» خانه » آموزش » آموزش حمله » استراتژی برد در اتک های نبرد دو نفره با بتا مینیون

استراتژی برد در اتک های نبرد دو نفره با بتا مینیون

استراتژی برد در اتک های نبرد دو نفره با بتا مینیون

استراتژی برد با بتا مینیون

برد در نبردهای دونفره در بیلدر هال 5 و بالاتر نیازمند مهارت بالا و تاکیتک خوبیه، حتی وقتی که از یک نوع نیرو د رسپاهتون استفاده میکنین.حمله با فول بتا مینیون همیشه یه چیز مطرحی در نبردهای دونفره بوده و همواره در بیلدرهال های مختلف باشرط استفاده درست بصورت موثری کاربرد داره. این همون چیزیه که در ادامه میخوایم درموردش صحبت کنیم.

حدود نیمی از حمله ها که در بیلدر هال سطح 6 با حدود تروفی 4000 میشه دیدبصورت فول بتا مینیون انجام میگیرن و این استراتژی میتونه در اغلب مواقع منجر به گرفتن 2 ستاره آسون بشه بشرط اینکه فرد مهاجم بدونه که چطور از بتامینیون بدرستی استفاده کنه و در زمانبندی وارد کردن اونها در زمین موفق عمل کنه.

بتا مینیون در نبرد دونفره

بتا مینیون توانمندی ای داره که بهش این اجازه رو میده که چنتا پرتاب اولش رو از فاصله نسبتا دوری انجام بده که این امتیاز باعث یمشه تا قبل از اینکه در دید سازه های دفاعی قرار بگیرن بتونن بخوبی آسب وارد کنن. این موضوع کلید موفقیت در این استراتزی هستش چرا که لازمه که در محل و زمان مناسب اون ها رو وارد کنین.

در زمانی که شما با تمامی نیرو میتونین حمله کنین تعداد 40 بتامینیون دراختیار دارید که میتونین از روش ساده زیر استفاده کنین:
تاحد ممکن از تعداد مینیون کمتری برای پاکسازی سازه های بیرون استفاده کنین. از مینیون های دیگه برای خلوت کردن مسیر تا بیلدر هال و زدن یکی از کراشر ها استفاده کنین. چنانچه بسیار بدشانس باشین و مینیون های شما به سمت یکی از تله ها برناین استراتژی 2 ستاره خودش رو بصورت حتمی میگیره که به این معناست این روش در اغلب موارد شانس برد بالایی داره.

اشتباهات رایج در نبرد با مینیون ها

استفاده از فقط یک نوع نیرو در نبرد دو نفره به این معنی نیست که اونها رو هرجور شده فقط وارد زمین کنین! اگر اونها ور بصورت نقطه ای وارد زمین کنین به دلیل اینکه سرانجام با یه تله و یا حداقل ایربمب فکتوری و یا روستر مواجه میشن، مینیون های شما محکوم به نابودین.

 

مقداری لازمه تا حوصله به خرج بدید و مهارت خودتون رو د راین روش حمله افزایش بدید!

چگونه با بتا مینیون نبرد را ببریم؟!

قسمت سخت اتک زدن شما وقتیه که شما میخواین مسیرتون رو به سمت بیلدرهاول پاکسازی کنین !
روی اینکه بتونین با مینیون هاتون درصد بگیرین تمرکز نکنین، روی اینکه راه رو برای ماشین جنگی باز کنین تمرکز کنین !

وقتی کار رو انجام دادید، مپ طرف مقابل، باید یک چیزی شبیه این باشه:

 

خب، اول از همه شما نیاز دارین که مپ طرف مقابل رو بالا پایین کنین و کامل فکر کنین که چطور میشه راه رو برای ماشین جنگ باز کرد. و خب اینجا چیزی هست که میتونه شمارو در این موضوع کمک کنه

  1. شما نیاز خواهید داشت که یک محل برای گذاشتن هیرو پیدا کنین که قهرمانتون از اون مسیر بین دیوار ها داخل مپ بره( کنار دیوار ها نره خرید).
  2. کراشر رو هم همراه با بیرون مپ، باید پاکسازی کنین چراکه کراشر همراه با چند تا کنون میتونن قهرمان شمارو در عرض چند ثانیه نابود کنن !
  3. سعی کنین که نیروهای گارد پست رو هم از بین ببرین، اونا معمولا سر قهرمانتون رو گرم میکنن و باعث میشن ک قهرمانتون مسیر فرعی رو انتخاب کنه !

خب، محل ورود

قانون بسیار مهم من اینه که قبل از وارد کردن قهرمان به نبرد، باید مطمئن بشم که ساختمان های کنار مپ حتما پاکسازی شده باشن که مبادا قهرمان، ساختمان های طرف دیگه ی مپ رو بخواد بزنه، پس بنابراین با این روش مطمئن میشیم که قهرمان یه راست به طرف‌ دیوار ها هدایت میشه

هم چنین، وقتی که شما ساختمان های یه سمتو پاکسازی کردین، از چکش الکتریکیتون قبل از نابود شدن دیوار استفاده نکنین !
چرا من اینو میگم؟ خب، وقتی که شما دقیقا در جلوی دیوار از این چکش استفاده میکنین، اون از هر ۳ ضربه قوی برای نابود کردن دیوار استفاده میکنه و دوباره، خیلی سریع نمیتونین ازش استفاده کنین و اسیب زیاد میتونه ماشین جنگ شمارو خاک کنه !

 

 

وقتی که شما دقیقا بعد از نابود شدن دیوار ازش استفاده میکنین، شما مطمئن میشین که اون از هر ۳ ضربه برای نابود کردن بیلدرهاول استفاده میکنه و اونو بدون هیچ شکی نابود میکنه

کراشر و دابل کنون

شما باید یک کراشرو نابود کنین، وگرنه ماشین جنگتون توی بد دردسری میفته !
این اولویت اول شما در پاکسازیه و وقتی که شما چند مینیون باقی دارین، سعی کنین که کنون و دابل کنون رو در اون محل خیلی خوب نابود کنین !

 

گارد پست

 

گارد پست میتونه واقعا اذیت کنه! در ثانیه های اولیه نیروهای داخل گارد پست حسابی با بتل ماشین شما درگیر بشن، بتل ماشین متوقف میشه و هدفش رو تغییر میده به سمت نیروهای داخل گارد پست. در بعضی حالت ها، بتل ماشین مستقیما به سمت بخش دیگه ای از بی سمیره و بسرعت پیش از نابودی بیلدر هال نابود میشه.

 

آرایش نیروها با بتامینیون

قبلا هم به این موضوع اشاره کردیم که نباید بتا مینیون ها رو در قالب یک گروه وارد مپ کرد، پس همواره تنها از یک بتامینیون در محلی که سازه دفاعی وجود نداره استفاده کنین تا مطمئن بشید مابقی نیروهاتون با تله یا تسلا و یا سازه دفاعی دیگه غافلگیر نمیشن.
وقتی یه سازه دفاعی شروع میکنه بتامینیون های شما رو هدف قرار میده، سه تا از اون ها رو به سمت اون بفرستید. اگر یکی بعد از دیگری بفرستید اون سازه میتونه بطور کامل مینیون های شما رو نابود کنه. اما اگر هر 3 رو با هم وارد کنین اون سازه دفاعی یکی از مینیون ها رو هدف قرار میده د رحالیکه اونای دیگه میتونن آسیب بالایی به اون سازه دفاعی وارد کنن.

لازمه تا حمله های زیادی انجام بدید تا بدرستی متوجه طرز کارکرد این استراتژی در چنین وضعیت هایی بشید اما بسرعت میتونین اون رو فرابگیرید.