» خانه » چیدمان مپ » منتخب مپ های تاون هال 7 تا 11 سپتامبر ۲۰۱۷ (وار ، افزایش کاپ ، فارمینگ )

منتخب مپ های تاون هال 7 تا 11 سپتامبر ۲۰۱۷ (وار ، افزایش کاپ ، فارمینگ )

ماه جدید یعنی وقته یه طراحی پایگاه جدیده. این ماه خوشحال میشم تا اعلام کنم که تونستم با یکی از بهترین طراحان بیس همکاری کنم-scorpion Gaming. مدت زیاد بود که کانالش رو دنبال میکردم و حتی از چند تا از طرح هاش استفاده هم کردم. واقعا اون یکی از بهترین هاست و همیشه بیس های جدیدی رو قرار میده. اگه کارهای اون رو دنبال نمیکنید من به شما پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکنید.

بیس های مورد علاقه تاون هال 7 تا 11 در شهریور 1396 /سپتامبر 2017

قبل از شروع میخوام چند تا پیشنهاد بهتون بدم، اگه طرح بیس خودتون رو از اینترنت انتخاب کنید، بعضی اوقات ممکنه خیلی همه گیر بشه و دیگران یاد بگیرند تا چطور باهاش مقابله کنند. همیشه کمی تغییر دادنشون میتونه کمک شایانی باشه.

حتما جای تله ها رو عوض کنید-در مورد اون در بخش دوم راهنما نوشتم:

اینم از بیس ها :

مپ های تاون 7 برای فارمینگ، وار و کاپ

 

مپ دوگانه تاون هال 7:

این بیس دوگانه میتونه همزمان هم از دارک اکسیر و هم از کاپ شما محافظت کنه. لایه قرینه بالایی و قسمت باز پایینی میتونه درست کردن مسیر ورود سربازان رو با چالش رو به رو کنه، و تله ها که میتونن تعداد زیادی از جاینت ها رو نابود کنند به اندازه ای که برای شما مفید باشه.

 

مپ تاون 7 برای وار:

این بیس در وار خیلی خوب میتونه باشه مخصوصا در مقابل هوگ و دراگون. طراحی هسته مثل یک کابوس برای اکثر حمله کننده هاست و کسی نمیتونه به درستی مسیری برای ورود به داخل پایگاه پیدا کنه.

مپ های تاون 8 برای فارمینگ، وار و کاپ‌

 

مپ دوگانه تاون 8 برای فارمینگ:

برای تاون 8 من یه مپ عالی آوردم که از کاپ و دارک اکسیر ارزشمند شما محافظت میکنه. خیلی از مهاجم ها به تله میافتند و فکر میکنند به سادگی از پایین میتونند دارک اکسیر رو بدست بیارند، ولی طراحی این پایگاه نیرو ها رو به مسیر نادرست هدایت میکنه?

 

مپ تاون 8 برای وار:

این بیس از دیوار ها استفاده میکنه تا زمان رو به بزرگترین دشمن حریف شما تبدیل کنه.

 

 

مپ های تاون 9 برای فارمینگ، افزایش کاپ و وار

 

مپ افزایش کاپ تاون 9:

شما میتونید بهترین مثال از مپی که نیروهای حریف رو از پایین یا بالا به اطراف هدایت میکنه، ببینید. مخصوصا قسمت پایینی با توجه به وجود مخزن دارک اکسیر، ولی نیرو ها رو به اطراف میرونه با توجه به وجود یه کاشی خالی در مقایسه با اطراف.

 

مپ فارمینگ تاون 9:

جمع آوری دارک اکسیر در تاون 9 خیلی سخته، به دلیل اینکه شما به مقدار زیادی از اون احتیاج دارید. این پایگاه از دارک اکسیر شما محافظت میکنه،مخصوصا به خاطر تاون هال که یک دفاع ارزون قیمت برای شماست. راه دیگه ای برای محافظت از دارک اکسیر شما وجود نداره.

 

مپ وار تاون هال 9:

محیط قوی در برابر هوگ،از یک سمت ایردیفنس های متمرکز،از ایکس بو ها محافظت میکنن.این مپ آنتی سه ستاره همه عناصر لازم برای بودن یه مپ وار عالی رو داره.

مپ فارمینگ،افزایش کاپ و وار تاون هال 10

 

مپ فارم دارک اکسیر تاون هال 10:

دنبال مپی میگردید که در تاون هال 10 بتونید از دارک اکسیر خودتون به خوبی محافظت کنید؟این بیس شاید پاسخگوی شما باشه.با توجه به ساختمون های گوشه مپ،خیلی از اتکر ها برای ایجاد محیط ورود به مپ دچار مشکل میشن و قدرت دفاعی در مرکز مپ بسیار بالاست.

 

مپ افزایش کاپ تاون هال 10:

در تاون هال 10 شما احتمالا کمی اتک برای کاپ هم بزنید و این مپ به شما برای انجام این کار کمک میکنه.یک سو ساختمون های زیادی بیرون هستن که باعث سخت تر کردن افزایش درصد میشن و بعد ساختمون های اطراف ،بالن هارو به سمت بیرون میبرن که باعث میشه تاون هال در اتک ها سالن بمونه.

 

مپ وار تاون هال 10:

این مپ آنتی سه مقابل بولر و اتک های هوایی عالی کار میکنه.بولر ها با تعداد لایه های دیواری که باید بشکنن به مشکل برخواهندخورد و برای اتک های هوایی به دلیل موقعیت ایردیفنس ها و مسیر عرضی که نیرو ها باید طی کنن مشکل ایجاد میکنه.

مپ فارمینگ،افزایش کاپ و وار تاون هال 11

مپ وار تاون هال 11:

در این مپ تاون هال 11 میتونید رویکرد جالبی رو ببینید که بعد از محل استقرار تاون هال هست.حمله کننده باید تصمیم بگیره از یکی از دو سنت راست یا چپ حمله کنه و به تمام نیروهاش برای هر سمتی که انتخاب کنه نیاز داره و موفق نمیشه اون سمتو نابود کنه.من نتایج خیلی مثبتی دیدم.

 

 

مپ افزایش کاپ تاون هال 11:

این مپ مثل مپ وار بالایی هست،اما بیشتر روی محافظت از تاون هال تمرکز داره و برای زدن تاون هال نیرو های خیلی بیشتری نیاز میشه .تاون هال توسط ساختمون هایی با جون بالا مثل مخازن و ایگل آرتیلری محافظت شده و در اوایل اتک قابل زدن نیست.

 

 

مپ فارمینگ تاون هال 11:

این مپ در درجه اول در حفاظت از دارک اکسیر به شما کمک میکنه.مدل چینش ساختمونها نیرو هارو از وسط مپ دور میکنه و دمیج ساختمون های دفاعی وسط مپ به از بین بردن نیرو ها کمک میکنه.

 

خط

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

نظرات
  1. arash گفت:

    اگه آیدی کانالش بذارید ممنون میشم .

  2. محمد جواد گفت:

    سلام،گفته بودید این طراح کاراش درسته و کانالشو دنبال میکنیدمیشه ادرس کانالش رو بزارید بقیه هم استفاده کنند،اگه میشه آدرس کانالش رو برام بفرستید،ممنون از سایت عالیتون