» خانه » اسلایدر » جزییاتی که در آپدیت زمستانی کمتر گفته شد!

جزییاتی که در آپدیت زمستانی کمتر گفته شد!

سلام خدمت کاربران عزیز کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما عزیزان هستیم با جزییات جدید اپدیت که هیچ جا به انها پرداخت نشد و یا کمتر پیگیر انها بوده اند.

اپدیت جدید بازی 12 دسامبر منتشر شد و با انتشار ان شاهد چیز های جدیدی برای دهکده اصلی، پایتخت کلن و سوپرسل آیدی بوده ایم که از طریق مطلب زیر میتوانید آنهارا مشاهده کنید:

سفر رییس یا Chief’s Journey

این منو که به تازگی به بازی امده است به گونه ای راهنمای مسیر شما در این سفر است که از تاون هال 2 تا 15 همراه شما است. این منو به شما کمک میکند تا باعث بهبود زمین خود شوید و اپگرید های مناسب را به شما نشان میدهد.

این منو برای گمراه نشدن بازیکنان طراحی شده است و اگر به سال انتشار کلش اف کلنز برگردیم قطعا هیچ یک از ما ایده ای برای اپگرید نداشتیم اما این لیست به ما کمک زیادی خواهد کرد.

تغییرات اطلاعات کلن

اگر به بخش پروفایل کلن بروید و برروی آیکون نمودار کلیک کنید مشاهده میکنید دو عنوان جدید اضافه شده است که “لول کپیتال هال” و “اپگرید های پایتخت کلن”

این تغییر جزیی است اما ممکن است برای افرادی جالب و مهم باشد.

تغییرات باز شدن چیزهای جدید در پایتخت کلن

هنگامی که در پایتخت کلن وسیله سفارش سازی را باز میکنید و موفق به رسیدن به ان سطح میشوید، یک نوتیف همانند تصویر بالا برای شما در صفحه ظاهر خواهد شد.

تغییرات اسکین ها

در نسخه قبلی، یک سال بعد از معرفی اسکین، ان را در فروشگاه مشاهده میکردیم که با 1500 جم قابل خرید بود اما هم اکنون علاوه بر انها شاهد اسکین های پولی هستیم که میتوانید انهارا بصورت همیشگی و بدون محدودیت در فروشگاه بازی خریداری کنید.

همچنین بخش دیگری اضافه شده است که منظره ها نام دارد، که در ان قسمت میتوانید منظره هایی که از قبل معرفی شده اند را به راحتی خریداری کنید.

البته این قابلیت درحال حاضر برای ایران فعال نمیباشد و با مراجعه به فروشگاه ها و یا استفاده از برنامه های رفع تحریم میتوانید به این پیشنهادات دسترسی داشته باشید.

بهبود نمایش اسکین

هنگامی که به قسمت تغییر اسکین هیرو میرفتید سایه زیر اسکین شما ثابت بود اما حالا با انتخاب اسکین میتوانید مشاهده کنید که این سایه واقعی تر شده و با اسکین شما حرکت میکند.

تغییرات گرافیکی

سوپرسل در این اپدیت به تغییرات گرافیکی هم پرداخته است و این تغییرات برروی حرکات بربریان کینگ اعمال شده است.

تغییرات ظاهری در خانه بیلدر

اگر تاون هال 14 باشید و برروی بیلدر خود کلیک کنید مشاهده میکنید که شعاع این ساختمان همانند قبل نیست و همانند اسپل هیل نشان میدهد که برروی کدام ساختمان ها اثر میگذارد و باعث دفاع از انها میشود.

 

آپگرید نیروها هنگام آپگرید آزمایشگاه

یکی از موضوعاتی که کمتر به ان پرداخته شد اپگرید نیروها هنگام اپگرید ازمایشگاه است، هم اکنون هنگامی که درحال اپگرید هم است میتوانید از ان استفاده کنید و این موضوع برای خانه حیوانات هم صدق میکند.