» خانه » مپ بر اساس تاون هال » تاون هال 9.75 » بهترین مپ های تاون هال 9.75 (سری چهارم)

بهترین مپ های تاون هال 9.75 (سری چهارم)

مپ تاون هال 9.75

 

 

سلام خدمت دوستان سایت کینگز اف پرشیا.

 

با توجه به پست اخیر که در مورد اکانت های مهندسی و محاسبه وزن وار براتون در داخل سایت گذاشتیم; اینبار اطلاعات مختصری درباره‌ی تاون هال X.75 در اختیارتون میزاریم.

همچنین اطلاعات نهوه ی محاسبه ی اکانت مهندسی در لینک زیر:

 

قاعدتن ,اکانت X.75 اکانتی هست که 2 لول تاون هال ارتقا داده ولی تمامی دفاعیات همان 2 تاون ها قبل رو داره …

همانند تاون هال X.5 که یک تاون هال ارتقا داده و وزن وار تاون هال قبلیشو دارد , ولی قدرت حمله ی 1 تاون بالا تر را دارد تاون هال X.75 همینگونه هست منتها اینبار با 2 لول ارتقا تاون هال مواجه هستیم.

نزدیک ترین حالت داشتن اکانت X.75 که نیرو ها و هیرو های مکس داشته باشه تاون حال 9 هست ; فکر کنید یک اکانت در وار 10 نفره دارید که تاون هال 9 هست با قدرت X.75 هستش و تنها یک اکانت تاون 10 در وار هست … همانند داشتن سلاح هسته ای هست.

همانطور که تاون هال X.5 میتواند دیوار ارتقا بدهد تا لول دیوار تاون هال بعدیش, تاون هال X.75 هم تا 2 لول بالاتر و تا اندازه‌ای که به اون اجازه داده میشود… برای دیوار هیچ محدودیتی نیست.

در مورد هیرو ها , مخازن و لابوراتوری هم … میتوانید بدونه محدودیت ارتقا بدهید .

سوال پیش می آید که چرا بیشتر تاون هال 9 مد نظر هست و ما 8.75 نداریم , همچنین این سوال پیش می آید که چرا یکدفعه از تاون هال 8,7,6و… تروپ و هیرو هارو مکس نمیکنیم?

جواب سوال اول : تاون هال 8 که قدرت تاون 10 را داشته باشد قابل ستایش است ولی ایکسپی واری که به ما میدهد کم است و همچنین ما بدنبال مکس لول تروپ ها و هیرو ها هستیم.

جواب سوال دوم : حتی در تاون هال 9 هم سخت هست که لوت با نبود دیفنس های تاون 9 جمع آوری کنیم … هدف از این اکانت ها این هست که بازیکن قابلیت جمع آوری لوت و آپگرید را داشته باشند , وگرنه اگر به جم زدن باشه تاون هال 2 هم میشه یکدفعه مکس کرد.

همچنین همانند دیگر اکانت های تاون هال X.5 نمیتوانید دفاعیات را ارتقا بدهید یا دفاعی جدید از شاپ بخرید و تنها تاون هال, مخازن, هیروها, لابوراتوری و نیرو های داخل آن را میتوانید ارتقا دهید.(خریدن واردن بلا مانع است).

 

سری چهارم بهترین مپ های تاون هال 9.75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده مپ در تمام سطوح به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ورود به کانال تلگرام

خط

آرشیو دیگر مپ های سایت

خط

آرشیو بهترین مپ های تاون هال 9.75

آرشیو بهترین مپ های تاون هال 8.75

آرشیو بهترین مپ های تاون هال 8

آرشیو بهترین مپ ها » کلیک کنید

خط

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام