» خانه » آموزش » اطلاعات تکمیلی مسابقات جهانی کلش آف کلنز | clash of clans world championship

اطلاعات تکمیلی مسابقات جهانی کلش آف کلنز | clash of clans world championship

همواره در همه جهان قطعا مسابقات در هر سبکی پر هیجان بوده است ، بطوری که اگر یک برند بخواهد معروفت خود را به رخ رقبای خود بکشد ، از کاربران خود دعوت به انجام مسابقه ای با جوایز ارزنده میکند!

سوپرسل ، اسم کمپانی بازی سازی چون کلش آف کلنز ، کلش رویال ، براول استارز و… است ، این کمپانی طی اقدامی خیره کننده در سال 2020 اقدام به برگزاری مسابقه ای بزرگ با جایزه ای بی نظیر کرده است!

شاید بگویید جایزه 1000 دلار است یا بگویید 10000 دلار ، رقم زیادی است نه ؟
اما ، برای این مسابقه 1 میلیون دلار جایزه در نظر گرفته شده است ! بله یک میلیون دلار به حساب امروزی دلار در ایران حساب کنیم چیزی فراتر از آنکه انتظار داریم حساب میشه !

حال بیایید در مورد چگونگی انجام این مسابقه بپردازیم:

  • کمپانی Supercell با همکاری ESL، مسابقات Clash of Clans World Championship را به همراه یک میلیون دلار جایزه برگزار می‌کنند.
  • برگزارکننده و شرکت تولیدی ESL قرار است با همکاری کمپانی Supercell، توسعه‌دهنده بازی کلش آف کلنز، رویدادی را به نام Clash of Clans World Championship میزبانی کند. مسابقات مربوط به جام‌جهانی کلش آف کلنز است و مجموع جوایز رویداد یک میلیون دلار است که بین هشت تیم برتر تقسیم می‌شود.

چگونگی انتخاب این بازیکنان در وار لیگ مشخص میشود.
در بین افرادی برتر قبیله که در لیگ قهرمانی 1 حضور دارند افرادی برای اجرای این مسابقات انتخاب می‌شوند.

از مجموع هشت تیمی که به مرحله اصلی راه پیدا می‌کنند، چهار تیم از بخش مسابقات آزادی که در داخل بازی برگزار می‌شود، جواز حضور در مراحل بالاتر را کسب خواهند کرد. شرکت در مسابقات آزاد بازی برای تمامی علاقه‌مندان امکان‌پذیر است.

چهار تیم دیگر از بخش مقدماتی مسابقاتی که توسط ESL برگزار می‌شود، انتخاب می‌شوند و در نهایت هشت تیم به رویداد ماهانه‌ای که در لهستان برگزار خواهد شد، راه پیدا می‌کنند. لازم به ذکر است که فرمت بازی‌ها به صورت تیمی (5v5) است.

در پایان ۶ تیم برتر مسابقات ماهانه جواز حضور در مرحله آخر را به‌دست می‌آورند و دو تیم دیگر توسط Supercell و طرفداران بازی Clash of Clans انتخاب خواهند شد.

مرحله نهایی جام جهانی بازی Clash of Clans با حضور تماشاچیان درون سالن و هم‌زمان با یکی از رویدادهای مهم کمپانی ESL در کشور آلمان برگزار می‌شود که زمان آن در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

کینگز آف پرشیا محتویات این مقاله را نه رد و نه تأیید می‌کند.