» خانه » آموزش » آموزش استراتژی دهکده دوم : Drop Ship, Minion & Night Witch

آموزش استراتژی دهکده دوم : Drop Ship, Minion & Night Witch

 

 

بالن اسکلت انداز نیروی جدیدی برای دهکده دوم است که بسیار کاربردی است اما به علت ناشناختی آن هنوز زیاد مورد توجه پلیرها قرار نگرفته است.
اما در سمت دیگر مینیون و نایت ویچ یا همان ساحره تاریکی دو نیرو بسیار کاربردی این روزها دهکده دوم هستن.

دو‌استراتژی برای نایت ویچ و مینیون قبلا در اختیارتون گذاشتیم که میتونید از لینک زیر مطالعه کنید .

 


 

اما این دو استراتژی زمانی که به بیلدر هال 7 با حتی بعد ها به بیلدر هال 8 بخواهید اتک بزنید به علت وجود دفاعی های قویتر کمی کار را دشوار تر خواهد کرد .

برای اینکه ضعف های استراتژی های بالا را کمتر کنیم اقدام به استفاده از بالن اسکلت انداز میکنیم.

 

بالن اسکلت انداز در ورسوس بتل

بالن اسکلت انداز تانک هوایی است که به ساختمان های دفاعی حریف حمله میکند و همانطور که از اسم آن معلوم هست بر روی دفاعی های حریف اسکلت می اندازد.

بالن اسکلت انداز خودش خسارتی بر روی نیروهای حریف ندارد و تمام کارها را اسکلت های آن انجام میده

 

بنابر این برای پیدا کردن یک ترکیب خوب برای این نیرو باید نیروهای صحیحی را انتخاب کنید .
مطمنا نایت ویچ و مینیون بهترین انتخاب برای استفاده در این ترکیب خواهد بود .

 

 

شما باید مواظب باشید چون جاینت کنون ، بتل ماشین شما رو مورد حمله قرار میده و مولتی مورتار نایت ویچ ها را و بمب های هوای و ضد هوایی ها مینیون های شما را به سرعت نابود میکند و برای اینکه جلوی این دفاعی هارا بگیرید باید از نیروی مکملی که همان بالن اسکلت انداز هست استفاده کنیم .

اسکلت های بالن باعث میشن نیروی های اصلی ما زمان بیشتری زنده بمانند و بتوانیم درصد بیشتری از حریف دریافت کنیم .
از این استراتژی چگونه استفاده کنیم؟

آپدیت کردن بالن اسکلت انداز بسیار دشوار است ، بالن اسکلت انداز در بیلدر هال 7به لول دو ارتقاع پیدا میکنه که یک میلیون اکسیر و یک روز زمان نیاز داره .
برای این استراتژی ما نیاز به بالن اسکلت انداز لول +10 داریم پس به کسانی که در بیلدر هال 7 هستن توصیه میکنم از این استراتژی استفاده کنند.

زمانی که شما بربرین ، نایت ویچ ، بمبر ، مینیون مکس و بتل ماشین +15 داشته باشید میتونید تمرکز خودتون روی آپگرید بالن اسکلت اندازتون بزارید .

نکته مهم: اگر شما از کلن گیمز معجون قدرت دریافت کرده باشید میتونید از اون استفاده کنید و به مدت یک ساعت در دهکده دوم بالن اسکلت انداز مکس استفاه کنید .

 


 

آینده بالن اسکلت انداز

وقتی نگاهی به پیشنمایش های بیلدرهال 8 میکنیم میبینم که به زودی بیلدرهال هشت معرفی خواهد شد .

مطمنا بالن اسکلت انداز در بیلدر هال 8 بسیار کاربردی خواهد بود
در بیلدرهال 8 مگا تسلا مطمنا آسیب بسیاری به نیروی جدید سوپرپکا وارد خواهد کرد و آن را دفع خواهد کرد و استفاده از بالن اسکلت انداز لول بالا مطمنا بسیار کاربری خواهد بود .

 

چگونه با بالن اسکلت انداز پیروز شویم؟

در ابتدا نیروهای که نیاز داریم را باید معرفی کنیم

 • ۲ آرمی کمپ نایت ویچ
 • ۲ آرمی کمپ بتا مینیون
 • ۱ آرمی کمپ بالن اسکلت انداز

اگر با نایت ویچ اتک داده باشید میدونید که نقطه ورود و زمان بندی در این استراتژی بسیار مهم است و این نکته باعث صفر استار یا دو استار شدن اتکتون خواهد شد .

با استفاده از بالن اسکلت انداز مشکل زمان بندی تا حد زیادی کاهش پیدا میکند و اسکلت ها زمان بیشتری از وقت دفاعی ها را به خودشون مشغول میکنن و باعث میشن ویچ ها زمان بیشتری زنده بمانند.

 

 

در این تصویر میبیند که آرایش حمله چگونه باید صورت بگیرد .

شما نایت ویچ هارا به صورت خطی باید خالی کنید و اجازه بدهید خفاش های خودش را تولید کنه و قبل اینکه توسط مولتی مورتار مورد هدف قرار بگیره باید بتل ماشین خود را سپر ویچ ها کنید .

بعد از آن شما دو بالن خود را به صورت خطی رها میکنید.

 

زمانی باید بالن ها را رها کنید که بتل ماشین به دیوار رسیده باشد و بالن را در نزدیکی دیوار رها میکنید تا از وجود اسکلت ها در داخل دیوارها استفاده کنید .

بعد از بارگذاری بالن ها شما باید مینیون های خودتون را هم به صورت خطی رها کنید .

شما میتوانید تا دو مینیون را برای پاک سازی سمت های مخالف اتک نگه دارید و از آن ها در برای گرفتن درصد بیشتر استفاده کنید .

شما همواره باید حواستون به قدرت بتل ماشینتون باشه

 

 

زمانی که از این روش استفاده میکنید باید همیشه سمتی را انتخاب کنید که نایت ویچ بیشترین مسیر را برای رسیدن به مپ را دارد را انتخاب کنید .
این کار باعث میشود خفاشها در زمان راه رفتن نایت ویچ خسارت بیشتری به مپ حریف وارد کند .

 

 

هیچ وقت در این مدل استراتژی ها سعی نکنید از گوشه های نزدیک مپ شروع به اتک کنید.
این قانون برای دهکده اصلی هم صدق میکنه و مطمنا اگه با ویچ دهکده اصلی هم بخواهید از گوشه های نزدیک اتک بزنید باعث میشه اتکتون از دست بره

 

عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

نظرات
 1. فرشاد گفت:

  سلام بنده مدت زیادی کلش بازی کردم والان مدت چهارسال هست که مشغول بازی کستل کلش هستم،بازی بسیار حرفه ایی که باید با هیروهای بسیار جالبی اتک زد واستراتژی های جالبی داره وایونت های متنوع و رل های هیجان انگیز ،پیشنهاد من این هست که این بازی رو هم در سایت وکانال پشتیبانی کنید واگر کمکی از دست من و گیلد بزرگ ایران که ریتینک زیر۱۰۰در کل دنیا داره برمیاد حتما درخدمتتون هستیم

 2. POK گفت:

  واقعا خیلی ممنون بسیار مطلب مهم و کاربردی بود .
  رسیدن به کاپ ۴۰۰۰ خیلی راحته ولی اینکه بتونی بالاتر بره واقعا سخت تر میشه و نیاز بسیار مهمتری به استراژدی جدید و بهتری داره که با مطالعه این مطلبتون فهمیدم دستون درد نکنه.
  اگر امکانش هست هم درمورد استراژدی بربر و بمبر آموزش هایی بدهید .
  بازم ممنون از تیم بسیار قدرتمند و با تجربه kop