» خانه » اخبار » مصاحبه داریان در مورد آپدیت بزرگ کلش آف کلنز | تاون هال 16 و دیگر چیزهایی که به بازی خواهند آمد

مصاحبه داریان در مورد آپدیت بزرگ کلش آف کلنز | تاون هال 16 و دیگر چیزهایی که به بازی خواهند آمد

سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، آپدیت تاون هال 16 بسیار نزدیک است؛ این آپدیت به قدری بزرگ خواهد بود که به گفته سوپرسل قرار است استراتژی های حال حاضر را تماما بی معنی کند و از آن به عنوان یک نوستالژی یاد شود.

یکی از یوتیوبر های معروف کلشی بنام Judo Sloth Gaming مصاحبه ای را با داریان (مدیر تیم کلش آف کلنز) انجام داده است که در این مصاحبه به آپدیت بعدی کلش آف کلنز اشاره شده است که این آپدیت درباره تاون هال 16 میباشد.

تاون هال لول 16 ، 17 ، 18 و…
به گفته داریان سوپرسل برنامه همه چیز را ریخته است و کلش آف کلنز را در هر آپدیت مهیج تر از آپدیت قبلی خواهیم دید و درباره تاون هال 16 و 17 باید گفت بله؛ این دو لول از تاون هال هم مشاهده خواهیم کرد و شاهد تاون هال های جدیدی نیز خواهیم بود.
همچنین داریان به تغییرات گرافیکی که قرار است در آپدیت بعدی (تاون هال 16) به بازی بیاید اشاره کرده است.

داریان گفته است اگر بخواهیم اندازه زمین را در آپدیت های بعدی بزرگتر کنیم بازیکنان به مشکل خواهند خورد و شاهد اتک های طولانی و خسته کننده خواهیم بود که ما نمیخواهیم بازی از حالت استراتژیک دربیاید.

داریان به این موضوع اشاره کرده است برنامه های زیادی را برای کلش آف کلنز داریم و تیم کلش آف کلنز تقریبا 50 نفر میباشد و این تعداد فقط در فنلاند هستند و در آینده شاهد رویداد های خفن تری در کلش اف کلنز خواهیم بود و حتی ممکن است سیستم رویداد های فعلی نیز تغییر کنند که بازیکنان را ترغیب به انجام آنها میکند؛ همچنین در آینده (ممکن است در آپدیت تاون هال 16) تغییراتی نیز در بخش Social کلش آف کلنز و تنظیمات کلن ها نیز مشاهده کنیم.

ایده کار کردن دو کارگر همزمان برروی یک سازه به داریان داده شده است که به گفته خودش ایده جالبیه اما گفته است سعی داریم زمان آپگرید هارو پایین بیاوریم (حتمی نیست) و به دلیل وجود معجون ها و دیگر آیتم های جادویی سعی میکنیم فعلا این ایده را عملی نکنیم تا بازیکنان برای بیس خود زحمت بکشند و بتوانند از بازی لذت کافی را ببرند.

همچنین امکان تغییراتی در کلن وار و کلن وار لیگ وجود دارد و کاربران ایده سفارشی سازی کلن وار را به داریان ارسال کرده اند که گفته است ما تمام این ایده هارا بررسی میکنیم و اگر ایده ای خوب باشد آن را قطعا به بازی خواهیم آورد؛ کلن وار روح دهنده بازی است و برای اینکه تغییراتی در آن ایجاد کنیم باید تمامی جوانب را بسنجیم اما قطعا در آپدیت های بعدی شاهد تغییراتی نیز در کلن وار و کلن وار لیگ خواهیم بود.

همچنین در آپدیت بعدی شاهد بالانس در کلش آف کلنز خواهیم بود و با آمدن تاون هال 16 برخی تغییراتی را شاهد خواهیم بود که بصورت بالانس در بازی اعمال میشوند

آیا ایموت ها به کلش آف کلنز خواهد آمد؟! داریان در جواب این سوال گفته است تایم در اتک مهم است و ما زمان نداریم که هم حواسمان به اتک باشد و هم ایموت ارسال کنیم مگر اینکه این ایموت ها مخصوص فرستادن در کلن چت باشد که فعلا برنامه خاصی برای آن نداریم، همچنین برای مپ های اتک بیلدربیس (نقشه گابلین) و همچنین کلن وار در بیلدربیس فعلا برنامه ای وجود ندارد زیرا نمیخواهیم بازیکنان را گیج کنیم و ایتم های بازی را بیش از حد زیاد کنیم؛ اما کلن وار در بیلدربیس در لیست کارهایی است که باید برای کلش آف کلنز انجام دهیم.

همچنین داریان درمورد تاون هال 16 صحبت های دیگری کرد و در این تاون هال شاهد حیوانات خانگی جدیدی خواهیم بود و احتمال دارد هیرو جدیدی را نیز شاهد باشیم (فعلا تایید نشده است) ؛ همچنین تم تاون هال 16 نارنجی، مشکی و طلایی میباشد.