» خانه » آموزش » استراتژی حمله با یتی + نکات استفاده از این نیرو

استراتژی حمله با یتی + نکات استفاده از این نیرو

بعد از آپدیتی که کلش آف کلنز معرفی کرد و تاون هال 14 در آن نقش بزرگی داشت، استراتژی های بسیار زیادی به وجود آمدند که میتوان با استفاده از آنها سه ستاره را از اتک های معمولی و اتک وار گرفت.

امروز برای شما استراتژی بسیار ویژه ای از نیروی یتی حاضر کردیم که این استراتژی در تاون هال 14 به شما کمک خواهد کرد که هرچقدر مپ حریف بازتر و سخت تر باشد از آن سه ستاره را دریافت کنید.

در اولین قدم بهتر است بیس حریف را آنالیز کنید و یکی از گوشه هارا برای حمله انتخاب کنید، سعی کنید گوشه ای را انتخاب کنید که دفاعی های اصلی در آنجا حضور داشته باشند و حداقل یک هیرو منتظر دفاع کردن باشد.

هنگامی که نیروهایتان در گوشه زمین به تخریب پرداختند و تا جایی که توانستند تخریب کردند، نگذارید آسیب جدی به انها وارد شود و نیروهای دیگر خود را مانند بولر و هیروهای خود را از یکی از ضلح های زمین وارد کنید.

حالا نوبت استفاده از استفاده از اسپل ها میباشد، بهتر است هنگامی که نیروها نزدیک به دفاعی ها میشوند، اسپل خشم را بیاندازید تا به سرعت به تاون هال نزدیک شوند که حداقل دو ستاره را دریافت کنید.
اگر نیروهایتان زمان زیادی را برای از بین بردن دیوار ها صرف کرده اند، بهتر است از اسپل جامپ استفاده کنید.

اگر در اول کار اقدام به خالی کردن نیرو های کلن کستل نکرده اید هیچ نگران نباشید، هنگام بیرون آمدن نیروها از کلن کستل کافی است اسپل سم خود را برروی آنها بیاندازید تا هم اسپل سم جان آنهارا کم کند و هم نیروهایتان مشغول به آسیب رساندن به این نیروها شوند.

حال نیروهای اضافی را جاهایی که نیروها کمتر هستند یا درحال از بین رفتن هستند ، بریزید.

و اسپل های باقی مانده خود را روی آنها رها کنید تا به خوبی زمین را تخریب کنند.

و در آخر نیروهای اضافی خود را در زمین خالی کنید؛ شما میتوانید در ترکیب خود مینیون، آرچر، بربر و گابلین قرار دهید تا علاوه بر فضای کمی که میگیرند، در آخر مشغول به تخریب شوند.