ربات انتی بن کلش

ویژگی های مپ های ضد سه ستاره


image-26

مپ های ضد سه ستاره ، مشخصات خودشان را دارند ، اما کسانی هستند که از آنها استفاده نادرستی می کنند و تفکرات عده ایی نسبت به مپ های ضد سه ستاره ، اشتباه بوده است تا جایی این اشتباه پیش می رود که عده ایی هم این مپ ها را با مپ های تروفی مشابه می بینند و حتی از مپ های تروفی در کلن وار شان استفاده می کنند و ادعا می کنند که تفاوتی ندارد ! در این مقاله می خواهیم به تفاوت مپ های تروفی و مپ های ضد سه ستاره بپردازیم و تفاوت ها را بیان کنیم و سپس چند مپ ضد سه ستاره شدن برای کلن وار در تاون هال های مختلف برای شما بیاوریم . پس به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دلایل ایجاد مپ های ضد سه ستاره

بعضی مواقع من مشاهده می کنم که عده ایی وقتی یک مپ تروفی خوب پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند ، به دلیل نتیجه گرفتن از این مپ ، آنرا در کلن وار نیز استفاده می کنند و می گویند که این یک مپ خوب و ایده آل است !

این یک اشتباه است ، چرا که اهداف استفاده از این مپ ها متفاوت است .

*هدف مپ های تروفی این است که باید با موفقیت در دفاع و گذشت زمان جوایز و کاپ هایی را کسب کرد و مقدار کاپها را بالا برد.

*هدف مپ های ضد سه ستاره ، جلوگیری از دادن سه ستاره به حریف در کلن وار است.

به هر حال هر دو از تروفی محافظت می کنند و این است که عده ایی فکر می کنند که هر دو مشابه و یکسان هستند. ولی حقیقت این است که از نظر مفهومی کاملا این مپ ها با هم متفاوت هستند :

  • مپ های تروفی برای زمانی طراحی شده اند که مهاجم فرصت کمی برای آنالیز آن دارد و همچنین نیروی خاصی برای آن تدارک ندیده است و با همان نیروی از پیش ساخته شده که دارد به آن حمله می کند.
  • مپ های ضد سه ستاره به آسانی مهاجم می تواند ، یک ستاره با زدن تاون هال در موقعیتی که دارد بدست آورد و باید این مپ بتواند طوری طراحی بشود که بعد از زدن دو ستاره ، دیگر ستاره ایی به دشمن ندهد و ضد سه ستاره باشد و گرفتن ستاره سوم را سخت نماید.

امیدوارم که تفاوت را فهمیده باشد و بدانید وظیفه مپ های سه ستاره حفظ کاپ نیست که هدفمان در مپ های تروفی همین حفظ کاپ ها می باشد برای ورود به لیگ بالاتر ، در مپ های تروفی باید از تاون هال مراقبت نمود و امیدوار بود که دشمن با اشتباه خود نتواند موفق به زدن تاون هال شود ، ولی مپ های ضد سه ستاره می توان تاون هال را در معرض هدف دشمن قرار داد و با یک چینش مخفیانه ، ضربه به دشمن وارد نمود و از دادن ستاره بیشتر جلوگیری کرد و کاپ برای ما در کلن وار مطرح نیست بلکه ندادن ستاره مطرح است.

در کلن وار ، مهاجم فرصت دیدن مپ های ضد سه ستاره ما را دارد و می تواند نیروی مورد نظر را برای مپ ما ، طراحی و تدارک ببیند و حتی ریپلای حملات ما را ببیند و اشتباهات دیگران را موقع حمله به ما اصلاح کند و چگونگی پیاده کردن نیرو ها را هم طراحی کند و موقعیت سنجی نماید.

شما باید گرفتن دو ستاره را به سختی برای دشمن فراهم کنید و گرفتن ستاره سوم را نا ممکن نمایید.حتما می گویید که یک ستاره تاثیری در کلن وار ندارد !!! ولی شما اگر کلن وارها را مرور نمایید می بینید که برای یک ستاره ، چگونه می جنگند و تاثیر آن خیلی در کلن وار موثر است و اختلاف پیروزی تا شکست این روز ها تنها فقط یک ستاره است و ندادن سه ستاره به دشمن می تواند حکم یک پیروزی شیرین برای شما در کلن وار باشد.

عوامل خوب در طراحی یک مپ ضد سه ستاره چیست ؟

مپ های ضد ستاره از تاون هال هشت (خیلی بندرت) تا تاون هال یازده را در بَر می گیرد. تاون هال های پایینتر بخاطر کم بودن دیوارها و تجهیزات زیاد شامل طراحی این نوع مپ های ضد سه ستاره نمی شوند.همچنین اگر کسی نتواند بعضی مپ ها را ضد سه ستاره کند به این معنا نیست که این مپ شامل مپ های ضد سه ستاره می باشد!

تعریف کلاسیکی که از یک مپ ضد سه ستاره می توان کرد دارای این ویژگی ها است :

1.موقعیت تاون هال طوری است که مهاجم می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

2.یک منطقه کشتارگاه دارد که دشمن را در آن محل ضربه سختی می زند.

3.در مپ ها جاینت بمب ها بصورت دابل گذاشته شده است.

4.بیرون کشیدن نیروهای داخل کلن کسل سخت باشد.

5.حمله با قهرمانان (به ویژه آرچر کویین ) به تنهایی به مپ جهت تخریب سخت باشد.

 

نقش کلیدی “زمان” در کلن وار

حتما شنیده اید که زمان مهمترین عامل در کلن وار می باشد.یک مپ در حالت دفاع در برابر دشمن علاوه بر اینکه با ساختمانهای دفاعی به دشمن ضربه می زند باید طوری طراحی شود که دشمن در 3 دقیقه حمله به مپ شما وقت کم بیاورد! یک روش رایج در این نوع مپ ها گذاشتن بعضی از ساختمان ها در گوشه های زمین است و این کار برای شما زمان دشمن را کم می کند و خودش عاملی می شود برای سه ستاره نشدن مپ های شما در کلن وار.البته گذاشتن ساختمان ها مخصوصا خانه کارگرها یک ترفند قدیمی است و اکثرا از آن استفاده می شود و هنوز کاربرد خود را از دست نداده است و می توان از آن استفاده کرد.

به همین دلیل است که من همیشه اینطور شروع می کنم :

image

درست است ! من الان در کنار آن ساختمان یک تله اسکلتی گذاشته ام و این کار تاثیر شگرفی دارد و زمانی را برای دشمن تلف خواهد کرد.

او هنگام حمله به خانه کارگر و نابودی آن نیروی آرچر پیاده می کند و ناگهان با تله اسکلتی مواجه می شود و اغلب برای اینکه آنها را از صحنه خارج کند نیروی بیشتر پیاده می کند و ممکن است به اشتباه نیز بیفتد! نیروهای اسکلتی بسیار آزار دهنده برای دشمن هستند و ممکن است 10 تا 15 ثانیه هم مشغول نابودی آنها شود و زمانی را از دست بدهد.شما می توانید در کنار همین خانه های کارگر نیز تسلاهای مخفی خود که لول پایینتری را دارند بکار گیرید که اثر بیشتری در نابودی و خرید زمان از دشمن دارد.

image

 

 

firefox_screenshot_2016_10_22t12_23_02_491z

مپ های ضد سه ستاره برای TH8 تا TH11 همراه با برج بمب

خوب حالا به چندین مپ ضد سه ستاره برای تاون هال های مختلف می خواهیم بپردازیم و توجه داشته باشید که شما هنگام استفاده از آنها باید جای تله و بمب های مخفی خود را تغییر بدهید ، چرا که ممکن است شخص مهاجم مپ های زیر را دیده باشد! و حقیقت این است که یک کپی از نقشه دهکده شما نباید در اینترنت باشد و خودتان با الهام از نقشه های موجود،آنرا طراحی نمایید

مپ ضد سه ستاره برای TH8

این یک مپ ضد سه ستاره برای تاون هال هشت می باشد یک مپ ضد سه ستاره کلاسیک که رسیدن به ساختمانهای دفاعی هوایی برای دشمن بسیار سخت می باشد که در برابر حمله با دراگون که در تاون هال هشت محبوب می باشد سخت است. موقعیت کلن کسل بسیار خوب است و دسترسی به آن سخت است می توان گفت این یک مپ ضد سه ستاره ضد دارگون می باشد.

image

در این مپ زیر در صورت استفاده حمله با هوگ رایدرها عکس العمل برابر است با مواجه با جاینت بمب ها ! و حمله با هوگ رایدر به این نقشه یک تصمیم غلط است:

 

سه ستاره شدن این مپ بسیار بعید است.

مپ ضد سه ستاره برای TH9

مخازن کار گذاشته شده در این مپ به علت نقطه ضربه بالا ، مدت زمان زیادی را برای نابودی آنها دشمن صرف خواهد کرد و زمان زیادی را از دست خواهد داد و حملات آنها را کُند و آهسته می کند.

image

یک مپ ضد ستاره تاون هال 9 که ضد هوگ رایدر و ضد والکیری و دارای برج بمب های جدید نیز می باشد ، بسیاری از نیروها در اطراف مپ نابود می شوند و خارج کردن نیروهای کلن کسل نیز سخت است و برای خارج کردن نیروهای داخل آن باید نیروهای زیادی را پیاده نماید.بمب های جاینت هم بر روی هوگ رایدر ها تاثیر گذار است.

مپ ضد سه ستاره برای TH10

یک مپ سرسخت برای تاون هال 10 که گسترش ساختمانها به خصوص مخازن و تولید کننده ها زمان زیادی از دشمن را می گیرد و خارج کردن نیروهای داخل کسل سخت و استفاده از ملکه کماندار برای زدن ساختمانها به تنهایی نیز سخت است و با آن مقابله می کند.

image

تخریب مخازن جهت اتلاف وقت ، کلید اصلی را برای این نقشه و ندادن سه ستاره نقش اصلی را ایفا خواهد کرد.

مپ ضد سه ستاره برای TH11

در تاون هال یازده داشتن یک کشتارگاه در مپ برای دشمن اهمیتی ویژه برای حفظ ستاره ها  را دارد! این نقش اساسی را برای مقابله با بولر ها و والکیری ها و هدف قرار دادن مرکز دهکده برای گرفتن 2 یا حتی 3 ستاره را دارد.

image

مپ زیر هم گستردگی مناسبی دارد برای حفاظت از ستاره ها و نقطه قوت آن در مرکز دهکده نهفته است و از تاون هال حفاظت می شود.

image

نتیجه گیری:

امیدواریم که دیگر درک درستی از مپ های ضد سه ستاره پیدا کرده باشید و همچنین فهمیده باشید که چرا مپ های تروفی برای کلن وار مناسب نمی باشند و استفاده از مپ های تروفی در کلن وار یک نقطه ضعف بزرگ محسوب می شود چرا که یک اتکر می تواند در زمان آماده سازی برای حمله به مپ تروفی شما نیروی مناسب را تهیه کند.

 

به زودی پکیج مپ های انتی سه برای تمام تاون هال ها در ختیارتون قرار میگیره

 

درباره نویسنده

پنج سال هست كه در زمينه كلش به صورت حرفه اي فعاليت دارم و به صورت جدي و حرفه اي يك سال است كه در زمينه اخبار و آموزش كلش اف كلنز فعالیتم را در فضاي مجازي شروع كردم قبل از آن هم به نویسندگي در زمينه موزيك و ويديو كليپ فعاليت داشتم.

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

برای ورود به کانال تلگرام ما اینجاکلیک کنید ;-)
telegram-kop