال

اموزش چیدمان مپ کلش اف کلنز

 

این اشتباه خیلی ساده باعث از بین رفتن تاون هال شما با اسپلش دمیج بالن ها خواهد شد.

شما همچنان نباید اینفرنو تاورهارا خیلی بهم نزدیک کنید چرا که با یک اسپل فریز هردو منجمد خواهند شد.

اموزش چیدمان مپ کلش اف کلنز

 

شما باید بدانید دیگر نیازی به قسمتی با اندازه 9×9 ندارید چرا که به راحتی به اسپل زلزله خراب خواهند شد.

اموزش چیدمان مپ کلش اف کلنزاموزش چیدمان مپ کلش اف کلنز

 

کلن کستل شما نباید به راحتی خالی شود مخصوصا در مپ های وار البته بعضی مپ ها اگه به خوبی از عناصر استفاده شده باشه تبدیل به یک استراتژی خواهد شد که البته فک نکنم برای مپ های ساده در سطح نت این مورد صدق کنه.

اموزش چیدمان مپ کلش اف کلنز

ایردیفنس ها نباید خیلی به خارج مپ نزدیک باشند مپ زیر با رعایت این نکته به راحتی به یک مپ ضد سوپرکویین تبدیل شده است.

 

اموزش چیدمان مپ کلش اف کلنز

 

هیرو ها نباید خیلی بیرون مپ باشند چرا که به راحتی به وسیله ی کینگ حریف که قصد خودکشی دارد از بین خواهند رفت

 

اموزش چیدمان مپ کلش اف کلنز

 

فک کنم این نکات مهم ترین اصولی که مپ های سطح نت باید ان ها را رعایت کنند.

به یاد داشته باشید اگر یکی از این مپ ها را پیدا کردید و واقعا جالب و محکم به نظر می رسید و دوست داشتید تا از آن استفاده کنید میتوانید به راحتی با کمی تغییر آن هارا تعمیر و اصلاح کنید.

 

مپ رو بچرخونید!

 

یکی از بهترین کارایی که میتونین بکنین اینه که مپ رو بصورت 90 یا 180 درجه بچرخونید.فرد مهاجم ابتدا فک میکنه با یه مپ معروف اینترنتی طرفه اما در حقیقت با چرخش مپ افراد حاسباتشون درست از آب در نمیاد و  باتوجه به تجربه قبلیشون و یا مطالبی که توی نت پیدا میکنن نمیتونن مپ شما رو شکست بدن.

در زیر نمونه ای از یه مپ رو میبینین که چرخیده:

یه چند باری باید به مپ نگاه کنین تا متوجه بشید همون مپه اما چرخیده! Smile

درسته که باید زمان بیشتری صرف چیدن این مدلی مپ بکنین اما باید بدونین مپهایی که به این صورت تغییر شکل میدن دارای دفاع بهتری هستن به نسبت ظاهر اصلیشون.

تغییر محل تله ها!

 

شما باید محل تله ها را بعد از چیدن تغییر بدید چرا که این تله ها هستند که به شما عنصر غافل گیری را میدهند. و دلیل دیگری که مپ های سطح اینترنت زود شکست میخورند استفاده یکسان تمام پلیر ها از مکان تله ها است.

برای چیدن تله ها چک کنین این نکات ور رعایت کرده باشید:

  • محل قرار گیری جاینت بمبها رو تغییر بدید! مخصوصا اگر جایی دابل جاینت بمب کار گذاشتین.
  • محل تله های پرشی رو تغییر بدین!

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

درباره ی سرشار کیانی

از سال 92 در زمينه كلش به صورت حرفه اي فعاليت دارم و به صورت جدي و حرفه اي از سال 94 است كه در زمينه اخبار و آموزش كلش اف كلنز فعالیتم را در فضاي مجازي شروع كردم قبل از آن هم به نویسندگي و ساخت موزيك و ويديو كليپ فعاليت داشتم.

7 دیدگاه

  1. مپ هایی که استفاده میکنید،مخصوصا موقع وار،،.،،تا وقتی که مقابل همسطح خودتون سه ستاره نشید،خوبه و اگه مقابل تاون بالاتر سه ستاره نشید،عالی ..و هنگامی مپ وارتون رو عوض کنید که دو یا سه تا وار پشت سر هم سه ستاره شده اید.من خودم تاون هال دوازده دارم و لیدر کلن Art هستم و الان از یه مدل مپ حدود یک و نیم سال هست در وار استفاده میکنم و هر بار که تاون هال رو ارتقا دادم و دیوار اضافه کردم.،ساختمان اصلی مپ رو دست نزدم و کمی تغییر کوچک و اضافه انجام دادم و شکل کلی ش همونه.

  2. سلام سرشار می خواستم بدونم که نسخه جدید کلش اف هک شدستیابایدکاری یانه

  3. سلام سرشار جان از وقتی کلش ریختم تو کانالتونم
    من ی کلن ۱۱ ب اسم نابودگران دارم میخواستم در مورد اکانت مهندسی ۹.۷۵ توضیح بدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.


ادامه مطالب با >>
عضویت در تلگرام