» خانه » آپدیت » حدس و گمان ها راجع به آپدیت پاییزی کلش آف کلنز

حدس و گمان ها راجع به آپدیت پاییزی کلش آف کلنز

تقریبا ده روز مانده است به شروع پاییز و احتمالا در اولین ماه این فصل باید شاهد منتشر شدن اخبار آپدیت بعدی باشیم.
در آپدیت قبلی سوپرسل تاون هال 14 را معرفی کرد و بعد از آن اپدیتی را انتشار نداده است و همین باعث شده تا بازیکنان فول مکس شوند و در همین زمان سوپرسل ایده های خود را برای آپدیت بعدی آماده کرده است.

داریان، مدیر انجمن کلش آف کلنز گفته است، ایده ها و برنامه هایی برای آپدیت بعدی داریم و در آپدیت بعدی باید شاهد چیزهای خفنی باشیم.
حتی ایشون افزودند که این آپدیت، یک آپدیت بسیار عالی خواهد بود که فعلا اطلاعاتی از آن نمیدهیم تا بصورت رسمی اطلاعات آن منتشر شود.

زمان خاصی برای آپدیت بعدی تایین نشده است اما میتوان با توجه به اخبار چند وقت پیش سوپرسل سر نخ هایی از زمان انتشار آپدیت بعدی به دست بیاوریم.
سوپرسل برخی اسکین های غیررسمی را برای نظرسنجی در سایت خود آپلود کرد و گفت هر اسکینی که بیشترین رای را بیاورد به عنوان اسکین رسمی هالووین امسال به بازی خواهد آمد.
به همین دلیل میتوان دریافت که، آپدیت بعدی در اواخر ماه یا اوایل آبان ماه خواهد بود.

تصاویری که در بالا میبینید مربوط به سورس بازی میباشد.
سورس چگونه جایی است؟ به تصاویر کلی بازی بصورت جزیی که بصورت فشرده در فایل های بازی قرار گرفته اند سورس میگویند که تصاویر بالا جزوی از آنها هستند.
لول جدید گولم، ماینر، مورتار و ایکس بو در سورس بازی حضور دارند که احتمال میرود یکی از پیشنمایش های آپدیت بعدی معرفی لول جدید نیروها و ساختمان های دفاعی باشد.

تصاویر بالا هم مربوط به بیلدربیس هستند.
پس آپدیت بعدی، همانطور که داریان گفته است، آپدیتی خفن خواهد بود.

یکی دیگر از احتمالات معرفی شدن سوپر نیرو جدید میباشد که به احتمال زیاد سوپر هوگ باشد،زیرا سوپرسل قبلا هم بصورت غیرمستقیم به این موضوع اشاره کرده بود.

و یکی دیگر از احتمالا معرفی شدن آیتم جادویی جدید است، زیرا که در سورس بازی هنوز یک یا دوتا معجون باقی مانده است که معرفی نشده اند.

و همچنین باید شاهد لول جدید بولر نیز باشیم.