» خانه » اخبار » تاون هال 16 کلش آف کلنز: برنامه سوپرسل برای آینده کلش آف کلنز

تاون هال 16 کلش آف کلنز: برنامه سوپرسل برای آینده کلش آف کلنز

سلام به کاربران عزیز سایت کینگز اف پرشیا، امروز میخواهیم ویدیو جدید گالادون (یکی از یوتیوبر های معروف کلش اف کلنز) را انالیز کنیم؛ ویدیویی که اخیرا درباره کلش اف کلنز با عنوان تاون هال 16 چه زمانی است منتشر شده است و درباره برخی پلن های اینده سوپرسل و ویژگی های کلش اف کلنز توضیح داده است.

به گفته داریان تاون هال 16 در سال 2024 معرفی میشود و حتی از همین الان توسعه دهندگان بازی ایده هایی دارند که بعد از اپدیت بیلدربیس قطعا شاهد چیز های جدیدی خواهیم بود و هرچقدر به سمت سال 2024 برویم محتوای جدید از تاون هال 16 منتشر خواهد شد.

تاون هال 12 در ژوئن 2018 ، تاون هال 13 در دسامبر 2019 ، تاون هال 14 در اوریل 2021 ، تاون هال 15 در اکتبر 2022 منتشر شده اند و به گفته داریان باید حدود 18 ماه از انتشار تاون هال قبلی بگذرد تا لول جدیدی از تاونهال معرفی و عرضه شود و اگر اینگونه حساب کنیم در اپدیت بهاری کلش اف کلنز در سال 1403 شمسی تاون هال 16 عرضه خواهد شد.

 

 

دو چیزی که تا ان زمان شاهد خواهیم بود یکی بیلدرهال لول 10 و دیگری کپیتال پیک 11 خواهد بود که احتمالا 6 ماه بعد از منتشر شدن اپدیت بیلدربیس، یک اپدیت بزرگ دیگری را برای دهکده اصلی و تغییرات این دهکده و به همراه ان پایتخت کلن را شاهد خواهیم بود.

در تاون هال 16 قطعا شاهد ساختمان های جدید خواهیم بود و سوپرسل در هر لول از تاون هال فرد یک هیرو جدید معرفی میکرد که متاسفانه در تاون هال 15 این اتفاق رخ نداد و انتظار میرود به احتمال بسیار بالا سوپرسل هیرو جدیدی را در تاون هال 16 معرفی کند.

سوپرسل فعلا برروی اپدیت بیلدربیس متمرکز است و باتوجه به صحبت های داریان (مدیر انجمن کلش اف کلنز) بزودی پادکست جدیدی درباره کلش اف کلنز منتشر خواهد شد که در این پادکست درباره ویژگی های اپدیت بعدی کلش اف کلنز صحبت شده است و قطعا داریان پلن های بعدی سوپرسل را نیز خواهد گفت.

 

همچنین احتمال دارد تا یکی دو ماه آینده یک مینی آپدیت منتشر شود و تغییرات کوچکی را در دهکده اصلی شاهد باشیم؛ تصویر بالا هم مربوط به ماشین محاصره ای است که در اسکین جدید بازی وجود دارد و احتمال میرود این ماشین محاصره به بازی بیاید.

به گفته اکانت ردیت این شرکت سوپرسل بودجه ای را برای تبلیغات بازی کنار گذاشته است و این شرکت میخواهد بازهم به اوج بازگردد به همین دلیل بزودی تبلیغ کلش اف کلنز را در بیشتر پلتفرم ها مشاهده خواهیم کرد.

تیم ما سعی کرد در این مطلب کوتاه ویدیو جدید گالادون را برای شما عزیزان انالیز کند و چیزهایی که نیاز بود گفته شود را در خدمت شما عزیزان بگذارد، اما سوپرسل همشه غیرقابل پیشبینی بوده است اما قطعا اپدیت تاون هال 16 یک آپدیت بزرگ خواهد بود و قطعا بالانس قیمت ها در تاون هال های پایین تر را شاهد خواهیم بود.