» خانه » آموزش » پروژه حذف: یک گام تا خداحافظی با پدیده اکانت مهندسی

پروژه حذف: یک گام تا خداحافظی با پدیده اکانت مهندسی

سوپرسل مدت هاست اشتباه خودش رو درباره فرصت ظهور اکانت های مهندسی پذیرفته و راه های سخاوتمندانه ای هم برای جبران این سهل انگاریش بخرج داده.

با اینکه میتونست با دستکش آهنین با این پدیده برخورد کنه ترجیح داد از اکانت های مهندسی برای خودش سرمایه ای برای ایجاد کلش آو کلنزی پرنشاط و سرزنده استفاده کنه.

 

در آپدیت ژوئن 2018 دیگر کسی اجازه ساخت اکانت مهندسی را نخواهد داشت .

به این صورت که شما اگر میخواهید تاون هال خود را آپگرید کنید حتما باید تمام ساختمان های آن تاون هال را بگیرید تا اجازه آپگرید به تاون هال بعدی را داشته باشید .

این یعنی اینکه دیگر نمیتوانید اینفرنو نگیرید و به تاون هال 11 آپگرید کنید .

اشتباه کاربران : اکانت های مهندسی حذف نخواهند شد .

خیلی از کاربران به این فکر هستن که اکانتهای مهندسی قبلی از بین خواهند رفت یا سوپرسل آنها را مجبور خواهد کرد که تمام ساختمانها را بگیرند .

جواب سوال خیر است .
شما هیچ اجباری به تغییر اکانت خود ندارید .

البته خیلی وقت هست به دلیل سیستم جدید کلن وار اکانت های مهندسی کارایی ندارند ، اما هنوز عده ای به ساختن اکانت مهندسی پافشاری میکنند.

اما مشکل اکانت مهندسی برای این آپدیت کجاست؟

بله مطمنن بزرگترین مشکلی که برای این آپدیت وجود دارد برای اکانت های مهندسی هست .
اکانت های مهندسی اجازه آپگرید به تاون هال 12 را نخواهند داشت .
اکانت های مهندسی که برای اینکه بخواهند به تاون هال ۱۲ آپگرید کنند باید تمام ساختمانهای تاون هال های قبلی خود را که نگرفته اند را بگیرند تا اجازه آپگرید به تاون هال 12 را داشته باشند .

این بزرگترین ایراد تاون هال های مهندسی هست .

چون به شدت وزن وار آنها تغییر میکند و کلن خود را در وار به علت مکس نبودن ساختمانهایشان به دردسر میندازند .

اگر بخواهند عجله کننده و این روش را انجام بدهند بیشترین ضرر را کلن آنها خواهد کرد.

پیشنهاد این است که به صورت قدم به قدم از ساختمانهای که وزن کمتری بر روی وزن وار دارند شروع به آپگرید کنن تا به ساختمانهای با وزن بیشتر برسند.

برای متوجه شدن اینکه کدام ساختمان وزن کمتر یا بیشتری دارد میتوانید به پست زیر سر بزنید

حتما مطالعه کنید:نحوه محاسبه وزن وار

رویدادهای همیشگی خودش رو اینبار با آیتم های جادویی ترکیب کرد و بازی های کلنی رو ترتیب داد تا بازیکنان بتونن با سرعت هرچه تمامتر اکانت های مهندسی مزاحم سوپرسل، این مهمان ناخوانده رو تبدیل به اکانتهایی مکس بکنن.

اکانت مهندسی چه دردسر هایی به وجود اوردند؟

اکانتهای مهندسی دردسر های زیادی رو با خودشون آوردن. جدای از سخت و سختتر کردن الگوریتم تعیین حریف وار برای سوپرسل و انتخاب حریف در اتک های لوت، سوپرسل در هر بروزرسانی یا متعادلسازی باید این موضوع رو هم گوشه ذهنش نگه میداشت که هر افزایش قدرتی در نیروها باعث هرچه بیشتر محو شدن تاون هال های میانی 9 و 10 میشد. ترکیب های تاون هال 9 در حال فراموشی بود و در اغلب کلن ها با نیروهای بالاتر و با هیروهایی ضعیفتر از این بیس ها 3 استار کسب میکردن.

سوپرسل همیشه دوس داره تا بتونه هرازگاهی ترکیب هایی جدید رو به بازی تزریق کنه و یا ترکیب های قدیمی رو به مسلخ ببره. بطور مثال در بروزرسانی مهم پیش رو میبینیم که بولر و ویچ متعادلسازی هایی خواهند شد که ممکنه مارو به فکر ترکیب های دیگه و یا حتی جدید بندازه.

اما باوجود پدیده اکانت مهندسی سوپرسل قدرتی در دیکته سیاست های خودش در تاون هال های میانی رو عملا از دست داده بود. چیزی هرگز ازش خوشش نیامد.

اکانت های مهندسی , نقص قوانین؟

سیاست های اکانت مهندسی ستیزی رو در پیش نگرفت اما بوضوح نارضایتی خودش رو بارها و بارها از این موضوع اعلام کرد. تا جایی که داریان از مدیران بخش روابط اجتماعی سوپرسل بیان کرد ما نمیپذیریم پدیده ای در بازی وجود داشته باشه که بتونه قوانین مارو بوسیله قوانین خودمون دور بزنه.

از مدتها پیش دشوار نبود که حدس بزنیم اکانت مهندسی داره آخرین روزهای حضورش رو در کلش آو کلنز تجربه میکنه.
اما بنظر میرسه دیگه بعد از دوره طلایی چند ماهه اخیر که وفور آیتم های جادویی و وارهای نسبتا خوب رو شاهد بودیم اکثر اکانتها دارای هیروهای قابل قبولی شدن.

فک میکنم همه بتونیم بر سر این موضوع توافق داشته باشیم که قدرت اصلی یک اکانت کلش آو کلنز در هیروهای اون نهفتست. واقعا چه تفاوتی میکنه یه اکانت با هیروهای مکس، ایگل هم داشته باشه یا نه؟

تنها تفاوت در معماری کلنی که میخواد در وار شرکت کنه هستش که دوس داره با اکانتهای مهندسی امتیاز هجومی بهتری داشته باشه.

حالا با سیاست جدید سوپرسل که ایجاب میکنه برای هر ارتقای تاون هال تمام سازه های اون تاون هال کسب بشه، روند تولید اکانت مهندسی برای همیشه متوقف میشه.

ثمره این کار در دراز مدت قطعا منجر به تعیین حریف عادلانه تر برای وار خواهد بود.

سردرگمی لیدرها و بازیکنان بسیار کمتر میشه و میتونن بازهم برگردن بر سر آموزش های هر ترکیب برای هر تاون هال و تربیت پلیرهای واقعا ماهر. بدون کمک اضافی از نظر نیروی قویتر.

اما بنظر میرسه سوپرسل به این اندازه اکتفا نخواهد کرد و فکری هم برای اکانت های مهندسی باقی مانده خواهد کرد. چرا؟

سوپرسل همواره با خرید و فروش اکانت مخالف بوده و اون رو ناقض قوانین خودش بیان کرده. وقتی تولید اکانت مهندسی متوقف بشه قطعا جهشی بزرگ در ارزش این اکانتها ایجاد خواهد شد که برای سوپرسل تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد بود.

بنظر میرسه بشه این احتمال رو درنظر گرفت که سوپرسل بعد از متوقف کردن رویه تولید اکانت مهندسی دست به محروم کردن این اکانت ها از وار خواهد زد و به نوعی این اکانتها رو اینبار مجبور به رفتن به سمت خروج از مهندسی بکنه.

پیشنهاد ما به شما اینه در این زمان باقی مانده به هیچ عنوان تصمیمی عجولانه برای اکانتهای مهندسی خودتون نگیرید. اگر قصد خرید اکانت مهندسی دارید(که خب خلاف قوانین سوپرسل هم هست) دست نگه دارید و صبر کنید تا تصمیم نهایی سوپرسل رو هم ببینیم.

درهرحال پروژه حذف پدیده اکانت مهندسی به آخرین گام های خودش داره نزدیک میشه و سوپرسل بعد از تمامی تلاشی که انجام داده و امکاناتی که در اختیار بازیکنان گذاشته بنظر نمیرسه روی خوشی به اکانتهای مهندسی باقی مانده نشون بده یا حضورشون در وار رو تحمل کنه.

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

نظرات
 1. محمد گفت:

  سلام این سایت که جم به بازی تزریق می‌کنند حقیقت داره یا نه توضیح بدین ممنون

 2. Armita گفت:

  یعنی اکانت ای مهندسی بعد وار گرون میشن؟ یا کلا از وار حذف میشن؟

 3. محمد گفت:

  سلام
  سوپرسل خیلی ایراد داری برای عوض کردن نام مجدد چند سوال میپرسین که اکثرا جواباشونو نمیدونن
  و شما اکانت رو قفل میکنید بعد از قفل اکانت مشخصا اونو ب قیمتی در سایتهای خودتون میفروشین
  این میشه کلاه برداری

  من اکانتمو تا لول ۱۵۰جکس تاون ده بردم
  و باشوخیه مسخره دوستان اسم اکانتم عوض کردن ک درخواست نام مجدد دادم و اکانتم رو برداشتین
  الانم اکانت مهندسی ساختم
  خب مشخصا هم من از اینکه بخوام اکانت مهندسی تکمیل کنم خسته میشم
  هم اینکه شما از ما
  پس با یه خداحافظی خوشحالتون میکنم

 4. مهتی گفت:

  داداش
  جمع کن خودت را با این توهمات تخیلی

 5. Nima گفت:

  سلام خسته نباشید من تاون هال ده هستم و فقط ساختمان های دفاعی تاون فعلی خودم رو نگرفتم ایا در اپدیت پیش رو اجازه شرکت در وار و دارم یا خیر؟

 6. علیرصا گفت:

  سلام
  سرشار چیزی جدیدی ب بازی افزوده میشه یا نه
  منظورم چیزایی ک ت پیشنمایش نگفتن ولی تو ابدیت دیده میشه
  مث گرافیک نیروها مپ وار و… ک نگفتن و شما خبر داشته باشی
  سوال بعدی هیلرم ارتقا پیدا میکنه؟
  سوال بعدی تورنمت وار نمیاد ب نظرت؟
  و اینکه اکانت من ب سوپرسل پیام دادم در مورد اینکه بازی داره بسوی افزودن سازه های اجباری میره مث اینفرنو و ایگل و نابود کردن اکانتهای مهندسی پاسخی ک دادن گفتن اگ بود در پیشنمایش میگفتن
  بنظرت این جز ناگفته های ابدیت هست ک سوال اولو پرسیدم ازت ک ما خبرنداریم

 7. Hojjat گفت:

  سلام
  ببخشید میشه پیگیر بشین که اینده اکانت های مسدود شده دایمی در اپدیت تاون 12 چه خواهد شد.ایا رفع مسدودیت میشن یا نه؟
  با تشکر

 8. Erfan گفت:

  سلام دوست عزیز … من توی این دوره از کلن گیمز بر به مشکل خوردم از اول کلن گیمز هم توی کلن بودم ولی نتونستم توی چهار روز اول ات بزنم الان هرکاری میکنم میگه ظرفیت کلن شما پر شده در صورتی که حدود ۱۶ تا جا داره رفتم کلن های دیگه هم تست کردم همین مشکلو داره اگه ممکنه کمکم کنید لطفا

  • میلاد گفت:

   سلام
   ظرفیتش 50 نفره که حتما پر شده
   حتی اگه کسی از بیرون بیاد و یه چالش بزنه و بره جزو این 50 تاس یا اگه تو کلن ینفر شرکت کنه و لفت بده اونم حساب میشه ولی وقتی از کلن میره اکانتش اونجا نشون داده نمیشه

 9. علی گفت:

  اکانت مهندسی چیه؟
  امروز سایت تون رو پیدا کردم ممنون از مطالب خوبتون