» خانه » آموزش » هر آنچه که باید درباره تورنمنت جهانی کلش رویال بدانید!

هر آنچه که باید درباره تورنمنت جهانی کلش رویال بدانید!

کلش رویال یک بازی محبوب است که تورنمنت‌های جهانی آن، مکانی برای بازیکنان حرفه‌ای است که می‌خواهند مهارت‌های خود را در برابر دیگران از سراسر جهان آزمایش کنند.

در کلش رویال، تورنمنت‌های جهانی رویدادهای رقابتی هستند. آن‌ها فرصتی را برای نمایش استراتژی‌ها، مهارت‌های ساخت دک و همچنین توانایی‌های کلی بازیکنان فراهم می‌کنند. بازیکنان از سراسر جهان برای جوایز و افتخار شرکت می‌کنند

چگونه در تورنمنت‌های جهانی کلش رویال شرکت کنیم

تورنمنت‌های جهانی از زمان به زمان برگزار می‌شوند. برای این که بتوانید شرکت کنید، باید کینگ لول ۱۸ داشته باشید. سقف تورنمنت برای تمام کارت‌ها و برج‌ها 11 است. سیستم تطبیق بازی به تعداد برد‌هایی که بازیکنان در تورنمنت کسب کرده‌اند توجه می‌کند. همچنین رده‌بندی‌هایی داریم که بازیکنان را رتبه‌بندی می‌کنند. تنها یک بازیکن می‌تواند یک تورنمنت را ببرد. شرکت‌کنندگان تا زمانی که تعداد بازی‌های خود را از دست ندهند یا تورنمنت به پایان برسد در بازی می‌مانند.

چگونه امتیازات تورنمنت‌های جهانی کلش رویال محاسبه می‌شوند

تا کنون بیش از ۱۰۰ تورنمنت جهانی برگزار شده است. هزاران بازیکن در آن‌ها رقابت کرده‌اند. توسعه‌دهندگان سوپرسل راه‌حلی برای محاسبه امتیازات تورنمنت جهانی برای هر بازیکن ارائه کردند. این مقایسه‌ای است برای دیدن این که کدام بازیکنان بهترین‌اند.

امتیاز تورنمنت جهانی یک عدد بین ۰ تا ۱۰٬۰۰۰ است. ۱۰ بهترین نتایج یک بازیکن در نظر گرفته می‌شود. این بدان معناست که اگر شما ۱۰ تورنمنت را ببرید، بیشترین تعداد امتیاز را دارید. با این حال، هنوز هیچ بازیکنی این دستاورد را به دست نیاورده است. می‌توانید امتیاز جهانی یک بازیکن را در پروفایلش بررسی کنید.

اگر آن بازیکن امتیازی داشته باشد و پروفایل esports داشته باشد، یک نشان تورنمنت درجه بندی امتیازش را نشان می‌دهد. بازیکنان حداقل ۱۰۰۰ امتیاز برای دریافت یک نشان و واجد شرایط شدن برای رده‌بندی لیبرتیور نیاز دارند. در حال حاضر، حدود ۵۰۰۰ بازیکن داریم. تمام حساب‌های موجود در یک پروفایل تأثیری بر امتیاز جهانی دارند.

چهار دسته از حالت‌های بازی برای تورنمنت‌های جهانی وجود دارد. ما حالت‌های رقابتی، نیمه رقابتی، عادی و نیمه عادی داریم.

هر دسته از این حالت‌ها یک اهمیت برای امتیاز جهانی دارد. بیشینه امتیازات بازی فقط با حالت‌های رقابتی قابل دستیابی است. بدون امتیاز در حالت‌های رقابتی، بازیکنان تنها می‌توانند به ۵۰ درصد از حداکثر امتیازات دست پیدا کنند.

در صورتی که دو بازیکن امتیاز یکسانی داشته باشند، معیارهایی تعیین می‌کنند که چگونه امتیاز محاسبه می‌شود. سه معیار در نظر گرفته می‌شود به ترتیب زیر: تعداد تورنمنت‌های جهانی که برای امتیاز شمرده شده است. هر چه عدد کوچکتر باشد، بهتر است. تاریخ تورنمنت‌های اخیر. هر چه تاریخ به‌روزتر باشد، بهتر است. رتبه در تورنمنت‌های اخیر. هر چه رتبه بالاتر باشد، بهتر است. جدول رده‌بندی کلش رویال از قبل فعال است و می‌توانید ببینید که کدام بازیکنان بهترین هستند.