» خانه » اخبار » گلوبال چت به بازی باز خواهد گشت؛ به شکل قبلی یا شکلی دیگر؟!

گلوبال چت به بازی باز خواهد گشت؛ به شکل قبلی یا شکلی دیگر؟!

سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا، امروز مطلب فوق العاده جنجالی درباره قسمتی از بازی برای شما آماده کرده ایم که قطعا سالها منتظر شنیدن چنین تیتری بوده اید “گلوبال چت بزودی باز خواهد گشت” !

چند روز پیش مصاحبه ای بین طراح بازی و مدیر روابط عمومی سوپرسل منتشر شد که درباره گلوبال چت و دیگر موضوعات داخل بازی بود که میخواهیم به این مصاحبه بپردازیم.

مدیر روابط عمومی سوپرسل درباره زمان ارتقا و کاهش قیمت هایی که در بازی صورت گرفته پرسیده است و طراح بازی گفته است ما هرچه تاون هال جدیدی معرفی کنیم از آن طرف قیمت و زمان آپگرید تاون هال های قبلی را کمتر میکنیم تا در بازی بالانسی وجود داشته باشد تا بازیکنانی که تازه بازی را شروع کرده اند بتوانند به سطح های بالای دست پیدا کنند.

پس از صحبت درباره سنگ های معدن، توانایی جدید هیروها و تغییرات بالانس نوبت به گلوبال چت رسید، مدیر روابط عمومی سوپرسل گفت میخواهم به موضوع دیگری بروم ؛ موضوعی که زیاد مطرح شده است و کلمه ای تابو میباشد، گلوبال چت! نبود گلوبال چت یک حفره ای در بازی ایجاد کرده است و همه میخواهند این قابلیت به بازی بازگردد. آیا شما برنامه ای برای رفع این مشکل دارید؟!

طرح بازی گفته است بله، گلوبال چت مشکلاتی داشت و مشکل اصلی آن مربوط به اعتماد و نا امنی ان بوده است، از آن طرف بعد از گلوبال چت پیدا کردن کلن بسیار سخت تر شده است و متاسفانه بازی را به سمت شکست میبرد. ما درحال کار برروی گلوبال چت هستیم و در آپدیت بعدی نه اما در آپدیت های بعدی قطعا گلوبال چت به بازی باز خواهد گشت و این بازگشت در سال 2024 میباشد.

خلاصه تیم توسعه دهنده کلش آف کلنز برروی گلوبال چت کار میکند و همین باعث میشود سوپرسل آن را برگرداند اما مسئله ای که اینجا مطرح میشود شکل قبلی گلوبال چت است، با توجه به گفته های مدیر قبلی (داریان)، ممکن است گلوبال چت با جملات آماده مانند من دنبال کلن هستم و… به بازی بیاید که قطعا ایده ای مسخره میباشد که بازیکنان را فراری میدهد پس باید صبر کنیم و ببینیم سوپرسل چه برنامه ای برای گلوبال چت خواهد داشت.