» خانه » آموزش » طراحی مپ بیلدر بیس – بیلدر هال سه ، انتی سه

طراحی مپ بیلدر بیس – بیلدر هال سه ، انتی سه

بیلدرهال سه – BH3

 

چیدن مپ برای ورسوس بتل اهمیت زیادی داره . نیمی از پیروزی شما رو مپ تعیین میکنه و ربطی به ماهر بودن شما در اتک زدن هم نداره ، اگه بیس شما راحت نابود شه ، نمیتونین به کاپ ها بالاتر برسید ، جایی که بیشتر لوت میده .
بیس ها عالی بیلدر هال 3 رو در اینجا جمع اوری کردم و پی در پی اپدیتشون میکنم.

همه بیس ها اینجا اپدیت شدن و منطبق با اخرین بروزرسانی کلش منطبقند.

یه نکته قبل از اینکه کارمونو شروع کنیم ، اگه مپی رو از اینترنت پیدا کردید برای استفاده از اون باید کمی اونو تغییر بدید.

در ادامه بهتون توضیح میدم:

 

نکاتی برای استفاده بهتر از بیس های طراحی شده سطح اینترنت

بعضی از بیسا با اکانت بالاتری ساخته میشن ولی فقط دفاعی ها بیلدر هال 3 رو استفاده میکنن.
قبل اینکه بهترین طرح های دفنس بیلدر هال 3 رو
نشونتون بدم چنتا موضوع هستن که باید اونارم بخونید

 

استراتژی حمله در ورسس بتل ! – Versus Battle

توضیحات تکمیلی بیلدر بیس یا سرزمین دوم کلش اف کلنز

این دو شما رو راهنمایی میکنن که بیلدر هال 3 رو بدون هیچ سختی به طور کامل شکست بده.

 

بیس ها هال 3 بدون کراشر

این بیس برای کسانی هست که هنوز کراشر رو نساختن . مپ برای دور کردن بکسر جاینت ها که وارد بیس میشن متمرکز شده و خیلیم خوب کار میکنه.

 

 

مپ تدافعی بیلدرهال 3

این مپ بازیکنان رو اشفته میکنه چون جاینتا به مکان های باز میرن و توسط پوش ترپ ها اونارو به عقب میفرستن و ارچر بربر هایی که ساپورت میکردن رو رها میکنن( در ضمن اسنایپ کردن هال هم غیر ممکنه)

 

مپ بیلدرهال 3

 

مپ بیلدرهال 3 ( پوشر) !

این مپ کارامد پوش ترپ هاش طوری طراحی شده که تروپ هارو ( معمولا جاینت ) رو به سمت کراشر بفرستن. در این صورت حریف شانسی برای تخریب بیشتر از 30 درصد مپ شمارو نداره . همچنین اسنایپ کردن با فول ارچر هم ممکن نیست چون تمام مپ رو دفنس ها پوشش میدن. یکی از مپای مورد علاقه من در بیلدر هال 3 اینه!

 

 

مپ بیلدرهال 3

چیدمان های دفاعی ضد 2 استار برای بیلدرهال 3 :

این یه چیدمان محبوبه، به یک دلیل ! خیلی خوب کار میکنه و حتی 2 ستاره گرفتن ازش هم خیلی سخته. اگه شما همه ی کمپ هارو هم گرفته باشید و نیروهاتون رو اپگرید کرده باشین، میخواین که از این چیدمان استفاده کنین چرا که وقتی شما 1 استار هم از نبرد میگیرید، این مپ همیشه براتون برد رو به همراه خواهد داشت.
2 لایه دیوار، نفوذ از اون منطقه رو غیرممکن میکنه( مگر اینکه از بمبر استفاده بشه) و در طرف دیگه هم، قدرت دفاعی دیوانه کنندس، و تانک هارو ( نیروهایی که جان زیادی داشته باشن) یکراست به سمت کراشر میبره. حتی اگه کسی مدیریت بکنه که به بیلدرهالتون برسه، یک استار ضعیفی با درصد کمتر از 40% به ارمغان میاره، بنابراین شما هنوز میتونین با حمله ای نزدیک از سمت خودتون، برد رو کسب کنین.

 

مپ بیلدرهال 3

 

مپ ضد 2 ستاره ای دیگر برای بیلدرهال 3

اگر شما مپ های ضد 2 ستاره جداگانه ی بیشتری میخواین، میتونین از این یکی استفاده بکنین که از ساختار قیفی شکل پیچیده ای در جلوی بیلدرهال بهره گرفته.

جاینت ها باز هم، در دور مپ برای پیدا کردن نقطه ای باز، دور خواهند زد ( و همچنین، یا به سمت کراشر هل داده میشن، یا روی تله های فنری میرن). همچنین، اتک های هوایی برای این چیدمان ممکن نیستن، چراکه از فایرکرکر به خوبی محافظت میشه تا حتی اگه از اتک هوایی استفاده بشه، 1استار ضعیفی بشه.

 

مپ بیلدرهال 3

 

و در پایان ،

دفاع، بخش مهمی در بتل های 2نفره رودررو هست و داشتن مپ قوی و محکم، میتونه بهتون کمک بکنه که پیروزی های زیادی داشته باشین، حتی اگه شما اشتباه کنین و در حمله، نتیجه ی ضعیفی کسب کنین. این مپ ها ثابت شدن که میتونن نتایج خوبی رو تا کاپ +1500 داشته باشن، و من همه ی اونارو برای خودم، در 20 نبرد استفاده کردم تا ببینم چطوری عمل میکنن

تشکر از: , MehrdaN و علی

برای مشاهده مپ در تمام سطوح به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ورود به کانال تلگرام


آرشیو انواع مپ های بیلدربیس


ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
  1. ابوالفضل گفت:

    سلام.به دلایلی یه دوماهی هستش که نتونستم بازی کنم.یه اکانت مهندسی دارم.ایا توی این مپ جدید هم مهندسی داریم یا باید دفنس ها رو بذاریم؟؟ممنون از سایت بسیار عالیتون