» خانه » آپدیت » تمامی جزییات آپدیت جدید بیلدربیس نسخه 2.0

تمامی جزییات آپدیت جدید بیلدربیس نسخه 2.0

 

 

سلام خدمت تمامی کاربران کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما عزیزان هستیم با مطلب دیگری درباره آپدیت جدید بیلدربیس!

آپدیتی که بسیاری از بازیکنان منتظر آن هستند و گفته سوپرسل یک تحول عظیم در بیلدربیس صورت خواهد گرفت؛ اما چه زمانی؟
تا آخر این مطلب همراه ما باشید تا از تمامی جزییات این آپدیت مطلع شوید.

 

 

  • اگر بازیکن قدیمی کلش آف کلنز باشید، شاهد هستید که سوپرسل مدت زیادی است که آپدیت جدیدی برای بیلدربیس منتشر نکرده است و در همان قالب قدیمی خود باقی مانده و سوپرسل بجای رسیدگی به بیلدربیس، به دیگر قسمت های بازی نظیر دهکده اول و یا پایتخت کلن پرداخته است که این موضوع باعث از دست دادن برخی از پلیر ها که علاقه به بیلدربیس داشتند، شده است.
  • اما سوپرسل مدتی پیش اعلام کرد که قرار است آپدیت عظیمی برای بیلدربیس منتشر کند و این آپدیت را Builder Base 2.0 یا ورژن 2 بیلدربیس نام گذاری کرده است که امسال یعنی سال 2023 معرفی و منتشر خواهد شد.

 

 

تغییرات بیلدربیس 2.0
اول از همه باید گفت که سوپرسل همیشه تمرکز خود را برروی بهبود بازی گذاشته و هرگونه تغییر در هرکجای بازی جهت بهبود و تشویق بازیکنان برای ادامه بازی است.

  • در آپدیت بعدی اتک های رو در رو حذف خواهند شد و دیگر اتک های این چنینی در بازی وجود نخواهد داشت؛ اما در عوض سوپرسل قرار است سیستم جدید اتک زنی روزانه را به بازی بیاورد که قطعا بهتر از این سیستمی که هم اکنون در بازی است باشد که در پیشنمایش های خود مختصر درباره آن توضیح خواهد داد.
  • بیشتر معجون های موجود در بازی معمولا برای دهکده اصلی هستند و معجونی که برای بیلدربیس میباشد تنها معجون ساعت است.
   اما در سورس بازی سه معجون وجود دارد که هیچگاه به بازی نیامده اند و اوایل که منابع های دیگر از وجود انها باخبر شدند با وجود معرفی تازه بیلدربیس، اعلام کردند که این سه معجون برای بیلدربیس خواهد بود و بزودی معرفی خواهند شد که متاسفانه تابحال شاهد آنها نبوده ایم اما این امکان وجود دارد که در آپدیت جدید بیلدربیس این سه معجون را در بازی مشاهده کنیم.

 

 

زمان انتشار آپدیت جدید بیلدربیس 2.0

  • درحال حاضر هیچ تایم دقیقی برای انتشار آپدیت جدید بیلدربیس مشخص نشده است اما به گفته داریان که یکی از کارکنان سوپرسل میباشد، این آپدیت امسال یعنی سال 2023 منتشر خواهد شد و به احتمال زیاد در ماه مارچ و یا آپدیت تابستانی یعنی ماه آگوست خواهد بود.

 

 

  • برخی منابع گفته اند که قرار است بیلدر شیشم از بازی حذف شود که کاملا شایعه است و هیچ وقت این اتفاق نخوهد افتاد زیرا که تمرکز سوپرسل برروی بهبود بازی میباشد.
  • همچنین دیگر منابع گفته اند که اپدیت بیلدربیس در سال 2023 منتشر نخواهد شد که خوشبختانه این خبر هم اشتباه است.
  • و برخی از یوتیوبر ها گفته اند اتک زدن در بیلدربیس همانند دهکده اول خواهد شد که خوشبختانه این خبر بازهم اشتباه است زیرا که اتک فقط فرمت اتک های روزانه متفاوت خواهد بود.