» خانه » اخبار » آیا تاون هال 16 آخرین تاون هال کلش آف کلنز خواهد بود؟ امکان بزرگتر شدن زمین بازی در آپدیت های بعدی!

آیا تاون هال 16 آخرین تاون هال کلش آف کلنز خواهد بود؟ امکان بزرگتر شدن زمین بازی در آپدیت های بعدی!

 

سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا،  و امروز بازهم خدمت شما عزیزان هستیم با مطلبی جدید و جالب درباره کلش آف کلنز! همانطور که میدانید بیشتر از ده سال است که کلش آف کلنز منتشر شده است و در این ده سال بسیار آپدیت هارا از این بازی شاهد بوده ایم و در برخی آپدیت های بزرگ این بازی تاون هال های جدید معرفی شده اند که تا به اینجای کار آخرین تاون هالی که معرفی شد تاون هال 15 بود که در تاریخ 10 اکتبر 2022 (حدود یک سال پیش) معرفی شد؛ اما سوپرسل تا چه زمانی قصد دارد تاون هال جدید معرفی کند؟ آیا روزی شاهد توقف معرفی تاون هال جدید خواهیم بود؟ برای دریافت جواب این سوالات این مطلب را دنبال کنید.

سوپرسل هر 18 ماه (1سال و 6 ماه) یک بار تاون هال جدید خود را معرفی میکند و با گذشت یک سال از تاون هال 15 هنوز شش ماه زمان است تا تاون هال 16 معرفی شود اما اخیرا زمزمه هایی به گوش میرسد که این تاونهال اخرین تاونهالی است که سوپرسل برای کلش اف کلنز در نظر گرفته است.

این نظریه به این دلیل مطرح شده است که کلش آف کلنز ساختمان های زیادی دارد و یک بازیکنی که جدیدا بازی را شروع کرده است به سختی میتواند به سطح بالاتر و یا مکس برسد و سوپرسل باید معرفی تاون هال جدید را متوقف کند و بجای آن به بالانس بازی بپردازد تا بازیکنان جدید تر بتوانند به راحتی به سطح مورد نظر خود برسند، اما اگر اینگونه باشد بازی چه هیجانی خواهد داشت؟!

از دیگر دغدغه های بازیکنان کوچکی مپ در زمان معرفی تاون هال 16 میباشد؛ اگر یادتان باشد زمانیکه تاون هال 11 معرفی شد شاهد ساختمان های زیادی بودیم و بسیاری از کاربران حدس زده بودند که سوپرسل قرار است مپ بازی را بزرگتر کند اما این اتفاق نیوفتاد و مپ به همان اندازه همیشگی ماند اما در ادامه شاهد حذف برخی ساختمان های تکراری مانند باراکس ها و… بودیم و دلیل اینکه اینکه مپ بازی کوچک ماند از زبان داریان (مدیر روابط عمومی کلش آف کلنز) به این صورت است که اگر مپ بزرگتر شود زمان زیادی برای سه ستاره کردن آن نیاز است و بازی خسته کننده میشود و بسیاری از پلیر ها از بازی کردن دست میکشند. پس اگر تاون هال 16 هم معرفی شود شاهد بزرگتر شدن مپ نخواهیم بود.

اما قسمت جالب ماجرا اینجاست که یکی از یوتیوبر ها گفته است اگر تاون هال 16 معرفی شود قطعا همراه آن شاهد ساختمان های جدیدی خواهیم بود که در زمین بازی جا میشوند اما به زور! پس این احتمال وجود دارد که با معرفی تاون هال جدید شاهد بزرگتر شدن مپ بازی و افزایش زمان حملات باشیم.

و در آخر میخواهیم به سوال اصلی این مطلب پاسخ دهیم: ایا تاون هال 16 آخرین تاون هال خواهد بود؟ خوشبختانه خیر، اینگونه نیست و سوپرسل همیشه با ایده های خود بازی را سرپا نگه میدارد اما اینکه یک روزی قرار است معرفی تاون هال متوقف شود درست است اما این پروسه بسیار زمان بر است و همانطور که گالادون قبلا در ویدیو خود اعلام کرده است اگر قرار است تا تاون هال 20 را در بازی داشته باشیم باید حدود ده سال دیگر بازی کنیم تا آپدیت تاون هال 20 را شاهد باشیم.