» خانه » آموزش » اتک انتحاری در کلش اف کلنز

اتک انتحاری در کلش اف کلنز

اشتباه فکر نکنید منظور ما از اتک انتحاری این نیست که نیروهای خود را بدون فکر رها کنید یا اینکه الکی نیرو بفرستید. حمله انتحاری یک استراتژی برای مقابله با هیروهای حریف است. مخصوصا آرچر کویین و زمانی که این هیرو در لایه های بیرونی مپ قرار داشته باشد و بتوان قبل از رها کردن نیروهای خود این کویین را نابود کرد.

 

اتک انتحاری چیست ؟

به طور کلی از بین بردن کویین آرچری که در حقله بیرونی مپ قرار دارد قبل از ارسال نیروهای خود اتک انتحاری میگویند. با این کار و قربانی کردن تعدادی از نیروهای خود اتک شما بسیار راحت تر انجام میشود و دیگر نگرانی از بابت میزان خسارتی که کویین حریف به نیروهای شما وارد میکند ندارید به همین خاطر به این اتک یک اتک انتحاری گفته میشود.

بیشترین نیرویی که در اتک انتحاری استفاده میشود دراگون یا بربرکینگ هست. شما میتوانید با دیگر نیروها هم این کار را انجام دهید اما این دو نیرو بیشترین کاربرد را دارند چون با داشتن سلامتی بالا میزان خسارت زیادی را میتوانند به کویین وارد کنند. اگر از کویین خود در اتک انتحاری استفاده کنید سریع نابود میشود و نمیتوانید از کمک این کویین در اتک خود استفاده کنید مگر اینکه برای کویین خود یک نیروی پشتیبانی قرار دهید.

در ادامه به شما مپ هایی نشان خواهیم داد که میتوانید از اتک انتحاری برای از بین بردن کویین حریف استفاده کنید. شما میتوانید از نیروهای دیگری هم مانند پکا در اتک انتحاری خود استفاده کنید.

اتک انتحاری برای نابود کردن کویین

اگر محل قرارگیری محراب کویین در لایه بیرونی مپ حریف بود شک نکنید که باید از اتک انتحاری استفاده کنید. در عکس زیر میتوانید یک نمونه از این مپ را ببینید :

 

بهترین راه برای از بین بردن این کویین استفاده از بربر کینگ است.

در این مورد شما باید صبر کنید تا کویین از روی دیوار به بیرون بپرد و در بیرون از مپ قرار بگیرد و بعد از آن کینگ خود را رها کنید تا بتواند کویین را نابود کند.!

در غیراین صورت کویین حریف از پشت دیوار به کینگ شما شلیک میکند و آن را از بین میبرد. این اشتباه یک اشتباه بزرگ است و برای شما گران تمام میشود چون دیگر کینگ را در اتک خود نخواهید داشت. پس باید کمی صبر کنید تا موقعیت خوب برای ارسال کینگ فراهم شود :

 

 

آرچرکویین در لایه های عقب تر

اگر با آرچرکویینی مواجه شدید که یک لایه عقب تر قرار داشت شما باید از دراگون برای از بین بردن آن استفاده کنید. اگر در اتک وار میخواهید اینکار را انجام دهید میتوانید 2 دراگون بسازید که در مجموع 40 خانه از ظرفیت کمپ شما را میگیرند و به راحتی میتوانند آرچرکویین را نابود کنند حتی اگر دراگون شما لول بالایی داشته باشد با 1 دراگون هم میتوانید آرچر کویین را نابود کنید :

 

هیچوقت سعی نکنید برای از بین بردن این گونه کویین ها از نیروهای زمینی استفاده کنید چون آرچر کویین از روی دو لایه دیوار نمیپرد و از پشت دیوار نیروهای زمینی شما را نابود خواهد کرد. اشتباه در اتک انتحاری میتواند به کل اتک شما را خراب کند پس دقت کنید.

 

به نظر خیلی راحت می آید درسته ؟ همینطور هم هست! فقط باید مطمئن شوید که شعاع دید آرچر کویین به اندازه ای هست که نیروی انتحاری شما بتواند وارد آن شود.

 

 

  • که برای فهمیدن آن به پست مربوطه مراجعه کنید

محدوده دید نیروها برای استراتژی کویین واک

نتیجه گیری

اگر آرچر کویین در لایه های بیرونی قرار داشت و شعاع دید آن به گونه ای بود که نیروهای شما بتوانند وارد آن شوند حتما از اتک انتحاری استفاده کنید. آرچر کویین یکی از با ارزشترین نیروهای بازی است و با این روش میتوانید به راحتی آن را از بین ببرید و اتک راحت تری بزنید.

توجه داشته باشید که اگر کویین در لایه های عقب تری قرار دارد از نیروی زمینی استفاده نکنید چون از پشت دیوار آن ها را نابود خواهد کرد.

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام