» خانه » آپدیت » بزرگترین آپدیت بیلدربیس کلش آف کلنز + تغییرات دهکده اصلی

بزرگترین آپدیت بیلدربیس کلش آف کلنز + تغییرات دهکده اصلی

 

سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلبی دیگر درباره بیلدربیس کلش آف کلنز که بزودی شاهد نسخه 2.0 آن خواهیم بود.

همانطور که میدانید سوپرسل قرار است آپدیتی برای این دهکده معرفی و منتشر کند و منبع خبری کینگز آف پرشیا هم همیشه مطالبی در این باره از خود منتشر کرده است که با استفاده از لینک های زیر میتوانید آنهارا مشاهده کنید.

 

هرچقدر به آپدیت جدید بیلدربیس نزدیک میشویم، اخبار جدید، تازه و جنجالی به دست ما میرسد که در این مطلب میخواهیم به این اخبار بپردازیم.

 

 

حالت هیرویی برای نیروها

سوپرسل گفته است که این حالت هنوز در مرحله آزمایشی است و تایید نشده اما دوست داشته آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد تا واکنش انهارا مشاهده کنید؛ در این حالت نیروهای شما همانند هیرو ها هستند و با کلیک برروی آیکون انها توانایی خاصی را از خود به نمایش خواهند گذاشت.

 

 

حذف اتک رو در رو، جایگزینی سیستم جدید

به گفته سوپرسل قرار است اتک های رو در رو حذف شوند و اتک زدن در بیلدربیس به شکل حالت قبلی خود نخواهد بود، اما به جای ان شاهد سیستم جدیدی هستیم که اتک های روز به روز را در خود حفظ کند و ان را به شکل هیجانی تر مشاهده کنیم که احتمال دارد به این صورت باشد که شما در روز 3 اتک خود را میزنید و لوت خود را از بازی دریافت میکنید و در دیگر اتک های خود همانند دهکده اول منابع حریف خود را غارت میکنید.

 

 

حذف کارگر ششم

بسیاری از کاربران در ردیت و توییتر شایعه ای راه انداختند که قرار است بیلدر شیشم از بازی حذف شود اما داریان به این شایعات خاتمه داد و اعلام کرد که هیچ چیزی که از بیلدربیس به دهکده اصلی آمده است حذف نخواهد شد اما ممکن است برخی تغییرات در باز کردن بیلدر شیشم اعمال شود.

 

 

بیلدرهال 10

بله، بیلدرهال ده بلخره به بازی خواهد آمد، این موضوع را خود داریان هم تایید کرده است. یکی دیگر از کارکنان سوپرسل گفته است که علاوه بر اینکه شاهد بیلدرهال 10 خواهیم بود، برخی سازه ها و نیروی جدیدی نیز معرفی خواهند شد که به دلیل لو نرفتن این آپدیت اجازه صحبت زیاد درباره آن را نداریم.

 

 

خرید مناظر با جم، خرید مناظر در بیلدربیس

بعد از مدت ها چیزی که بیشتر بازیکنان دنبال آن بودند به واقعیت پیوست و سوپرسل بلخره تصمیم گرفت مناظر را همانند هیروها به فروشگاه بازی بیاورد تا اگر بازیکنان مایل بودند انهارا با جم خریداری کنند که علاوه بر فروشگاه بازی با خرید گلد پس نیز میتوانید انهارا با کامل کردن چالش ها مانند اسکین هیرو بدست بیاورید.

همچنین سوپرسل تایید کرده است که برای بیلدرهال نیز مناظری طراحی شده اند که بزودی انهارا معرفی و به بازی میاوریم تا بازیکنان انهارا خریداری کنند.

 

 

تغییر در دفاعی ها و مقام های کلن

سوپرسل گفته است که سازه دفاعی ایرسوییپر نیاز به تغییر حالت دارد که برخی ایده ها در این باره داریم که اگر به تایید اعضای تیم کلش آف کلنز برسد آن را اجرایی میکنیم.

و نکته ای در رسانه ها بسیار کم به آن پرداخته شد، تغییر در مقام ها است؛ داریان گفته است که احتمال دارد در آپدیت بعدی شاهد مقام های جدیدی باشیم زیرا مدت زیادی است که هیچ تغییری نکرده اند.

 

 

سوپر نیرو جدید

یکی از کابران پرسیده است که آیا سوپر هد هانتر یا سوپر هوگ به بازی خواهد آمد؟ داریان گفته است که ما همیشه سعی کردیم بهترین سوپر نیروهارا اد کنیم و اکنون هم یک سری برنامه برای اد کردن سوپر نیرو جدید داریم اما فعلا نمیتوانیم بگوییم برای کدام نیرو این اتفاق رخ خواهد داد.

 

 

و در آخر سوپرسل گفته است که ما تمامی تلاشمان را میکنیم که شما تغییرات جدید در دهکده اصلی و آپدیت بزرگ بیلدربیس را قبل از تابستان مشاهده کنید زیرا که تمامی کارکنان و توسعه دهندگان ما سخت درحال تلاش هستند تا شما یک آپدیتی بزرگی و لذت بخش را تجربه کنید.

با توجه به اینکه سوپرسل نصف بیشتر برنامه های خود را برای آپدیت آماده کرده است انتظار میرود تا اواخر ماه مارچ این آپدیت به عنوان بزرگترین آپدیت بهاری کلش آف کلنز منتشر شود.