» خانه » آموزش » استراتژی حمله در ورسس بتل ! – Versus Battle

استراتژی حمله در ورسس بتل ! – Versus Battle

Versus Battles Attacking Strategies

 

استراتژی حمله در ورسس بتل !

 

آخرین مدل بازی در کلش او کلنز ورسس بتل هستش که یک راست 1در مقابل 1 هستش که میتوانین در مپ بیلدر بازیش کنید ( همچنین به عنوان دهکده ی شبانه یاد میشه) زمانی که شما به اون سمت دریا با قایق سفر میکنید. در این آموزش ما دوست داریم به شما نشون بدیم که شما چجوری باید حمله کنید و چه کار های دیگر هست که باید بکنید.

 

ورسس بتل – چگونه کار میکند

ورسس بتل ها با اتک های معمولی فرق دارن. ما تا اونجا که یادمون هست باید نیرو بسازیم و یا برای حمله کردن به مپ های خاص , که یا در وار هستش یا ریونج. این نیرو ها هم زمان هم الکسیر میگرفت. در ورسس بتل زمان ساخت نیرو بسیار ناچیز هست و هزینه ای برایش پرداخت نمیکنید.

این یک جنبه ی ستراتژیکیه جدیدی رو پدیدار میاره, چون که میتونین ترکیب های مختلف رو بازی کنین تا این که روی یک یا دو مپ تمرکز کنیم.

 

 

برد شما به دو چیز بستگی دارد :

 • گرفتن ستار و درصد از مپ حریف
 • جلوگیری از گرفتن ستار از مپ خودتون توسط حریف تا حد ممکن
 • و گرفتن ستار و درصد بالا و حتی سه کردن مپ برای برد

برد شما کاملا نسبی هست: شاید در لول های پایین که الان ما داریم بازی میکنیم درصد ها مشابه به هم باشه … ولی در لول های کمی بالا تر درصد تخریب کاملا مجزا و متفاوتی داریم.
آموزش ما به این گونه هست:

 

همیشه ورسس بتل ها اینگونه کار میکنن:

 • منتظر بمونین تا کمپتون پر شه
 • دکمهی حمله رو بزنین
 • مپ حریف تان را نگاه کنید
 • حمله ی تان را اجرا کنید
 • در صورت بهتر بودن لوت بگیرید
  همین حال با داشتن محدودیت برای فارمینگ تمام وقت جلو گیری از پیشرفتتون میشه . ولی تنها چیزی که ما میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم اینه که هر روز سر زمان مشخص شده براتون 3 اتک با برد بزنید تا نهایت لوت رو دریافت کنید. هر چقدر کاپ بالا تری داشته باشید , لوت بیشتری گیرتون میاد . اما حواستون باشه تنها برای 3 برد به شما جایزه داده میشود … هر چه بیشتر بزنین فقت کاپتون بالا پایین میشه.

 فرض ما بر اینه که شما 3 اتک در روز میزنین و هر 3 تا اتک رو میبرید … این گونه 90 کاپ در روز میگیرید و اگر به 600 تا کاپ دست بیابید 150000 گلد و الکسیر در روز میگیرید .

ساخت ارتش شما هیچ هزینه ای ندارد , به جز چندین دقیقه از صبر شما , همچنین شما در ورسس بتل چیزی برای از دست دادن ندارید.

راز موفقیت در ورسس بتل ها دیدن دقیق مپ حریف هست و و بعد انتخاب ستراتژی درست برای مپی که برایتان آمده , در زمان کوتاه!

 

داستان از این قراره که برد دفاعیات با دفاعیات در دهکده ی اصلیتان متفاوت است.

 • دابل کنون , هیدن تسلا و آرچرتاور (مدل سریعش) : 7 کاشی هست
  کنون: 9 کاشی
  آرچرتاور (مدل برد دراز) : 11 کاشی

زمانی که آرچرتاور رو روی برد زیاد میبینید , تقریبا غیر ممکنه که ساختمان های اطرافش رو بدونه درگیری بزنید ولی خب بعضی اوقات شما نقات رو پیدا میکنید .

 

زدن از پشت دیوار

قضیه از این قرار که آرچر ها نامرعی هستند برای اولین ثانیه هایی که میریزینشون و این کمک میکنه به در آوردن دیفنس ها بدون این که آسیبی ببینند.

 اگر شرایطی مثل این را ببینید که دو دفاعی نزدیک هم هستند , یک پک با 6 آرچر 6 تایی میتونه اون هارو خیلی راحت دربیاره.

در کل , اگر یک مپی با دیوار ببینید , ما بهتون آرچر رو پیشنهاد میکنیم , ولی فقط برای قلبه و دسترسی به پشت دیوار .

 

 

این مدل از مپ ها قطعاً زدنشون سخته , زمانی که میخواهین دیوار بزنید با بربر و جاینت , پس دسترسی به پشت دیوار تقریباً 3 ستاره.

تله هارو درج کنید

 

زمان ریختن خیییلی مراقب تله ها باشید ! بیشتر دیده شده که مپ های باز میبینید که یک نقطه ی خالی وجود داره , مشخصه که اونجا تله هست.

 

شما نمیخواهید بخش عضیمی از ارتشتون رو از دست بدین , به همین دلیل یک بربر یا یک آرچر بفرستین که ببینین تله فعال میکنید یا نه ,
این فقط یک قربانی کوچکی هست از نیرو برای بردتان.

میدونیم که مردم میگن … نیرو میریزیم و میزاریم اون اتفاقی که قراره بیوفته .

به خصوص زمانی که شما جاینت استفاده میکنید باید پخش بریزید و از آرچر برای حمایت کردنشون استفاده کنید. یک جاینت به تنهایی میتونه یک دفاعی رو دست به سر کنه , در حالی که تنها 2-3 آرچر میتونه دمج کافی رو داشته باشه تا دفاعی رو دربیاره.

 

 

همانطور که میبینید جاینت های راست ارچر تاور رو با یک آرچر در میاره و اون یکی جاینت زمانه کافی رو برای آرچر بوجود میاره تا دفاعی رو در بیاره.

همچنین اگر یکی از جاینت هاتون پا در تله فنری بزاره همچنان شانس زیادی برای گرفتن 2 ستاره رو دارید که بتونه براتون برد رو تضمین کنه.

حمله های هوایی مپ های زیادی نیستند که فایر کرکر (یا همون ایر دیفنس) رو دارند و مردم فکر میکنند که با این حال اسونه که 8 تا بتا مینیون بریزند و مپ رو 3 کنن در حالی خیلی ها میبازن.

قضیه اینه که هنوز باید با یک آرچر تاور و هیدن تسلا و حتی تله های هوایی رو به رو بشیم .

هیچوقت یک اتک با فقط مینیون نکنید .

 

مینیون هاخیلی سریع حمله میکنن و همیشه من اونا رو در میون آرچرای پنهان شده میفرستم تا از روی دیواره ها بتونن سریع سازه ای رو بزنن. اگر شما در همون شروع اتک نمیتونین آرچر تاور ها رو بزنین(مهم نیست چجوری)، اصا نباید از بتا مینیون تو اتکتون استفاده کنین!

ساختمان های گوشه زمین
همیشه در زمان قبل از شروع اتک با دقت ساختمان های گوشه های زمین رو چک کینن. خیلی ساده میتونین اونا رو شناسایی کنین چون ناحیه مربوط به سازه های فعال همیشه روشن هستن.
این سازه های بی دفاع گوشه مپ میتونن براتون دردصهای ارزشمندی بهمراه بیارن و یا حتی به شما کمک کنن تا مپ شما 3 ستاره نشه، بازپخش ها رو که چک میکنم متوجه شدم خیلی عالی کار میکنه!


ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
 1. amir.mdw گفت:

  سلام خواهشا ی آموزش رسیدن به لیگ های بالا مثل چمپیون و تیتان رو بزارید هر کاری میکنم به مستر و چمپیون و لیگ های بالاتر نمیرسم،با تشکر