» خانه » آموزش » محدوده دید نیروها برای استراتژی کویین واک

محدوده دید نیروها برای استراتژی کویین واک

محدوده دید نیروها برای استراتژی کویین واک

خط

 

تمام نیروهایی که در بازی توانایی این را دارند که  از یک مسافت خاص شلیک کنند یک محدوده دید دارند اما تمام آن ها در یک چیز مشترک هستند. آن ها نیروهایی حمایت کننده خوبی در اتک ها هستند و خسارت زیادی را میتوانند وارد کنند. در این مطلب به شما آموزش میدهیم تا با دانستن محدوده دید هر نیرویی بتوانید اتک خود را مدیریت کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

 

مزیت و برتری نیروهایی دورزن

نیروهای دورزن نسبت به نیروهایی که از نزدیک درگیر میشوند مزیت های زیادی دارند. محدوده دید آن ها به آن ها این اجازه را میدهد که از ‍پشت نیروهایی که سلامتی بالایی دارند بتوانند شلیک کنند بدون اینکه ساختمان دفاعی حریف روی آن ها متمرکز شود.

مزیت بزرگ دیگری که دارند این است که آن ها میتوانند از پشت دیوار به ساختمان های آنطرف دیوار حمله کنند و نیازی به از بین بردن دیوار ندارند. به این دلایل این نیروها برای استفاده در موارد زیر مناسب هستند:

  • برای ایجاد فونل و راه ورود به مرکز مپ
  • گرفتن درصد تخریب زیاد که در کلن وارها بسیار مهم است
  • پاکسازی مپ

اما مشکل اینجاست که اشتباه در حتی یک کاشی تفاوت زیادی در نتیجه اتک دارد. هنگام اتک زدن شما تمام حواس خود را متوجه اتک میکنید پس ما به شما چند توصیه میکنیم که بتوانید به راحتی اتک خود را بزنید.

بیایید با چند مثال ساده از نیروها و محدوده دید آن ها شروع کنیم.

 

عکس

 

نکته مهممحل قرارگیری ساختمان ها باید درون محدوده دید باشد نه چسبیده به آن!

 

خط

اجازه دهید این موضوع را به صورت بهتری برای شما توضیح دهیم:

ساختمان هایی که در عکس به صورت هایلایت مشخص شده اند ساختمان هایی هستند که آرچر میتواند به آن ها دسترسی داشته باشد و در محدوده دید آن هستند:

 

خط

ویزارد میتواند به این ساختمان ها دسترسی داشته باشد:

 

 

بمب تاور از پشت دیوار و از روبرو نمیتواند در دسترس ویزارد باشد اما با حرکت ویزارد به سمت گوشه راست و رسیدن به محل تقاطع دیوارها میتواند آن را هدف قرار دهد.

بولر میتواند به این ساختمان ها دسترسی داشته باشد:

 

 

همچنین درنظر داشته باشید که بولر میتواند ساختمان های پشت هدف خود را هم بزند به شرطی که فاصله ساختمان دوم بیشتر از 3 کاشی نباشد.

خط

کویین میتواند به این ساختمان ها دسترسی داشته باشد:

 

 

اگر از استراتژی کویین والک استفاده میکنید این نکته برای از بین بردن ایردیفنس ها بسیار مهم است:

 

 

 

قانون مهم:

ویزارد و بولر میتوانند ساختمان هایی که به فاصله کمتر از 2 کاشی از دیوار قرار دارند را هدف قرار بدهند. آرچر میتواند ساختمان هایی که به فاصله 2 کاشی یا کمتر از دیوار قرار دارند را هدف قرار دهد.

خط

محدوده دیوار!

توجه داشته باشید که نیروهای زمینی وقتی پشت دیوار قرار میگرند اگر به فاصله 8 کاشی از اطراف آن ها ساختمانی وجود نداشته باشد به سراغ تخریب دیوار میروند تا به ساختمان نزدیک برسند. مهم نیست لول دیوار چند باشد اما اگر در فاصله کمتر از 8 کاشی ساختمانی وجود داشته باشد نیروها به سراغ آن ساختمان میروند.

توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است.

 

نتیجه گیری
مطالبی که در مورد محدوده دید نیروها گفته شد به شما کمک خواهد کرد که بتوانید ساختمان های دفاعی خود را بهتر پشت دیوار و در جای مناسب تری بچینید.

 

خط

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

 

نظرات
  1. Sadra گفت:

    اموزش عالی ولی سطح لازم برا کویین که بشود کویین واک کرد چقدر است؟؟