» خانه » آپدیت » اطلاعات تکمیلی آپدیت کریسمس 2023 کلش آف کلنز

اطلاعات تکمیلی آپدیت کریسمس 2023 کلش آف کلنز

سلام به همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با پیشنمایش آپدیت جدید کلش اف کلنز که بزودی قرار است منتشر شود.
زمان قطعی آپدیت اعلام نشده است اما احتمال میرود تمامی تغییرات در 12 دسامبر، یعنی دوشنبه اعمال شوند و شاهد یک آپدیت جدید برای بازی باشیم.

امروز میخواهیم پیشنمایش آپدیت را خدمت شما عزیزان شرح دهیم پس با ما همراه باشید:

سوپر ماینر

سوپرسل بعد از مدت ها تصمیم گرفت سوپر ماینر را معرفی کند.

این سوپر نیرو ضربات تقریبا سنگینی وارد میکند و هنگامی که اسیب زیادی به او میرسد و جانش تمام میشود یک بمب از خود رها میکند که آسیب بسیار زیادی به نیروها ، هیروها و ساختمان های اطراف خود میرساند.

نیروی موقت – قوچ سوار

در 12 دسامبر قرار است یک نیروی موقت به بازی بیاید که تا بحال ان را مشاهده نکردید، این نیرو قوچ سوار است که از کلش رویال به بازی امده است.

این نیرو بعد از رها شدن با سرعت فوق العاده بالا به سمت هدف میدود و اسیب زیادی به ان میرساند مخصوصا اگر هدف دیوار باشد حتی اگر لول آخر باشد آن را به کل نابود میکند.

همچنین همراه این نیرو، اسپل بابانوئل نیز به بازی خواهد آمد.

ناحیه جدید در پایتخت کلن

در آپدیت بعدی شاهد ناحیه جدیدی در پایتخت کلن خواهیم بود که پارک اسکلت نام دارد و در آپدیت بعدی در دسترس قرار خواهد گرفت.

همچنین قابلیت سفارش خانه ها در پایتخت کلن نیز امکان پذیر خواهد شد.

از این پس شما میتوانید سقف، دیوار ها، زمین و موارد تزیینی کنار این خانه را به سلیقه خودتان تغییر دهید.

این تغییرات با محدودیت هایی همراه خواهند بود.

دفاعی های جدید + اسپل جدید

Mini-Minion Hive: این دفاعی برای دفاع مینیون هایی از خود رها میکند، دفاع خوبی را از خود نشون میدهد و هدف این ساختمان نیروهای هوایی و زمینی است.

Reflector: این ساختمان دفاعی با سپر های دفاعی خود حمله میکند و اسیب زیادی به نیروهای حریف میرساند.

Graveyard Spell: این اسپل همانند اسپل خفاش در دهکده اصلی است، پس از رها کردن این اسپل از زمین اسکلت ها بیرون میایند و شروع به حمله میکنند.

لیگ در بیلدربیس

از این پس بیلدربیس هم همانند دهکده اصلی خواهد شد؛ در آپدیت بعدی شما با زیاد کردن کاپ خود میتوانید به لیگ های مختلف برسید که این لیگ تا لجند رفته است.

تغییرات دیگر

درخت کریسمس: این مانع قرار است بعد از 12 دسامبر در زمین بازیکنان ظاهر شده و شروع به رشد کند.

15 مپ جدید گابلین: در آپدیت بعدی شاهد 15 مپ جدید خواهیم بود که احتمالا بسیار سخت هم طراحی شده اند.

چلنج های جدید: سوپرسل برای کریسمس چندین چلنج تدارک دیده است که با کامل کردن آن میتوانید به جوایز ویژه ای دست پیدا کنید و در آخر بیل موانع را دریافت خواهید کرد.

بیل موانع: قبلا بازیکن با استفاده از بیل موانع قادر به جابجایی یک باره موانع بود اما اکنون میتوانید با استفاده یک بار بر روی یک موانع ( درخت سنگ … ) چندین بار موانع رو جابجا کنید و در صورت حذف آن مانع بیل به شما باز نخواهد گشت اما تا بینهایت میتوان یک مانعی که بیل روی آن کار شده جا بجا شد.

تغییرات مهم سوپرسل آیدی

یکی از مهم ترین تغییرات این آپدیت، تغییرات سوپرسل آیدی است که از این پس میتوانید تایید دو مرحله ای بگذارید و دیگر نگران هک شدن اکانت خود نباشید زیرا از این پس کد به شماره شما اس ام اس خواهد شد.