» خانه » آپدیت » حدس و گمان ها درباره آپدیت ژوئن 2024 کلش آف کلنز، تاون هال 17 ؟!

حدس و گمان ها درباره آپدیت ژوئن 2024 کلش آف کلنز، تاون هال 17 ؟!

بعد از پستی که کلش آف کلنز در ردیت منتشر کرد که کاربران میتوانند سوالات خود را از سوپرسل بپرند، حجم انبوهی از کاربران به صفحه ردیت کلش آف کلنز حجوم آوردند و هرچه سوال در ذهن داشتند را در این صفحه بازگو کردند و سوپرسل صبورانه به تمامی آنها پاسخ داده است.

یکی از مهم ترین بحث ها که در ردیت کلش آف کلنز مطرح شده بود، آپدیت ژوئن 2024 میباشد، یعنی ماه جاری؛ سوپرسل گفته است ما در 17 ژوئن یک آپدیت خواهیم داشت پس با ما همراه باشید تا جزییات این آپدیت را خدمت شما معرفی کنیم.

در ابتدا سوپرسل درباره تاون هال 17 صحبت میکند که بسیاری از بازیکنان برای آن هیجان زده هستند. تاون هال 17 یکی از قوی ترین تاون هال های کلش آف کلنز خواهد بود که تابحال آن را مشاهده کرده اید و دفاعی شبیه به توپخانه عقاب خواهد داشت.

برای فضای بیشتر سوپرسل تصمیم گرفته است ساختمان هارا ادغام کند برای مثال دو کنون، دو اینفرنو، دو ویزارد تاور و… که درحال حاضر هم نمونه آنهارا در بازی داریم؛ و تغییرات دیگری که وجود دارد کاهش هزینه و زمان ارتقا میباشد که به دلیل معرفی تاون هال جدید باید چنین چیزی صورت بگیرد.

با توجه به افزایش نفرات تیم کلش آف کلنز و تغییر مدیر روابط عمومی، کلش آف کلنز قوی تر از همیشه رو به جلو حرکت میکند و به گفته توسعه دهندگان این بازی، تاون هال 17 احتمالا اوایل 2025 معرفی شود.

موضوع بعدی آپدیت ژوئن 2024 کلش آف کلنز میباشد که سوپرسل بصورت خودجوش و ناگهانی تاریخ آپدیت را 17 ژوئن (28 خرداد) اعلام کرده است و این آپدیت تابستانی 2 الی 3 پیشنمایش را به همراه خواهد داشت.

سوال دیگری که در ردیت از سوپرسل پرسیده شده بود درباره سوپر نیروها بود، که به گفته سوپرسل، سوپر نیرو بعدی یتی میباشد که به احتمال 50 درصد آن را در آپدیت پیش رو مشاهده کنیم؛ اما احتمال تغییر هدف سوپرسل وجود دارد و بجای یتی نیروهای دیگر را به عنوان سوپر نیرو جدید معرفی کنند.

اهداف سوپرسل برای آپدیت های بعدی

از زمانی که تاون هال 13 به بازی آمد، دیگر شاهد هیچ هیرویی نبوده ایم و تنها چیز جدید درباره هیروها حیوانات خانگی بودند که سوپرسل توانست با معرفی آنها یک قدم رو به جلو بردارد، اما چه زمانی دوباره شاهد هیرو جدید خواهیم بود؟ در تاون هال 17؟ به گفته مدیر جدید سوپرسل استوارت، به احتمال 80 درصد توپخانه عقاب ادغام شود اما فعلا هیچ تصمیمی برای معرفی هیرو جدید در تاون هال 17 نداریم و میخواهیم برروی چیزهایی تمرکز کنیم که بازیکنان را هیجان زده کند.

بیلدربیس هیچ تغییری نخواهد داشت؛ بله سوپرسل تایید کرد که ما بعد از انتشار ورژن 2 بیلدربیس و تغییر گیم پلی اصلی آن، به این بیس بهبود بخشیدیم و آن را سرگرم کننده تر کردیم اما متاسفانه یا خوشبختانه اهداف فعلی تیم برروی دهکده اصلی است و فعلا تصمیمی برای ایجاد تغییرات جدید در بیلدربیس نداریم.

سوپرسل برنامه هایی نیز برای لیگ های کلش آف کلنز دارد اما اینکه چه زمانی این تغییرات را ایجاد کند مشخص نکرد است و فعلا میخواهد رقابتی که در لیگ وجود دارد به شکل قبل بماند تا فکری کند که چگونه میتواند لیگ کلش آف کلنز را بهبود ببخشد.

حالت سخت، چیزی که سوپرسل به تازگی درباره آن با کاربران صحبت کرده است، به نظرشما چگونه میشود اگر سطح اتک های دوستانه و کلن وار را تعیین کنیم؟ سوپرسل گفته است درحال برنامه ریزی برای معرفی حالت سخت اختیاری هستیم که میتوانید برای چالش های دوستانه و وار های دوستانه آن را استفاده کنید که در ماه آینده معرفی خواهد شد.