» خانه » آپدیت » برنامه های آینده کلش آف کلنز برای آپدیت های بعدی

برنامه های آینده کلش آف کلنز برای آپدیت های بعدی

سلام خدمت همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، سوپرسل بعد از اپدیتی که تقریبا یک ماه پیش شاهد ان بودیم، تصمیم به انتشار یک مقاله درمورد برنامه های اینده خود گرفت و در مورد کلن کپیتال، بیلدربیس و دهکده اصلی حرف زد.
این شرکت قصد دارد بازی را به جایی ببرد که هم در ان همکاری باشد و هم بازیکنان از ارتقا و پیشرفت خود لذت ببرند و بازی طولانی تر شود، به این صورت بازیکنانی که تاپ پلیر هستند دیگر از بازی خسته و زده نمیشوند و تا جایی که میتوانند ادامه میدهد و کاپ خود را پوش میکنند.

کلن کپیتال

  • ایده کلن کپیتال از کلن وار گرفته شده است و همانطور که هم کلنی ها برای نبرد همکاری دارند در پایتخت کلن هم باید برای پیشرفت همکاری داشته باشند.
  • سوپرسل با اوردن پاینخت کلن میخواست هم گیم پلی جدیدی را معرفی کند و هم حس نبرد را تقویت کند؛ در پایتخت کلن مهم است که هر عضو بتواند بازی کند و حس ارزشمندی کند، چیزی که در دهکده اصلی با سطوح تاون هال بیشتر و گسترش قدرت سخت تر شده بود.
  • سوپرسل ترکیبی از نیروهای خود را از بیلدربیس و دهکده اصلی و برخی چیز های جدیدی وارد پایتخت کلن کرده است که برای بازیکنان تازگی دارد و امیدوار است بازیکنان با همکاری تمام از پایتخت کلن لذت ببرند.

دهکده اصلی

  • دهکده اصلی قلب بازی است و همیشه خواهد بود. گیم پلی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده ای دارد و تمامی بازیکنان بی شک عاشق این دهکده هستند و همگی رقابت میکنند تا در این دهکده بالا بیایند و پیشرفت داشته باشند به همین دلیل سوپرسل باتوجه به علاقه بازیکنان، بازی را در دهکده اصلی باتوجه به سال های قبلی کمی اسان تر کرده است تا بازیکنان به خوبی رشد داشته باشند.
  • یکی از چالش های دهکده اصلی پیچیدگی این دهکده است، به همین دلیل بازیکنان جدید نمیتوانند به راحتی رشد کنند و البته در کنار این سختی بسیار سرگرم میشوند همانطور که بازیکنان قدیمی این را تجربه کرده اند!
  • سوپرسل قصد دارد تحولی در دهکده اصلی ایجاد کند به همین دلیل نیازمند به یک اپدیت بزرگ است که در تابستان منتشر خواهد شد و در این اپدیت احتمالا معرفی لول جدید تاون هال را شاهد باشیم که علاوه بر ان، نیروی جدید، ساختمان جدید و دیگر تغییرات را در بازی تجربه خواهیم کرد.

بیلدربیس

  • بیلدربیس به عنوان مکانی سریعتر و متمرکز تر از دهکده اصلی در نظر گرفته شده است جایی که میتوانید با سرعت به اتک بروید و حتی اتک هایی که به شما زده میشود را انلاین تماشا کنید.
  • اما با بزرگتر شدن و داشتن سطوح بیشتر، بیلدربیس به مکانی تبدیل شده است که میتوان گفت دهکده اصلی دوم بازیکنان شده است و بازیکنان علاوه بر دهکده اول خود باید این دهکده را نیز تقویت کنند و بالا بیایند.
  • به گفته سوپرسل بیلدربیس نیازمند به یک اپدیت است و سوپرسل قصد دارد با معرفی بیلدرهال 10 برخی ویژه هارا به بازیکنان معرفی و یا انهارا تقویت کند و در ادامه سوپرسل افزود: کار برروی پایتخت کلن به ما اموخت که میتوانیم تغییرات بزرگتری در گیم پلی ایجاد کنیم!