» خانه » اخبار » Clash Heroes زنده است، با عنوان بازی جدید سوپرسل، Project R.I.S.E

Clash Heroes زنده است، با عنوان بازی جدید سوپرسل، Project R.I.S.E

بازی جدیدی با نام “Project R.I.S.E” که از خاکسترهای Clash Heroes برخاسته و از دارایی‌های آن استفاده کرده، یک “بازی چندنفره، متمرکز بر اکشن، اجتماعی و نقش‌آفرینی روگ‌لایت” است.

پروژه دیگری از Supercell، بازی Clash Heroes، به سرنوشتی تلخ دچار شد. این توسعه‌دهنده فنلاندی مدت زیادی روی این بازی کار کرده بود اما پروژه را لغو کرد. با این حال، در یک پست در شبکه‌های اجتماعی، Supercell تأیید کرد که این پروژه به یک بازی جدید به نام Project R.I.S.E تغییر یافته است.

ویژگی های بازی R.I.S.E

در تریلر بازی، نگاهی کوتاه به گیم‌پلی Project R.I.S.E نیز ارائه شد. این بازی در مکانی به نام “برج” قرار دارد و شما و دو هم‌تیمی دیگر باید با همکاری یکدیگر به بالاترین نقطه ممکن در برج برسید. هر جلسه بازی در طبقه‌ای متفاوت از برج برگزار می‌شود و هدف شما این است که تا حد ممکن صعود کنید.

بازی R.I.S.E تا این لحظه در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به زودی منتشر نخواهد شد. اما Supercell به دنبال بازیکنانی است که به آنها کمک کنند تا بازی را آزمایش کنند. اگر شما یک طرفدار وفادار Supercell هستید و می‌خواهید در مراحل اولیه بازی شرکت کنید و به آنها بازخورد جدی درباره بازی بدهید، می‌توانید در مرحله پیش‌آلفا شرکت کنید (کلیک کنید)

با این کار، Supercell در مسیر انتشار بازی هفتم خود قرار دارد. قبلاً Hay Day را در سال 2012، Clash of Clans و Boom Beach در سال 2014، Clash Royale در سال 2016 و Brawl Stars در سال 2017 منتشر کرده بود. در سال 2024، Supercell بازی جدید خود Squad Busters را در ابتدای امسال منتشر کرد.

زمان انتشار بازی R.I.S.E

از آنجایی که این بازی تنها در حد تریلر منتشر شده است نمیتوان زمان قطعی نزدیکی برای آن تعیین کرد زیرا سوپرسل همیشه برروی بازیهای خود به خوبی کار میکند و درصورت اینکه به دل نشیند آنهارا به راحتی حذف میکند!
اگر قرار باشد زمانی را برای انتشار این بازی بصورت تقریبی بگوییم، حدود یک سال آینده و یا بعد کریسمس شاهد انتشار بازی جدید سوپرسل خواهیم بود.