» خانه » آپدیت » ده چیزی که انتظار داریم در کریسمس 2023 کلش آف کلنز مشاهده کنیم

ده چیزی که انتظار داریم در کریسمس 2023 کلش آف کلنز مشاهده کنیم

سلام خدمت همراهان همیشگی کینگز اف پرشیا، بار دیگر با مطلبی جدید خدمت شما عزیزان هستیم و امیدواریم از مطالب قبلی لذت برده باشید.
امروز میخواهیم درمورد اپدیت کریسمس کلش آف کلنز با شما حرف بزنیم و ان را بازتر کنیم و ببینیم در کریسمس 2023 چه چیزی در انتظار بازیکنان است و ایا شاهدچیز جدیدی خواهیم بود یا خیر!

موانع
طبق رسم هرسال سوپرسل، امسال هم یک درخت کریسمس خواهیم داشت که نسبت به سالهای قبلی بسیار زیباتر میباشد و با از بین بردن این درخت پاداش دریافت خواهید کرد.
همچنین در ویدیو معرفی اسکین جدید کویین در دسامبر 2022 شاهد یک ادم برفی بودیم که احتمال دارد مانع ادم برفی که سال های پیش به بازی امده بود نیز دوباره در بخش پیشنهادات فعال شود.

سوپر نیروها

یکی از یوتیوبر های بسیار معروف سوپرسل که در اپدیت ها با سوتی های خود محتوای اپدیت را لو داده است، در اخرین ویدیو خود گفته است که قرار است سوپر نیرو جدیدی به بازی بیاید ؛ البته نمیتوان برروی حرف او حساب باز کرد اما اعتبار او بالاست و با سوپرسل رابطه نزدیکی دارد.

لول جدید ساختمان ها

برخی ساختمان ها در اپدیت تاون هال 15 لول جدیدی دریافت نکردند به همین دلیل احتمال دارد در اپدیت کریسمس یک لول به لول فعلی انها افزوده شود که البته کمی دور از انتظار است.

آپدیت جدید پایتخت کلن

احتمال اینکه پایتخت کلن اپدیت بشود بسیار زیاد است و حرف زیادی برای گفتن دارد. چند روز پیش سوپرسل تصویری را منتظر کرد که خبر از باز شدن ناحیه جدید در پایتخت کلن را میدهد و این یعنی در اپدیت کریسمس شاهد اپدیت پایتخت کلن خواهیم بود.

اسکین جدید هیروها

از وقتی که اسکین های هیروها به بازی امده اند سوپرسل هرسال در کریسمس علاوه بر معرفی کردن اسکین گلد پس، یک اسکین دیگر در فروشگاه بازی فعال میکند که مربوط به کریسمس است و امسال انتظار میرود که هم اسکین هیرو و هم اسکین جدید زمین را به فروشگاه بازی بیاورد.

اسکین جدید زمین
در اخرین ویدیو منتشر شده از طرف کلش اف کلنز که مربوط به معرفی اسکین جدید کویین بوده است به راحتی میتوان اسکین جدید را مشاهده کرد و احتمال دارد این اسکین برای سال نو چینی باشد اما حتما و حتما در کریسمس 2023 یک اسکین جدید زمین نیز خواهیم داشت.

چلنج های جدید

رویداد های زیادی در بازی فعال خواهد شد و احتمالا کمتر از 2 هفته دیگر این اتفاق خواهد افتاد ، چلنج هایی که به بازی خواهند امد پاداش بسیار خوبی مانند کتاب، بیل موانع و حلقه دیوار خواهند داشت پس منتظر انها باشید.

رویداد های جدید

این مورد نیازی به توضیح خاصی ندارد، هرساله شاهد هستید که سوپرسل رویداد های خفنی را وارد بازی میکند و امسال هم قرار است شاهد رویداد های خفن سوپرسل باشیم، رویداد هایی از قبیل استار بونس 4 برابر، اسپل بابانوئل، بوست تک جمی هیرو و کالاکتر ها و…

پیشنهاد های تاجر

این مورد به طور حتم به بازی خواهد امد و احتمالا از 15 دسامبر به بعد نیز در بازی ان را مشاهده خواهیم کرد، این پیشنهادات بسیار به صرفه هستند و پیشنهاد میشود حتما انهارا دریافت کنید.

آپدیت نسخه 2.0 بیلدربیس

امروزه خبر های زیادی درباره اپدیت بیلدربیس در تمامی رسانه های کلشی مشاهده میکنید و همانطور که میدانید سوپرسل قرار است نسخه 2.0 بیلدربیس را بزودی منتشر کند و این کار باعث بازگشت بازیکنان قدیمی به بازی و یا ایجاد انگیزه برای بازیکنان فعالی میباشد.
احتمال میرود این اپدیت در کریسمس 2023 انجام شود که متاسفانه احتمال ان انقدر بالا نیست اما در اپدیت بهاری، یعنی ماه مارس میلادی به طور حتم این اپدیت معرفی و منتشر میشود.