» خانه » اخبار » آیا گلوبال چت باز میگردد؟

آیا گلوبال چت باز میگردد؟

گلوبال چت (2019 – 2012)

گلوبال چت یک ویژگی حذف شده در بازی میباشد که به بازیکنان اجازه میدهد که با دیگران در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. آیا این ویژگی هرگز به بازی باز نمیگردد؟!

برای ساخت کلن شما باید ممبر جمع کنید؛ اوایل این ممبر از طریق گلوبال چت به دست می آمد و کاربران را به کلن خود دعوت میکردید که با گذشت زمان دیگر چنین اتفاقی رخ نداد و سوپرسل سیستم دیگری را جایگزین گلوبال چت کرد!

اگر بازیکن قدیمی کلش آف کلنز باشید گلوبال چت را به خاطر میاورید و احتمالا یادتان است که بدون پیوستن به کلن هم میتوانستید در گلوبال چت صحبت کنید و با دیگران ارتباط بگیرید که ناگهان سوپرسل در سال 2019 آن را به کل از بازی حذف کرد.

گلوبال چت یک فضای چت محبوبی است و هنوز هم در اپ استور اپل نمایش داده میشود و همین دلیل تعجب افراد میشود، اما آیا گلوبال چت به بازی باز میگردد؟

بازگشت گلوبال چت

متاسفانه باید گفت سوپرسل در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اضافه کردن مجدد گلوبال چت به کلش آف کلنز را ندارد؛ زیرا سوپرسل چند روز پیش نظر سنجی درباره تغییرات کلش آف کلنز گذاشته بود که کابران زیادی به بازگشت گلوبال چت اشاره کردند اما سوپرسل اعلام کرد که از گلوبال چت صحبت نکنید زیرا هیچگاه به بازی باز نخواهد گشت.

از طرفی داریان، گفته است که گلوبال چت باز نمیگردد اما شاهد سیستم جدیدی برای پیدا کردن ممبر خواهیم بود و این سیستم از چت های اماده تشکیل شده است و نمیتوانید با کلمات دلخواه خود چت کنید و دلیل ان وجود کلاهبرداران میباشد.