» خانه » آموزش » پیدا کردن بهترین زمان برای استارت کلن وار

پیدا کردن بهترین زمان برای استارت کلن وار

Trap Upgrades sneak peek

زمانی که شما دکمه شروع وار را فشار میدهید بدلیل اینکه تمام کلن های دنیا در یک سیستم قرار دارند بسته به اینکه چه زمانی شما وار را استارت کرده اید ممکن است نتایج متفاوتی مشاهده کنید و حریف شما از هر کشوری میتواند باشد. در این مطلب به شما نشان میدهیم که به چه صورت میتوانید بهترین نتیجه را در انتخاب حریف کلن وار با در نظر گرفتن زمان استارت وار بدست بیاورید.

 

پیدا کردن بهترین زمان برای استارت کلن وار !


یادآوری میکنیم که حریف شما ممکن است از هر کشوری باشد (متناسب با کلن شما) کلن حریف شما میتواند یکی از سه نوع زیر باشد:

 1. کلن های حرفه ای
 2. کلن های غیرحرفه ای
 3. کلن های بی نظم

بدلیل اینکه کلن های حرفه ای همیشه و در همه ساعات روز ممکن است وار بزنن و ساعت خاصی را مدنظر ندارند اجتناب و مواجه نشدن با آن ها کمی سخت است. اما شما باید زمانی را برای استارت وار انتخاب کنید که کلن های غیرحرفه ای معمولا وار خود را استارت میکنند تا از مواجه شدن با کلن های حرفه ای دوری کنید.

 

 

بیشتر کلن های غیرحرفه ای معمولا هفته ای یک بار یا دوبار وار استارت میکنند که آن هم بیشتر در آخر هفته است چون بیشتر اعضای آن ها در آن زمان فعال هستند و میتوانند وار بزنند. معمولا هم در روز یکشنبه ها وار شروع میشود پس با احتساب یک روز هم برای آماده سازی وار میشود نتیجه گرفت که روز جمعه بهترین روز برای استارت کلن وار است.

 

بهترین ساعت روز برای استارت وار چیست ؟


این موضوع کمی پیچیده تر است. دو چیز است که شما باید مدنظر داشته باشید. یکی زمانی که شما باید از استارت وار اجتناب کنید و دیگری زمانی که اعضای کلن شما ترجیح میدهند.

 

فهمیدن اینکه کلن شما نیازمند چه چیزی است …


اولین قدم در بدست آوردن بهترین زمان ممکن برای استارت وار شناخت کلن خودتان است. آیا آن ها :

 • از یک کشور و یک منطقه زمانی هستند؟
 • بیشتر سرکار هستند و معمولا بعدازظهر ها آنلاین میشوند؟
 • جوان هستند و بعدازظهرها میتوانند فعال باشند؟

ما نمیتوانیم به شما بگوییم که اعضای کلن شما به چه صورتی هستند این خود شما هستید که باید اعضای کلن خود را بشناسید. همچنین این شما هستید که متوجه میشوید اعضای کلن شما در چه زمان هایی بیشترین فعالیت را دارند و آنلاین هستند. در بیشتر موارد معمولا بعدازظهرها این اتفاق رخ میدهد و فعالیت کلن ها بیشتر میشود اما در برخی کلن ها هم ممکن است متفاوت باشد.

 

 

همیشه توجه داشته باشید که وقتی که وار را استارت میکنید زمانی باشد که بیشترین اعضای کلن فعالیت داشته باشند و بتوانند اتک های خود را بزنند تا شروع قدرتمندی داشته باشید و در پایان نتیجه مناسبی بگیرید.


 

 


 

از این ساعات بپرهیزید


ما به شما توصیه میکنیم که از کلن های آسیایی دوری کنید مخصوصا کلن های چینی که مبارزه با آن ها مشکل است چون دوری کردن از این کلن ها به مراتب آسان تر از مبارزه با آن هاست. البته در شرایط فعلی کلن های چینی ابهت سابق خودشان رو تا حدود زیادی از دست داده اند اما با این وجود، با توجه به اینکه شما در چه منطقه زمانی زندگی میکنید و با درنظر گرفتن زمانی که بیشترین کلن های چینی خواب هستند میتوانید وار را استارت کنید (که این ساعت معمولا بین 12 نیمه شب تا 7 صبح به وقت آن هاست) که این بدان معناست که :

 
 • اگر در آمریکای شمالی و میانه زندگی میکنید ساعت 1 ظهر تا 7 بعدازظهر مناسب است
 • اگر در آمریکای جنوبی زندگی میکنید ساعت 12 ظهر تا 7 بعدازظهر مناسب است
 • اگر در اروپای میانه زندگی میکنید ساعت 5 بعدازظهر تا 2صبح مناسب است
 • اگر در اروپای غربی زندگی میکنید ساعت 3 بعدازظهر تا 12 نیمه شب مناسب است
 • اگر در خاورمیانه و ایران زندگی میکنید ساعت 9 شب تا 4 نیمه شب مناسب است
 • اگر در استرالیا زندگی میکنید ساعت 3 نیمه شب تا 10 صبح مناسب است

 

 

 

 

 

نتیجه گیری


اکنون متوجه شدیم که بهترین زمان برای استارت کلن وار بستگی به موارد زیر دارد:

 1. استارت وار در آخر هفته ها
 2. ساعات فعالیت بیشتر اعضای کلن شما
 3. دوری از زمان هایی که کلن های چینی وار استارت میکنند

وقتی تمام این موارد را رعایت کنید بهترین زمان برای استارت وار کلن خودتان را پیدا میکنید. تجربه نشان میدهد که بمنظور راحتی اعضا هیچوقت نباید در هنگام صبح به وقت محلی، وار استارت کرد.

 


 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام