» خانه » آموزش » آموزش حمله » استراتژی حمله با لاوا، بالون و دراگون در تاون هال 14

استراتژی حمله با لاوا، بالون و دراگون در تاون هال 14

تقریبا دو ماهی میشود که سوپرسل تاون هال جدیدش، تاون هال 14 را در بازی کلش آف کلنز معرفی کرده است و همین موضوع باعث شده است کاربران بسیار زیادی به بازی بازگردند و دوباره شروع به اتک زدن، آپگرید ساختمان ها و… بپردازند.

اما یکی از دغدغه های بازیکنان با آمدن تاون هال 14، نحوه اتک و استراتژی هایی است که باید برای بدست آوردن ستاره و کاپ و همچنین از دست ندادن کاپ های خود بیاموزند؛ زیرا با آمدن بیلدر های مبارز و حیوانات خانگی هیرو ها دیگر اوضاع مثل قبل نیست و بازیکنان روش های جدیدی را برای حمله استفاده میکنند.

کینگز آف پرشیا امروز برای شما یک استراتژی هوایی تاون هال 14 آماده کرده است که با فراگرفتن این روش قطعا دو یا سه ستاره را از اتک های خود کسب خواهید کرد و با حرفه ای شدن در این استراتژی قطعا به کلن خود در کلن وار و کلن وار لیگ کمک بزرگی خواهید کرد.

ترکیب خوبی که میتوان برای حمله های هوایی در تاون هال 14 چه در اتک معمولی چه در وار استفاده کرد، ترکیب بالا میباشد که به شرح زیر است:

  • نیروها: 8 بالن + 1 ویزارد + 7 دراگون + 1 مینیون + 7 سوپر مینیون + 3 لاوا
  • اسپل ها: 2 اسپل رعد + 1 اسپل فریز + 5 اسپل نامرئی + 3 اسپل اسکلتی
  • ماشین های محاصره: دیوار شکن + بالن + الوار انداز
  • همچنین از کلن خود میتوانید 5 بربریان + 4 ویزارد + 3 اسپل سم + 1 اسپل ریج + یک ماشین(دلخواه) دریافت کنید.

برای قدم اول در اتک بهتر است ابتدا ایر سویپر هارا با اسپل رعد و برق نابود کنید تا مزاحم اتک هوایی شما نشوند، سپس لاوا و ماشین محاصره هوایی خود را نزدیک به کلن کستل به گونه ای رها کنید که ماشین محاصره به سمت تاون هال برود.

اگر نیرویی از کلن کستل خارج شود قطعا لاوا و ماشین محاصره را نابود خواهد کرد و پس از نابودی آنها ابتدا اسپل ریج و سپس اسپل سه اسپل نامرئی کننده خود را رها کنید.

حال نوبت خراب کردن ساختمان ها میباشد، در این مرحله باید به گونه ای عمل کنید که وقتی را از دست ندهید و همچنین کمتری آسیب به نیروهای شما وارد شود پس باید از طرفی شروع کنیم که میتوان نزدیک ترین و سریعترین ضربه را به ایر دفنس ها زد!

حتما مطالعه کنید: استراتژی اتک با Sneaky Archer

ابتدا کمتر از نصف دراگون هایتان را (پیشنهاد میشود دو دراگون) در زمین حریف رها میکنید تا ساختمان هایی که مزاحم حمله شما میشوند را نابود کنند. پس از نابودی چند ساختمان بقیه دراگون هارا رها میکنید تا شروع  به نابود سازی برخی سازه های دفاعی کنند.
سپس بالن هایتان را به کل در امتداد دراگون ها و پشت سرهم رها کنید تا با دراگون ها مشغول به حمله شوند.

پس از نابودی ساختمان ها توسط دراگون ها و بالن ها مشاهده میکنید که چگونه زمین حریف به راحتی درحال از بین رفتن میباشد درحالی که شما اسپلی را استفاده نکرده اید!
پس از اینکه دیدید ایردفنس درحال آسیب زدن به بالن و دراگون های شما میباشد هرچه سریعتر به رها کردن هیروهای خود اقدام کنید.
با این کار شما نیرو های خود را تقویت کرده اید و حال باید به سراغ اسپل ها برویم تا جبرانی برای نابودی و تقویت نیروهایمان داشته باشیم.

برای استفاده از اسپل ها باید حواستان به نیروهایی باشد که جان آنها درحال به پایان رسیدن است.

از اسپل سم میتوانید برای تله های اسکلتی یا هیرو ها استفاده کنید که جان آنهارا به پایان برسانید.
از اسپل فریز هم برای اینفرنو تاور ها یا ایردفنس های باقی مانده استفاده کنید.

تبریک! شما با موفقیت این استراتژی را انجام داده اید و همانطور که میبینید بیشتر زمین را نابود کرده اید اما ممکن است شما تکنیکی را به کار برده باشید که حتی اسپل اضافه هم باقی بماند!

نظرات
  1. مبینا گفت:

    سلام من redeem code و برای خرید gold pass دریافت کردم همه مراحل اوکیه فقط وقتی آدرس آمریکا و میزنم فقط تو مرحله postal code ارور میده نمیدونم چکارش کنم