» خانه » آموزش » اینفرنو تاور سینگل در مقابل اینفرنو تاور مولتی

اینفرنو تاور سینگل در مقابل اینفرنو تاور مولتی

اینفرنو تاور در کنار ایکسبو تنها ساختمون هایی هستن که حالت های مختلف دارن.

برخلاف ایکسبو،اینفرنو تاور نوع نیروهایی که در برابرشون دفاع میکنه رو تغییر نمیده و شما میتونید اونو تنظیم کنید که یک نیرو بزنه یا چند تا نیرو که وقتی چند تا نیرو میزنه تخریب ثابت و وقتی یک نیرو میزنه تخریبش رو به افزایشه.

در این پست نگاهی به تفاوت ها و نحوه کارکرد این دو مدل اینفرنو و همچنین این که کدوم برای شما بهتره میندازیم.

اینو اضافه کنیم که خیلی ها با قصد درست حالت اشتباه استفاده میکنن مخصوصا بعد از آپدیت دسامبر 2017 که اینفرنو ضعیف تر شده .

از چه مدل اینفرنو تاور باید استفاده کنیم؟

جزیی تر درباره تفاوت نحوه کارکرد و نقاط قوت این دو حرف بزنم.

حالت تک هدفی

این حالت برای زدن نیروهایی مثل گولم،لاواهوند و البته هیرو ها عالیه. همچنین ترکیب فول دراگ هم با این اینفرنو مشکل داره چون دراگ ها زود میمیرن.

وقتی از ترکیب هایی با تعداد بالای نیرو مثل هوگ ، ارچر بربر یا بالن استفاده کنید این اینفرنو خیلی اهمیتی نداره و برای این نیرو ها اندازه یه ارچر تاور کار میکنه!یکی دیگه از دلایلی که فول دراگ ترکیب خوبی نیست اینه که دراگون ها به پاکسازی نیاز دارن و این امر بوسیله هیرو ها انجام میشه که در برابر اینفرنو تک هدفی افتضاحن!

حالت چند هدفی

این اینفرنو دو کار انجام میده.چون نه تنها حداکثر پنج تا نیرو رو میزنه  اما بعد آپدیت دسامبر 2017 بزرگترین تغییر در این ساختمان ایجاد شد که دیگر نیروها زیر اینفرنو تاور مولتی یا همون چند هدف میتوانند توسط هیلر یا اسپل هیل یا همون شفا دوباره جان بگیرند و اینفرنو بر روی آنها تاثیری نگذارد.

بهترین حالت برای اینفرنو تاور

قبل آپدیت دسامیر 2017 بهترین حالت اینفرنو حالت مولتی یا چند گانه بود اما الان دو اینفرنو در این حالت کار اشتباهی است

99 درصد اتک های در لیگ های بالا و یا حتی وارها با بولر یا ماینر زده میشه که با اثری که اسپل هیل بر روی آنها دارد دیگر نباید نگران اینفرنو مولتی باشید .

اما در این مقاله ما قراره این مشکل را حل کنیم پس باید چگونه دفاع کردن اینفرنو را در مپ برسی کنیم.

 

بهترین حالت اینفرنو در حال حاظر یک اینفر سینگل و یک اینفرنو مولتی است بی شک .

 

اما باید دقت کنید که محل قرار گیری اینفر خیلی مهم است.

 

  1.  دو اینفرنو تاور را نزدیک هم قرار ندهید .
  2. اینفرنو تاور را در گوشه های مپ که راحت با کویین واک زده شود قرار ندهید .
  3. اینفر نو تاور سینگ یا همان تک هدف را کنار تاون هال قرار ندهید و سعی کنی از تاون هال دورتر قرار بگیرد . (بیشتر حمله کننده ها برای گرفتن دو استار اتک میدهند و از سمت تاون هال حمله میکنند)
  4. از مپ های که اینفرنو تاور در موازات هم قرار دارند دیگر استفاده نکنید .

 

 

 

اینفرنو تاور در برابر gowiwi

قضیه اینه که دشمن اصلی شما گولم نیست!گولم ها تخریب زیادی ندارن و تنها هدفشون پرت کردن حواس حریف از نیرو هایی که تخریب اصلی رو وارد میکنن هست.خود گولم نیازی نیست سریع توسط اینفرنو تک هدفی بمیره و با اینفرنو تک هدفی شما کاری رو میکنید که گولم براش طراحی شده:ایجاد تخریب زیاد!
حتی اگر همه گولم ها همه مرده باشن،هنوز نیروهایی که تخریب وارد میکنن و باید باهاشون مقابله کنین .اینفرنو تاوری که فقط به یک اسکلت،یا یه دونه ویزارد،یا یه والکری یا یه دونه از هر چیزی تخریب وارد کنه کارامد نیست.

 

اینفرنو تاور چند هدفی این نیرو هارو خیلی سریع تر نابود میکنه و نکته مهم اینه که زمانی که گولم ها زنده هستن اینفرنو تاور چند هدفی هنوز هم نیروهای تخریب گر رو مورد هدف قرار میده!درسته!هر دو اینفرنو تاور مجموعا 10 تا نیروی دشمن رو مورد هدف قرار میدن و تخریب خوبی بهشون وارد میکنن.
این موضوع درباره هر اتکی تقریبا صدق میکنه و بقیه اتک ها هم معمولا همین نتیجه رو میگیرن.به همین دلیل حالت چند هدفی بهتره و حالت تک هدفی اونیه که حمله کننده هارو به مپ شما دعوت میکنه!

 

اینفرنو تاور در برابر بولرو ماینر 

 

برای مقابله اینفرنو در برابر  بولر و ماینر بهترین حالت این هست که اینفرنو را از کویین دور نگه دارید و به راحتی توسط کویین زده نشود .

یک اینفرنو به حالت سینگل در سمتی که تاون هال نیست قرار دهید و از ایکس بو های خود در حالت زمینی برای پوشش آن به همراه یک یا دو ویزارد تاور قرار بدهید .

 

کار ویزارد تاور این خواهد بود که اسکلتهای احتمالی ویچ ها را خنثی کند و اینفرنو سینگل به سرعت دیگر نیروها را از پای در بیاره.

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام