» خانه » اخبار » دلیل آپدیت زودهنگام کلش آف کلنز چیست؟ تاون هال 15 چه زمانی معرفی میشود؟

دلیل آپدیت زودهنگام کلش آف کلنز چیست؟ تاون هال 15 چه زمانی معرفی میشود؟

سلام خدمت همراهان همیشگی کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با مطلب جدیدی درباره بازی معروف سوپرسل، کلش آف کلنز!

همانطور که میدانید به تازگی کلش آف کلنز یک مینی اپدیتی منتشر کرده است که در ان با سه پیشنمایش بالانس دهکده اصلی، تغییرات پایتخت کلن و حذف هزینه نیروها همراه بوده ایم.

  • حذف نیروها در کلش آف کلنز تقریبا یک تحول در بازی است که پیشرفت بازیکنان را سرعت بخشیده است اما معایبی هم به همراه دارد که بازی کمی اسان تر از قبل شده است اما این پایان ماجرا نیست؛ بلکه سوپرسل بزودی حرکت اصلی خود را به اجرا در خواهد آورد.
  • سوپرسل همیشه به بازیکنان خود احترام گذاشته است و این احترام از به اجرا دراوردن ایده های کاربران در بازی همانند ماشین های مبارزه دیده میشود و یکی از دلایل این اپدیت هم اعتراض برخی از کاربران بوده است که بعد از اپدیت اخیر پایتخت کلن شاهد ان بودیم.

و اما آن اپدیت بزرگی که گالادون، داریان و دیگر یوتیوبر ها از ان حرف میزدند چه شده است؟ بازیکنان همیشه اپدیت بزرگ را معرفی تاون هال جدید خوانده اند اما سوپرسل احتمالا علاوه بر معرفی تاون هال جدید قرار است گیم پلی جدید و حتی ممکن است نیرو جدیدی را وارد بازی کند که بازیکنانی که درحال پوش کاپ و مکس هستند راه بیشتری برای پیشرفت داشته باشند.

تاون هال 15 چه زمانی معرفی میشود؟

  • تاون هال 15 یعنی یک اپدیت بزرگ و یک اپدیت بزرگ همیشه نیاز به وقت داشته است و سوپرسل میبایست تمرکز کافی برروی اپدیت خود بگذارد تا بیشتر بازیکنان از ان راضی باشند و بازیکنان قبلی نیز به بازی برگردند.
  • یکی از دلایلی که فعلا تاون هال جدیدی معرفی نشده است این میباشد که قانون کل اف کلنز میگوید باید از معرفی تاون هال قبلی 18 ماه بگذرد تا ، تاون هال بعدی معرفی شود و  متاسفانه هنوز 18 ماه از معرفی تاون هال 14 نگذشته است.
  • از طرفی سوپرسل تمرکز خود را برروی پایتخت کلن گذاشته بود و نیاز به وقت زیادی دارد تا بتواند پیشنمایش های تاون هال 15 را اماده کند تا بازیکنان شگفت زده شوند.

بیلدرهال 10 چه میشود؟

  • فعلا سوپرسل حرفی از بیلدرهال 10 نزده است و میخواهد بازیکنان روی دهکده اصلی تمرکز کند و اگر قرار باشد بیلدرهال 10 معرفی شود بازی کمی طولانی و خسته کننده میشود و سوپرسل هیچوقت کاری را که به ضرر خود باشد را انجام نمیدهد.
  • منابع نزدیک به سوپرسل گفته اند که تاون هال 15 در دی ماه 1401 معرفی خواهد شد یعنی در اپدیت زمستانی و بیلدرهال 10 بعد از عید یعنی در سال 1402 ، یا در آپدیت بهاری یا تابستانی معرفی خواهد شد که حرف منطقی به نظر میرسد زیرا بازیکنان زمان زیادی دارند تا در دهمده اصلی مکس شوند و سپس در بیلدربیس به پیشرفت بپردازند.

تغییرات آپدیت چه خواهد بود؟

  • تغییراتی که شاهد ان خواهیم بود فعلا معلوم نیست اما قطعا چیزهایی خواهد بود که حداقل در 6 پیشنمایش عرصه میشوند و بازیکنان را شگفت زده خواهد کرد.
    برای مثال برخی یوتیوبر ها گفته اند قطعا شاهد ایتم های جادویی جدیدی خواهیم بود، احتمال دارد حیوان خانگی جدیدی نیز معرفی شود، همچنین با توجه به حذف هزینه نیروها در اپدیت فعلی احتمال دارد سوپرسل چیز دیگری را به بازی بیاورد که منابع خود را انجام خرج کنیم.