» خانه » آموزش » استراتژی های جدید برای 3 ستاره کردن اتک ها در کلن وار

استراتژی های جدید برای 3 ستاره کردن اتک ها در کلن وار

 

استراتژی شما برای گرفتن حداکثر ستاره ممکن در اتک کلن وارها چیست؟ بیشتر بازیکنان فکر میکنند که دراگون بهترین نیرو برای اتک زدن است اما ما به شما میگوییم که روش های بهتری برای تاون هال های مختلف وجود دارد بدون اینکه اکسیر زیادی برای ساخت نیرو مصرف کنید. اگر کلن شما در وار پیروز نشود مقدار اکسیری که به شما برگردانده میشود زیاد نخواهد بود و شما ضرر خواهید کرد. انتخاب نیروهای درست برای اتک وار به شما در پیروزی کمک خواهد کرد و شما باید روش و نیروی خوبی برای اتک زدن انتخاب کرده باشید.

 

قبل از اینکه وارد بحث بررسی تاون هال های مختلف و استراتژی 3 ستاره کردن اتک ها بشویم توجه شما را به مطالب دیگر سایت که مرتبط با این موضوع  است جلب میکنیم. شما میتوانید تمام این مطالب را در قسمت کلن وار مطالعه کنید

.

 

ترکیب نیروی مناسب برای تاون هال 5

کمپ خود را با 7-10 جاینت ، 3 دیوارشکن و مابقی بربر و آرچر پر کنید. از طلسم رعد برای از بین بردن نیروهای کستل حریف استفاده کنید. استراتژی به این صورت است که باید جاینت های خود را در دو دسته رها کنید تا توجه ساختمان های دفاعی حریف را به خود جلب کنند و به محضی که به دیوار رسیدند دیوارشکن های خود را رها کنید و به گلوله مورتار توجه داشته باشید که روی دیوارشکن ها نیفتد. زمانی که نیروهای کستل حریف بیرون آمدند طلسم رعد را روی آن ها بیندازید تا آن ها را نابود کند. بربرها و آرچرها را بعد از آن بفرستید تا ساختمان های باقی مانده را پاکسازی کنند.

 

 

سعی کنید نیروی قوی و خوبی در کستل خود ببرید و از هم کلنی های خود بخواهید که نیروی خوبی به شما بدهند.

 

در این ویدئو میتوانید مراحل انجام این کار را قدم به قدم ببینید:

 


 

با این روند ما تضمین میکنیم که شما میتوانید 3 ستاره در اتک های خود در وار بگیرید (البته با کمی تمرین)

 

 

ترکیب نیروی مناسب برای تاون هال 6 و 7

استراتژی مناسب برای این تاون هال ها شبیه به تاون هال 5 است اما با این تفاوت که شما میتوانید طلسم شفادهنده یا هیلر در ترکیب خود قرار دهید. هر دو ترکیب به خوبی عمل میکنند. شما میتوانید علاوه بر طلسم رعد برای از بین بردن نیروهای کستل حریف یک طلسم شفادهنده هم برای استفاده روی جاینت ها زمانی که سلامتیشان کم میشود استفاده کنید. تعداد نیروهای مناسب را میتوانید خودتان مشخص کنید و ترکیب بهتر را پیدا کنید مثلا میتوانید از 15 جاینت در ترکیب خود استفاده کنید.


 


 

چرا نباید از استراتژی فول دراگون استفاده کنیم؟ در تاون هال 6 و 7 ایردفنس های بیشتری به مپ اضافه میشود و برای 3 ستاره کردن اتک باید از فول دراگون ترجیحا ارتقا پیدا کرده استفاده کنیم که لازمه این امر مصرف زیاد اکسیراست. هزینه این روش بسیار بالاست و اگر در اتک زدن با دراگون تبهر نداشته باشید ممکن است که اتک هم 3 ستاره نشود. پس نتیجه میگیریم که استفاده از ترکیب جاینت و هیلر هم مقرون به صرفه تر است و هم امن تر و راحت تر. 3 ستاره کردن مپ ها در این تاون هال ها با این روش به مراتب راحت تر است.

 

ترکیب نیروی مناسب برای تاون هال 8 و 9

در این تاون هال ها شما میتوانید شروع به اتک زدن با هوگ رایدر بکنید. اما باید حتما آن را ارتقا داده باشید چون اگر ارتقا نداده شده باشند زمانی که روی جاینت بمب میروند همگی به راحتی از بین میروند. با استفاده از هوگ راید لول 4 و فراگیری نحوه اتک زدن با آن

شما میتوانید هر تاون 8 را نابود کنید. در تاون هال های 9 کمی مسئله پیچیده تر میشود مخصوصا زمانی که کستل کویین حریف در مرکز مپ باشد و شما به راحتی نتوانید به آن ها دست پیدا کنید.

 

 

کویین میتواند تمام هوگ رایدرها را یکی پس از دیگری از بین ببرد.

 

در کلن وار اصلا وسوسه اتک زدن به تاون هال 10 نشوید مخصوصا اگر اینفرنوتاور آن ها روی حالت چندتایی قرار داشته باشد هیچ شانسی برای گرفتن حتی یک ستاره هم نخواهید داشت.دلیلی که به شما میگوییم که از دراگون در اتک های خود استفاده نکنید این است که ساخت این نیرو هم زمان زیادی میبرد و هم اکسیر زیادی برای ساخت مصرف میکند. اما اگر از بابت اکسیر و زمان محدودیت ندارید و منابع زیاد دارید میتوانید از دراگون استفاده کنید و تقریبا بیشتر اتک های با دراگون 3 ستاره میشود به شرطی که در اتک زدن با دراگون تبهر داشته باشید.

 

ترکیب مناسب برای تاون هال 10 و 11

گرفتن 3 ستاره در این تاون هال ها کمی پیچیده تر و مشکل تر است مخصوصا در مقابل تاون هال 11 و توپخانه عقاب . امروزه روش های متفاوتی در اتک زدن مانند استفاده از والکری یا بولر یا لاواهاند وجود دارد:

 

آموزش حرفه ای : اتک 3 ستاره به روش لاوالون , تاون 9 تا 11

آموزش حرفه ای : اتک 3 ستاره به روش لاوالون , تاون 9 تا 11

 

لالون و تمامی ترکیب های آن(بولالون،گوبولالون و …)

لالون و تمامی ترکیب های آن(بولالون،گوبولالون و …)

 

آموزش استراتژی BabyLoon

آموزش استراتژی BabyLoon

راهنمای اتک 3ستاره به روش گولم بولر ویچ (GoBoWi)

راهنمای اتک 3ستاره به روش گولم بولر ویچ (GoBoWi)

 

رازهای ایگل ارتیلری ، ناگفته های توپخانه عقاب

رازهای ایگل ارتیلری ، ناگفته های توپخانه عقاب

نتیجه گیری


با استفاده از استراتژی مناسب میتوانید اتک خوبی بزنید و 3 ستاره در وار بگیرید. اما قبل از اینکه از این روش ها در وار استفاده کنید حتما در اتک های معمولی این روش های را خوب تمرین کنید.

 


ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام