» خانه » آپدیت » بازی جدید سوپرسل: فورت لاینرز

بازی جدید سوپرسل: فورت لاینرز

بوم بیچ فرانتلاینز یه بازی جدید تو سبک براول استارز و با کرکتر های بوم بیچ هستش!

میتونید با عضو شدن تو سرور دیسکورد بوم بیچ فرانتلاینز و ثبت نام کردن توی باتی که تو سرور هست قبل از هر کس دیگه ای این بازی رو داشته باشید!

قابل ذکر هستش که برای بازی کردنش حداقل به سیستم عامل اندروید 6 برای گوشی/تبلت های اندرویدی و برای سیستم عامل ios ضعیفترین دستگاهی که بازی رو پشتیبانی میکنه iphone 5s ipod هستش!
اگر گوشی/تبلت هاتون از این دستگاه ها ضعیف تر باشند بازی براتون اجرا نمیشه!

هنوز مشخص نشده که بازی برای چه کشور های عرضه میشه (ولی به احتمال زیاد با برنامه های رفع تحریم میتوان این مشکل را برطرف کرد.)

قابل ذکر هستش که فرستادن اسکرین شات/ویدیو/لایو استریم ضبط شده از بازی تو چنل یوتیوب تلگرام و یا هرجای دیگه ممکنه که چنل شما رو بن و دسترسی تون به بازی رو از شما کاملا بگیره!

برای ثبت نام تا روز 14 اکتبر(22مهر ماه) وقت دارید! و حالا، چطوری ثبت نام کنید؟

  1. عضو سرور دیسکورد بازی میشید و بات Grunt رو انتخاب میکنید و به صفحه چتش میرید.
  2. عبارت enlist! رو برای بات ارسال میکنید و کلمه yes رو ارسال میکنید (به معنی قبول کردن قوانین بازی و انتشار محتوا هستش)
  3. یک ایمیل از خودتون (که لینک دانلود بازی براش ارسال بشه) برای بات ارسال میکنید و نوع دستگاهتون رو انتخاب میکنید( اندروید یا IOS )
  4. ناحیه/سرور مد نظرتون رو انتخاب میکنید(برای ایران ME یا همون middle east هستش) و خب ثبت نام شما تکمیل شده!

 

برای تایید اینکه کامل شده ثبت نامتون یه ایمیل براتون ارسال میشه که میتونید از اینباکس ایمیلتون مشاهده ش کنید! و این هم قابل ذکر هستش که برای پلتفورم ios محدودیت ثبت نام 10 هزار نفره وجود داره پس اگه گوشی/تبلت این برند رو دارید هرچه سریعتر ثبت نام کنید!