» خانه » اخبار » آیا تاون هال 16، آخرین تاون هال آخر خواهد بود؟ نگاهی به آینده کلش آف کلنز

آیا تاون هال 16، آخرین تاون هال آخر خواهد بود؟ نگاهی به آینده کلش آف کلنز

 

سلام به همه بازیکنان کلش آف کلنز، قطعا همه ما از همان زمانیکه این بازی را نصب کردیم به دنبال پیشرفت بوده ایم و همیشه میخواستیم به بهترین نقطه ها در این بازی برسیم، اما تا به حال فکر کرده اید آیا این بازی تمام خواهد شد یا خیر؟!

یوتیوبر معروف، گالادون ویدیویی در این مورد اماده کرده است که میخواهیم به آن بپردازیم و این ویدیو مربوط به اخرین تاون هال ، یعنی تاون هال 16 است پس تا اخر این مطلب همراه ما باشید.

 

 

  • کلش آف کلنز ده سالی است که فعالیت خود را ادامه میدهد و همانطور که شاهد بودید اوایل بازی با چیزی که هم اکنون شاهد ان هستیم بسیار فرق داشته و قطعا هم در اینده با چیزی که الان شاهد ان هستیم فرق خواهد کرد پس در این مطلب میخواهیم برخی از موارد را پیش بینی کنیم.
  • سوپرسل در ویدیو های قبلی خود گفته است که تاون هال 15 ، 16 و حتی 17 هم خواهیم داشت پس نمیتوان گفت که تاون هال 16 ، اخرین تاون هال بازی میباشد.

 

 

  • سوپرسل همانطور که تاون هال های جدید را معرفی میکند بازی را برای مبتدی ها اسان تر میکند تا زودتر به تاون هال های بالا 10 برسند و همین باعث میشود تا بازیکنان زیادی به کلش اف کلنز رو بیاورند و برعکس این موضوع را هم در تاون هال 10 به بالا شاهد هستیم که بازی رو به سختی و طولانی بودن میرود تا بازیکنان آن حس چالش و رقابت طوری را تجربه کنند.
   • سازندگان کلش اف کلنز چند ماه پیش گفته اند نیاز است فعلا تاون هالی به بازی اد نشود و بجای ان روی کیفیت بازی، بالانس ها و دیگر نقض ها کار کنیم و کلش آف کلنز را همیشه جزو 10 بازی برتر قرار دهیم.

 

 

  • گالادون هم در ویدیو خود اشاره کرده است که احتمال دارد در آپدیت های آینده تایم و زمانی که برای اپگرید و خرید نیرو، ساختمان و هیرو ها نیاز است کمتر شود و همین موضوع باعث پیشرفت سریع بازیکنان خواهد شد.

 

 

  • گالادون در ویدیو خود پیش بینی کرده است که تاون هال 20، اخرین تاون هالی خواهد بود که شاهد آن هستیم و بعد از آن سوپرسل برروی جزییات بازی و دیگر چیز ها که نیاز به بهبود دارند تمرکز میکند.
   • برخی افراد حرف از بسته شدن سرور های کلش آف کلنز میزنند و میگویند سوپرسل قرار است سرور های کلش آف کلنز را در اینده خاموش کند درحالی که اینگونه نیست و شرکت تنسنت هم سهامدار سوپرسل میباشد و قطعا سوپرسل با همکاری این شرکت هیچگاه سرور بازی معروف خود یعنی کلش آف کلنز را خاموش نخواهد کرد.