» خانه » آموزش » استراتژی بالن و ویچ برای تاون هال 13 و 14

استراتژی بالن و ویچ برای تاون هال 13 و 14

سلام خدمت تمامی کاربران کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با استراتژی خفن بالن، سوپر ویچ و بی بی دراگون؛ از طرفی هم قرار است برخی نکات درباره کلن وار و این اتک را به شما بیاموزیم پس تا اخر این مطلب با ما همراه باشید.

همیشه سعی کنید در اتک های خود هوشمندانه عمل کنید، هیچگاه به سمت حرکت های تکراری نروید زیرا هر بیس یک روش اتک دارد و با یک روش مخصوص نابود خواهد شد.
همانطور که میبینید در اتک بالا ابتدا باید از اسپل رعد و زلزله برای نابودی دفاعی های اصلی استفاده کنید.

بعد از انجام اینکار بهتر است از یک سمت شروع به نابودسازی زمین با کویین و یا واردن اقدام کنید که در تصویر بالا، اتکر از واردن و هیلر کمک گرفته است.

و حالا نوبت مهمترین حرکت رسیده است، حرکتی که تعیین میکند شما میتوانید این زمین را سه ستاره کنید یا خیر!
باید بیشتر نیروهای خود را از سمتی که واردن یا کویین شما درحال حرکت است خالی کنید و به این دقت کنید که نیروها به جای دیگری جز وسط زمین اتک نزنند پس سعی کنید موانع های کنار زمین را از بین ببرید.

بعد از ان که نیروها وارد زمین شدند، از اسپل های خود برای سریعتر کردن روند حمله استفاده کنید تا دفاعی ها کمترین اسیب را به شما برسانند.

اسپل سم را فراموش نکنید، در بیشتر مواقع کلن کستل حریف پر بوده است و نیروهایی همچو لاوا، دراگون و ویزارد به دفاع میپردازند پس به هیچ وج اسپل سم را فراموش نکنید.
بعد از ان نوبت استفاده از ابلیتی هیروهایتان میشود که دو حالت دارد: 

  • جان هیرو تمام شود و ابلیتی خودکار فعال شود.
  • جایی لازم به ابلیتی باشد که خودتان ان را فعال کنید.

و بازهم یاد اوری میشود به هیچ عنوان اسپل های خود را فراموش نکنید و سعی کنید با اسپل هایتان به حمله جهت دهید.

و بعد از انجام این مراحل مشاهده میکنید که بیشتر زمین نابود شده است و شما میتوانید این زمین را سه ستاره کنید.

نکته اخر این است که حتما نیروهایی مانند ارچر و مینیون همراه خود ببرید تا اگر زمان کافی برای غارت نداشتید این نیروها به شما کمک کنند.