» خانه » آموزش » استراتژی لاوالون Lavaloon در تاون هال 15

استراتژی لاوالون Lavaloon در تاون هال 15

سلام خدمت شما تمامی کلشر های عزیز، امروز با یک استراتژی خفن تاون هال 15 در خدمت شما هستیم تا یک استراتژی را به شما عزیزان بیاموزیم.

نیروهایی که برای اماده سازی نیاز هستند را در تصویر بالا مشاهده میکنید؛ همچنین در اخر این نیروها Head Hunter را فراموش نکنید.
این استراتژی بر پایه لاوا و بالون میباشد و میخواهیم برای سه ستاره کردن تاون هال 15 ان را استفاده کنیم.
برای نیروی کلن کستل نیز میتوانید نیروهای دیگری همانند مینیون، بالون، بی بی دراگون، سوپر ارچر و… نیز دریافت کنید اما پیشنهاد ما به شما 4 سوپر ویزارد + 1 والبریکر + 1 گابلین میباشد.

شما باید به گونه ای اتک بزنید که ابتدا نیروهای کلن کستل حریف را به بیرون کشانده و ان را نابود کنید، و از طرف دیگر باید بگونه ای حمله خود را بچینید که وارد قلب زمین شده و دفاعی های مهم او را نابود کنید.

پیشنهاد میشود این کار را با یک یا دو بالن انجام دهید و پس از بیرون امدن نیروها از کلن کستل میتوانید انهارا به گوشه ای از زمین کشانده و نابود کنید.

همچنین اگر نیرویی در کلن کستل نبود با ماشین محاصره خود وارد قلب زمین شده و پس از نابودی این ماشین سوپر ویزارد ها از ان خارج شده و شروع به حمله میکنند؛ توجه داشته باشید که باید اسپل نامرئی کننده را حتما برروی انها قرار دهید تا در قلب زمین اسیب جدی وارد کنند.

بعد از انجام مرحله اول، شما برای اینکه تمامی بالن ها و لاوا های خود را بریزید، باید دفاعی های اطراف زمین و همچنین دفاعی های مهمی که سوپر ویزارد ها قادر به نابود کردن ان نبودند را، نابود کنید.

برای انجام این کار از هیروها استفاده کنید؛ هیرو ها همیشه بهترین گزینه برای نابود کردن دفاعی ها میباشند پس میتوانید انهارا در گوشه کناره های زمین همراه با دیگر نیروهای خود همانند ایس گولم بیندازید و با استفاده از اسپل های خود از کم شدن جان انها و اسیب دیدنشان جلوگیری کنید.

برای اینکه بالن و لاواهای خود را قرار دهید شما باید هوشمند عمل کنید؛ یعنی نصفی از بالن های خود را از یک سمت و نصف دیگر را از سمت دیگر روانه زمین کنید تا دفاعی هایی که باقی مانده اند را به راحتی نابود کنند.

مطالعه کنید: تاون هال 16 کلش آف کلنز: برنامه سوپرسل برای آینده کلش آف کلنز

بازهم تاکید میشود که برای داشتن یک اتک خوب باید اسپل های خود را مدیریت کنید، در لاوالون اسپل سرعت و فریز دوتا از مهم ترین اسپل ها میباشند که شما حتما باید با استفاده درست از انها باعث دریافت سه ستاره شوید.

همچنین همیشه نیروهایی را برای پاکسازی زمین داشته باشید؛ از انجایی که در تاون هال 15 زمین بسیار گسترده است و ساختمان های زیادی در ان جا گرفته اند، حتما نیروهایی همانند مینیون، گابلین، ارچر و بربریان به همراه داشته باشید که زمین را خالی کنند.

نمونه ای از اتک با این نیروهایی که گفته شد را میبینید؛ از این استراتژی میتوانید در کلن وار و همچنین اتک معمولی استفاده کنید.
امیدوارم این مطلب برایتان مفید واقع شده باشد.