» خانه » آموزش » استراتژی حمله ویزارد مجلسی | Wizard Party attack strategy

استراتژی حمله ویزارد مجلسی | Wizard Party attack strategy

ویزارد پارتی، نیرویی که هرساله موقت به بازی می آید اما بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. امسال سوپرسل این نیرو را بمناسبت تولد 9 سالگی کلش آف کلنز به مدت 20 روز به بازی آورده است که قطعا در تاون هال 10 به بعد بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

برخی این نیرو را به عنوان پاکسازی زمین، برخی برای دفاع در کلن کستل و برخی نیز به عنوان یک نیروی کلیدی در اتک استفاده میکنند؛ در این آموزش خواهید آموخت که چگونه این نیرو را یک نیروی کلیدی و هم یک نیروی پاک کننده در اتک استفاده کنید به گونه ای که ویزارد مجلسی با بقیه نیروهایتان مکمل شود. قبل از هرچیزی به سراغ معرفی این نیرو میرویم.

توضیحات

  • بهتر است این نیرو را با پکا به اتک ببرید.
  • اگر میخواهید در زمان باقی مانده اتک زمین را پاکسازی کنید حتما از این نیرو به همراه بربریان استفاده کنید.
  • این نیرو میتواند به راحتی مخازن را خالی کند پس آنهارا در نزدیکی مخازن گلد، اکسیر و یا دارک استفاده کنید.

ترکیب پیشنهادی ما به شما برای اتک، به شرح زیر میباشد:

  • نیروها: 1 بربریان + 2 آرچر + 2 بالن + 12 ویزارد پارتی + 5 هیلر + 1 بی بی دراگون + 27 هوگ رایدر
  • اسپل ها: 7 اسپل رعد + 1 اسپل شفادهنده + 1 اسپل خشم
  • ماشین های محاصره: Wall Wrecker + Battle Blimp + Stone Slammer
  • کلن کستل: توصیه میشود گولم یخی + 1 اسپل سم + 1 اسپل زلزله + 1 ماشین محاصره (دلخواه)

 

در شروع اتک بهتر است از تکنیک زاپ استفاده کنیم، یعنی اسپل رعد + اسپل زلزله را روی توپخانه عقاب بیاندازیم تا کامل تخریب شود.
این عمل در ادامه به ما کمک خواهد کرد که نیروهایمان آسیب های کمتری ببینند تا به راحتی زمین حریف را تخریب کنیم.

حال بهتر است آرچر کوئین را از گوشه زمین و مخالف تاون هال به همراه 5 هیلر رها کنیم و جلوتر از آن یک بالن را رهاسازی کنیم تا به سمت کلن کستل برود و نیروهای حریف در صورت وجود از آن خارج شوند.


همانطور که میدانید و در اتک ها مشاهده کرده اید کویین همیشه نقش پاکسازی زمین را داشته است و میتوان گفت بهترین ترکیب برای پاکسازی زمین کویین و هیلر میباشد.

در قدم بعدی در کنار کویین ماشین محاصره را به همراه کینگ، بربریان و آرچر رها کنید تا به تخریب زمین بپردازند و زمین را برای حمله هوگ رایدر ها آماده کنند.

اگر جان کویین شما درحال تمام شدن بود و در معرض دفاعی های کثیری قرار گرفت، برروی هیلر خود اسپل خشم را رها کنید تا جان بیشتری را به کویین شما اهدا کنید.
همچنین چندین ویزارد پارتی را پشت کویین و کینگ خود رها کنید، تا زمانی که دفاعی ها سرگرم هیروها هستند، ویزارد پارتی ها از پشت به آنها آسیب بزنند.

حالا نوبت به رها سازی هوگ ها برای حمله اصلی رسیده است!
آنهارا سعی کنید از سمتی رها کنید که هیروها از کنار آنها درحال تخریب ساختمان ها باشند.
همچنین اگر با جاینت بمب برخورد کردید و یا هوگ ها آسیبی دید، درحالی که درحال تخریب ساختمانی هستند، برروی آنها اسپل شفادهنده را دها کنید تا جان آنها افزایش یابد.

با این ترفند هایی که انجام دادیم احتمالا بتوانید 60 الی 75 درصد زمین را پاکسازی و تخریب کنید.
ویزارد پارتی هارا دور تا دور زمین رها کنید تا به راحتی شروع به تخریب کنند، با این ترفند هم نه تنها وقت کم نمیاورید بلکه حداقل 30 ثانیه هم اضافه تر میاورید.

تبریک!

به همین راحتی اتک را سه ستاره کردید!
نکته ای که باید گفت این است که سعی کنید در کلن کستل خود نیروهایی را به اتک ببرید که حواس دفاعی هارا پرت خود کند، همانند این اتک که با گولم یخی روند دفاع را کند کردیم.

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام