» خانه » آموزش » استراتژی حمله در بیلدر هال سطح 6 بهمراه مپ های بیلدرهال 6

استراتژی حمله در بیلدر هال سطح 6 بهمراه مپ های بیلدرهال 6

 

بیلدر هال 6 تا حدودی بخاطر حضور کراشر اضافی و روستر مارو مجبور به استفاده ازنیروهای هوایی میکنه و در این راهنما،دو روش محبوتر که امتحان خودشونم پس دادن برای حمله به بیلدرهال سطح 6 معرفی میکنیم.

موارد مهمی که مطرح هستن قبل از اینکه بریم سراغ راهنمایی حمله از این قرار هستن:

  1. قبل از اینکه به بیلدر هال 6 برید، ماشین بتلتون رو به سطح 5 برسونین! بدون توانمندی چکش الکتریکی نمیتونین اتکای حتی دواستار خوبی بزنین!
  2. هرچه سریعتر بیبی دراگون ور به سطح 10 برسونین
  3. بعد شروع به ارتقای نایت ویچ کنین

 

میدونیم که اتکهای زمینی با جاینت توی بیلد رهال 6 همچنان محبوب هستن، اما این اتکها گاه به گاه خوب از آب درمیان و خیلی مطئن هم نیستن و بسیار بستگی به زمانبندی خوب در هنگام ریختن نیروها دارن و البته تنظیم برای ضربه کراشر مپی که بهش حمله میکنین.

بارها پیش آمده که بازیکنای مختلف به یه مپ یکسان اتک بزنن(مثل مپ خود شما) و نتیجه های مختلف از خیلی ضعیف تا خیلی خوب بگیرن بخاطر مسائلی نظیر اینکه بتل ماشین از زیر ضربه کراشر زنده مونده یا چیزای دیگه. به همین دلیل هم هست که بهتون نیروهای هوایی رو پیشنهاد میکنیمبرای اینکه شکنندگی کمتریدر برابر تله ها و سازه های دفاعی دارن!
اگر بیبی دراگون سطح 8 یا کمتر دارین مجبورید تا با نیروهای زمینی حمله کنین اما سعی کنین تا اونجا که میشه بسرعت ارتقا بدید.

 

آیا بتل ماشینتون داره آپ میشه؟ 

اگر بتل ماشینتون داره آپ میشه، تا زمان تمام شدن آپ اون صبر کنین – پاداش روزانه تا دو روز براتون رزرو میشه. بنابراین ممکنه کمی از نظر منابع سود کنین اما این وسط بدون بتل ماشین تروفی بسیار زیادی از دست میدین.

حمله با بیبی دراگون یا نایت ویچ در بیلدر هال سطح 6

دو استراتژی میشه متصور بود که بهترین کارکرد رو برای برای بیلدر هال سطح 6 دارن.

 

حمله با بیبی دراگون در بیلدر هال سطح 6

اگر از بیبی دراگون در بیلدر هال های پایینتر استفاده کرده باشین در بیلد رهال 6 یه مقدار لازمه تا خودتونو وفق بدین. در بیلدر هال 5 و پایینتر، تنها خطری که باهاش مواجه بودین ایربمب فکتوری بود که میشد با بتل ماشین ابتدا اون رو زد و سپس بیبی دراگون ها رو ریخت و بسادگی پیروز شد.

اما در بیلدر هال 6 فایر کراکر ها حتی از آرچر تاورها هم بیشتر دمیج بر ثانیه وارد میکنن و البته نباید روستر رو هم فراموش کرد که برای بیبی دراگون ها مشکلات جدی ای محسوب میشن.
در بیلدر هال سطح 6 شما از بیبی دراگون ها برای زدن کراشر ها و دابل کنون استفاده میکنین تا بتل ماشینتون بتونه مابقی بیس از جمله بیلدر هال رو بزنه.

 

همونطور که قبلا هم از بیبی دراگون استفاده کردید لازمه تا اونها رو بصورت گسترده و با فاصله بریزید تا قابلیت خشم اونها فعال باشه.
بمحض مردن هرکدوم یکی دیگه بجاش بذارین و همینطور تا انتها.
اینم از زمانی که بتل ماشینتون رو وارد مپ میکنین تا مابقی سازه ها رو بزنه.

 

 

دلیل هم اینه که 2 تا کراشر بهمراه کنون ها و دابل کنون ها دمیج بسیار بالایی به بتل ماشینتون وارد میکنن و عملا اون رو از دستیابی به هدفش یعنی زدن ایربمبها یا فایرکراکرها باز میدارن و باعث میشن زود بمیره.


 

 

 


 

 

حمله به بیلدر هال سطح 6 با نایت ویچ

زمانی که نایت ویچ تازه در دسترس قرار گرفته بود همه نگران وبدن که نایت ویچ زیادی قویه و اتکهای فول نایت ویچ(از سری اتکهای Mass Attack) میتونی همیشه دستاورد 3استار رو بهمراه داشته باشه. سوپرسل این نگرانی رو دید و با متعادلسازی های اخیرش یه مقدار قدرت نایت ویچ رو کم کرده تا هر اتک با اون الزاما منجر به 3استار نشه.

گرچه اگر بخوبی از نایت ویچ استفاده کنین، هنوز هم میتونین بیلدر هال مکس رو هم باهاش بزنین، اما الان دیگه یه مقدار بیش از فقط ریختن نایت ویچ در یه گوشه از مپ و منتظر شدن نیازه!
شما نیاز به یه نیروی جلودار دارید که اون رو با بیبی دراگون ها و جاینت ها ترکیب کنه.
قبل از استفاده از این روش لازمه تا همه نیروها رو اقلا تا سطح 8 ارتا داده باشید!

در هنگام حمله از این قواعد استفاده کنین:

  1. نایت ویچ ها رو درگوشه ترین جای ممکن بریزین، تاب تونن اونقدر که لازمه خفاش تولید کنن تا سازه های بیرونی زده بشن.
  2. نیروی جلودارتون(بتل ماشین یا جاینت ها) رو جلوتر از محل ریختن نایت ویچ ها وارد مپ کنین تا اون ها زودتر در شعاع برد مولتی مورتار قرار بگیرن! مولتی مورتار دشمن شماره یک نایت ویچ ها هستن!
  3. سعی کنین از سمت مخالف روستر حمله خودتون رو شروع کنینچرا که باعث میشه تا خفاش هاتون رو سریع و موثر از کار بندازه.

 

حمله با فول نایت ویچ در اغلب موارد خیلی حساس میشه، اما وقتی از جاینت در این ترکیب هم استفاده بشه میتونه بدون هیچ مشکلی مپ های مشکلی رو شکست بده.

 

گلچین مپ های بیلدرهال 6

 

 

مپ بیلدرهال 6


 

مپ بیلدرهال 6


 

مپ بیلدرهال 6


 

 

مپ بیلدر هال 6


برای مشاهده مپ در تمام سطوح به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ورود به کانال تلگرام


 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام