» خانه » اخبار » آیا نسخه ویندوز کلش آف کلنز منتشر خواهد شد؟

آیا نسخه ویندوز کلش آف کلنز منتشر خواهد شد؟

کلش اف کلنز یکی از محبوب ترین بازی های ویدویی در دستگاه های موبایلی میباشد که از همان سال های ابتدایی خود طرفداران زیادی را جمع کرده است و با گذشت 11 سال بازهم طرفداران همیشگی خود را دارد.

درحال حاضر کلش آف کلنز برروی اندروید و IOS اجرا میشود و اساسا میتوانید بازی را برروی گوشی های هوشمند خود بازی کنید اما سوالی که پیش می آید این است که آیا ممکن است روزی کلش آف کلنز را برروی سیستم های کامپیوتری خود بازی کنیم؟!

 

متنی در ردیت کلش اف کلنز منتشر شده است که به شرح زیر است:

 

درک من این است که ویندوز 11 از برنامه های اندرویدی درحال اجرا پشتیبانی میکند یا خواهد کرد. هیچکس تابحال از سوپرسل نپرسیده است که آیا بزودی شاهد اجرا بازی هایش بدون شبیه ساز خواهیم بود یا خیر؟

 

چند وقت پیش زمزمه هایی به گوش میرسید که سوپرسل روی بازی های رایانه ای کار میکند و همین موضوع باعث میشود که بازی های فعلی خود را هم توسعه دهد و وارد سیستم عامل ویندوز کند؛ حتی ممکن است هم اکنون که شما درحال خواندن این مطلب هستید سوپرسل درحال ساخت بازی ویندوز خود باشد.

ویندوز 11 همچنین دارای یک زیر سیستم ویندوز عالی برای پلتفرم اندروید است که به شما امکان میدهد از برنامه های اندروید در سیستم عامل استفاده کنید.

با این اوصاف احتمال انتشار نسخه کامپیوتر کلش آف کلنز بسیار کم است مگر اینکه تقاضا ها بالا باشد که بعید است در آینده ای نزدیک این اتفاق رخ دهد اما ممکن است شاهد بازی جدیدی از طرف سوپرسل برای ویندوز باشیم.