» خانه » آموزش » آموزش نکات تدافعی در بیلدربیس

آموزش نکات تدافعی در بیلدربیس

بیلدر بیس

آموزش نکات تدافعی در بیلدربیس

 

وقتی که در بیلدربیس خود وارد نبرد تقابلی میشوید بیشتر دفاع کردن در برابر حریف مهمتر است تا حمله کردن و ستاره گرفتن. یک بیس خوب میتواند در برابر حمله های حریف مقابله کند و درصد تخریب کمتری را به او بدهد و نتیجه پیروزی شما در نبرد باشد. در خیلی از نبردها ممکن است که شما نتوانید حتی 50% از مپ حریف را تخریب کنید و یا حتی نتوانید یک ستاره هم بگیرید اما با داشتن یک بیس خوب و دفاع خوب در برابر حریف میتوانید پیروز نبرد باشید.در این راهنما چند نکته در مورد دفاع کردن و چند مپ خوب برای بیلدر بیس شما قرار داده شده است.

نکات تدافعی بیلدر بیس

هنوز خیلی از بازیکنان نبردهای تدافعی را شبیه به وار یا اتک عادی در دهکده اصلی خود میدانند. در نبردهای تقابلی کلید اصلی پیروزی داشتن یک مپ خوب و دفاع بهتر در مقابل حریف است.

اگر شما مپ خوبی نداشته باشید حتی اگر 3 ستاره هم از حریف بگیرید ولی در بیشتر نبردها شکست خواهید خورد و فقط اتک خوب زدن برای پیروزی شما کافی نیست.

 

 

همانطور که میبینید در این عکس فقط دفاع خوب و مپ خوب باعث پیروزی در نبرد شده و اگر مپ خوبی نبود قطعا نتیجه نبرد شکست میبود.

همانطور که قبلا هم گفتیم شما باید کاپ خود را بالا ببرید و با زدن نبردهای تقابلی باید بتوانید کاپ خود را بالای 1000 ببرید تا بتوانید منابع خوبی را به عنوان پاداش بگیرید که این امر مستلزم این است که در کنار اتک خوب زدن مپ خوبی هم برای دفاع داشته باشید.

 

 

با رسیدن به کاپ بالای 1000 همانطور که در عکس هم میبینید مقدار پاداش نبرد بهتر خواهد بود و با آن میتوانید به راحتی نیروهای خود را در آزمایشگاه ارتقا دهید . مخصوصا در بیلدربیس 3 تنها کاری که باید بکنید این است که کاپ خود را بالا ببرید و روزی تنها 3 اتک موفقیت آمیز بزنید تا به راحتی نیروها و ساختمان های خود را بتوانید ارتقا دهید.

اگر به دنبال نکات ریز و مهم برای اتک زدن هستید میتوانید مطلب زیر را مطالعه کنید :بیلدرهال خود را در وسط مپ قرار دهید

ستاره بسیار مهم است پس مطمئن شوید که به راحتی به حریف ستاره نمیدهید. مهم نیست که حریف چه اندازه بتواند تخریب کند شما باید بیشتر تمرکز روی ندادن ستاره داشته باشید. ستاره اولین چیز مهم در نبردهای تقابلی است :

 

وقتی حریف بیلدرهال خود را در وسط مپ قرار داده باشد شما به سختی میتوانید از حریف ستاره بگیرید پس شما هم باید همین کار را انجام دهید :

 

اگر بیلدرهال در اطراف مپ باشد به راحتی یک ستاره ناقابل به حریف میدهید اما اگر در وسط مپ باشد حریف نمیتواند بیلدر هال شما را از پشت دیوار شکار کند.

 

 

همیشه 2 کاشی بین بیلدرهال خود و دیوار فاصله قرار دهید تا آرچرها نتوانند از پشت دیوار آن را شکار کنند و بزنند.

اگر به اندازه کافی دیوار و یا ساختمان ندارید مطمئن شوید که بیلدرهال شما توسط دیگر ساختمان ها احاطه شده باشد:

 

 

 

Defense Sniping – Not With Me!

شما هنوز ساختمان های زیادی برای دفاع ندارید پس اگر یکی از آن اه از بین برود به راحتی قدرت تدافعی دهکده شما کاهش پیدا میکند و ضعیف میشود.

خیلی از بازیکنان این موضوع را میدانند و از این نکته استفاده میکنند و سریع یکی از ساختمان های دفاعی را از بین میبرند پس شما باید به هر قیمتی که شده از اینکار جلوگیری کنید.

هیچوقت ساختمان های دفاعی خود را جایی قرار ندهید که به راحتی در همان اول کار در دسترس قرار داشته باشند! همیشه یا یک ساختمان دیگر جلوی آن قرار دهید یا به فاصله 2 کاشی از دیوار آن را قرار  دهید!

همیشه سعی کنید ساختمان های دفاعی خود را با یکدیگر محافظت کنید و یکی را در محدوده دید دیگری قرار دهید تا بتوانند یکدیگر را حمایت کنند.

 

 

همیشه سعی کنید که آرچرتاور خود را روی حالت فاصله زیاد تنظیم کنید تا بتواند به شما در این امر کمک کند!

آرچرتاور در این حالت میتواند تقریبا تمام بیس شما را تحت الشعاع قرار دهد و کار را برای حریف سخت کند و حریف نمیتواند به راحتی با یک آرچر یا مینیون ساختمان های اطراف بیس شما را تخریب کنند.

ترکیب تله ها

تله فشاری راه خوبی برای هدایت کردن نیروهای حریف به سمتی است که شما درنظر دارید و با شعاع دید 4 کاشی به راحتی میتوانید نیروهای حریف را روی تله های فنری پرتاب کنید.

 

 

این تله ها به نیروهای حریف آسیبی وارد نمیکنند پس شما باید آن ها را در جهتی تنظیم کنید تا نیروهای حریف را روی تله های فنری پرتاب کنند یا به سمتی پرتاب کنند که ساختمان دفاعی بیشتری در آن قسمت وجود دارد.

پرتاب کردن نیروهای حریف لذت دارد اما باید سعی کنید در جهتی آن ها را پرتاب کنید که برای شما سود داشته باشد.

به طورکلی همیشه سعی کنید با دیدن فیلم اتک های قبلی تخمین بزنید که نیروها بیشتر از کدام قسمت حمله میکنند و سعی کنید تله ها را در همان مسیر قرار دهید.

 


 

اولین سری مپ های بیلدر بیس – بیلدر هال 2 تا 5

اولین سری مپ های بیلدر بیس – بیلدر هال 2 تا 5


 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

نظرات
  1. Mohammad گفت:

    سلام خسته نباشید تاریخ آپدیت معلوم نیست ؟

  2. Alireza.y گفت:

    سلام
    میخواستم ببینم از کجا میتونم یک نفر برای پوش کاپ پیدا کنم؟ کاپم هم زیاد تغییر نمیخواد از 2930 به 3000 میخوام بره. بازی کلش رویال مد نظرمه. با تشکر