» خانه » آموزش » اطلاعات تکمیلی رویداد Super Dragon Spotlight

اطلاعات تکمیلی رویداد Super Dragon Spotlight

سوپر مدال ها در بازی Clash of Clans آخرین واحد پولی است که در رویداد Super Dragon Spotlight به دست می‌آید و بیشتر از event tracker قابل دستیابی است. این مدال‌ها منبع جوایز مختلفی در بازی هستند، از تجهیزات جدید قهرمان تا آیتم های جادویی مختلف مانند کتاب ساختمان، رونز طلا، و معجون سوپر نیرو.

این مقاله در ابتدا، لینکی را برای دریافت 150 قطعه یخ رایگان و سوپر مدال در رویداد Super Dragon Spotlight بازی Clash of Clans فراهم می‌کند.

رویداد Super Dragon Spotlight در بازی Clash of Clans عنصر جدیدی را معرفی می‌کند: قطعات یخ. این قطعات به وسیله شرکت در حمله به حریف در طول این رویداد به دست می‌آیند و برای باز کردن سوپر مدال ها بسیار حیاتی هستند. علاوه بر این، جوایز مختلف دیگری ارائه می‌دهد، از جمله مواد معدنی Clash of Clans (سنگ ها) ، سوپر دراگون و افزایش‌های آموزشی.

چگونه می‌توان 150 قطعه یخ و 150 سوپر مدال را در کلش آف کلنز جمع آوری کرد؟

شرکت Supercell یک کد منحصر به فرد برای اختصاص 150 قطعه یخ و 150 سوپر مدال در رویداد Super Dragon Spotlight بازی کلش آف کلنز منتشر کرده است که در قسمت بالای مطلب میتوانید آن را دریافت کنید و چنانچه موفق به دریافت آن نشدید احتمالا به دلیل انقضای لینک میباشد و باید از طریق کانال تلگرامی کینگز آف پرشیا منتظر پاداش بعدی باشید.

توانایی جدید گرند واردن

آخرین تجهیزات گرند واردن، فایربال، می‌تواند در این رویداد با قیمت انحصاری 3,100 سوپر مدال قابل دستیابی باشد. این تجهیزات قدرت حمله‌ای مراقب را در میدان نبرد افزایش می‌دهد و به او اجازه می‌دهد که یک توپ آتشی عظیم را به سمت پایگاه حریف پرتاب کند، که نیروهای نزدیک را نابود می‌کند. تنها نیروی ساختمان‌ساز گول‌بین از این شهاب آتشین محافظت خواهد شد.

در پایان، رویداد Super Dragon Spotlight یک فرصت عالی برای بازیکنان به منظور کسب سوپر مدال ارزشمند در Clash of Clans فراهم می‌آورد که می‌تواند برای باز کردن یکی از بهترین تجهیزات قهرمان در بازی استفاده شود.