» خانه » آموزش » بهترین استراتژی ها در بیلدرهال 9 کلش آف کلنز

بهترین استراتژی ها در بیلدرهال 9 کلش آف کلنز

سلام خدمت تمامی اعضای محترم کینگز اف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلب جدیدی درباره بیلدرهال 2.0، جایی که اخیرا اپدیت شده است و شاهد چیزهای جدیدی در ان قسمت هستیم.

قبل از این اپدیت، این زمین صرفا به عنوان زمین دوم شناخته میشد

و بازیکنان بعد از مکس شدن، دهکده اصلی خود را ارتقا میداند، اما بعد از اخرین اپدیت اینگونه نیست و بازیکنان بطور جدی برروی دور بیلدربیس افتاده اند.

یکی از نیروهایی که بعد از اپدیت دارای توانایی بسیار خفنی شده است، بی بی دراگون میباشد که اسیب زیادی به ساختمان ها میزند و از طرفی هیرویی که در زمین مشاهده میکنید پس از پر شدن توانایی اش میتواند رعد برق هارا برروی ساختمان ها رها کند.

حواس حریف خود را پرت کنید؛ اگر حریف شما دارای ساختمان های دفاعی بود نگران چیزی نباشید، تنها کافیست با استفاده از هیرو خود و دیگر نیروها حواس انهارا پرت کنید و از سمتی دیگر حمله کنید.

برای نابود کردن زپی هم میتوانید از تکنیک گوشه زمین استفاده کنید، همانطور که میبینید این نیرو را در گوشه زمین رها میکنیم و بر حالت مرتار مود قرار میدهیم و زپی ها به سمت او می ایند و این ساختمان انهارا نابود میکند.

 

از دیگر نیروهایی که در بیلدربیس بسیار کاربردی هستند Drop ship و مینیون میباشد، شما میتوانید با استفاده از این ترکیب درصد بالایی را از اتک خود دریافت کنید.

تنها کافیست ابتدا بالن های هوایی را در زمین قرار داده و سپس مینیون هارا پشت سر انها بریزید و در جهت مخالف هیرو خود را رها کنید و همه جوره حواستان به هیرو و نیروهای خود باشد، به همین ترتیب اتک شما سه ستاره خواهد شد.

ترکیب بعدی، جاینت و پکا میباشد، شما با رها کردن درست این نیروها و مدیریت انها میتوانید سه ستاره را بدست بیاورید اما باتوجه به سرعت کمی که در راه رفتن دارند باید حواستان به تایمی که دارید باشد.

در این استراتژی تمامی نیروهارا در یک قسمت از زمین رها کنید و بگذارید مشغول به حمله شوند و از طرفی انهارا مدیریت کنید و حواستان به توانایی ها باشد.

ترکیب فوق العاده بعدی که میتوان به ان اشاره کرد نایت ویچ میباشد، این نیرو فوق العاده توانایی قوی دارد و با ازاد کردن خفاش ها تمامی ساختمان هارا پرت خود میکند و فرصتی میسازد که دیگر نیروها و خود نایت ویچ حمله ای داشته باشند.

در بیلدربیسی که هم اکنون شاهد ان هستیم شما باید استراتژی خود را داشته باشید زیرا بعد از بیلدرهال 6 ، کار برای شما کمی سخت تر خواهد شد و اتک ها دو مرحله ای میشوند پس باید به گونه ای عمل کنید که کمترین نیرو را استفاده کرده و بیشترین اسیب را بزنید.