» خانه » آموزش » معرفی گیم پلی بازی جدید سوپرسل Squad Busters + آموزش دانلود بازی

معرفی گیم پلی بازی جدید سوپرسل Squad Busters + آموزش دانلود بازی

سلام به تمامی اعضای کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با معرفی بازی جدید سوپرسل، بازی ای که بزودی بصورت جهانی منتشر خواهد شد و به گفته سوپرسل تاریخ جهانی شدن آن 9 خرداد خواهد بود.

درحال حاضر شما میتوانید با مراجعه به سایت این بازی یک پیش ثبت نام کنید و اگر مجموع تمامی پیش ثبت نام ها بالا برورد سوپرسل به ازای تعدادی از ثبت نام ها به بازیکنان بصورت رایگان در تمامی بازی های خودش هدیه ای را تقدیم میکند.

این بازی شبیه به براول استارز است با کاراکتر های تمامی بازی های سوپرسل، این بازی دارای یک چرخانک میباشد که میتوانید کاراکتر اصلی بازی را کنترل کنید، ابتدا شما در مسیری خواهید افتاد که در این مسیر با گابلین های غول پیکر و اسکلت ها روبرو خواهید شد که باید آنهارا نابود کنید و با دریافت صندوق ها و درخت ها میتوانید نیروی جدیدی را دریافت کنید.

شما در بتل ها میتوانید نیروهای جدیدی را از طریق صندوق ها بدست آورید و با نابودی درخت ها گلد بدست آورید. این بازی شبیه به براول استارز میباشد و زمانیکه شما وارد بتل میشوید حریف هارا مشاهده میکنید که درحال غارت منابع هستند و یا باید شما منابع بیشتری را نابود و دریافت کنید و یا باید حریف را نابود کنید تا منابع بیشتری را دریافت نکند.

شما بعد از حذف تیم ها طلا و جم های آنهارا به عنوان غنیمت دریافت خواهید کرد. و شما باید تا اخر بتل تمامی تیم هارا نابود کنید و همانند براول استارز، بتل ها تایمی خواهند داشت که هرچقدر این تایم به پایان خود نزدیک شود در حاشیه های زمین گل هایی خواهند رویید که زمین بتل را محدود تر میکند.

آپگرید و باز کردن نیروها

  • با توجه به سکه و جم هایی که در بتل های خود بدست میاورید باید نیروهایتان را اپگرید کنید و در این بازی نیروها به تکامل خواهند رسید و هر نیرو 4 بار میتواند به تکامل برسد که چهار مرحله کلاسیک، سپس سوپر و بعد از آن الترا خواهد بود که آخرین لول یک نیرو میباشد.
  • همچنین شما باید دنیا های جدیدی را باز کنید و با باز کردن این دنیاها میتوانید به نیروهای جدیدی دست پیدا کنید که این امر با به تکامل رساندن نیروها امکان پذیر است زیرا شما با به تکامل رساندن آنها پرتال انرژی دریافت خواهید کرد و سپس به دنیای جدیدی راه پیدا میکنید.

شما با گذراندن 90 مرحله میتوانید به جوایز و پاداش های خاص این بازی برسید که آخرین آن اسکواد لیگ میباشد که با خرید جم و… میتوانید به آن دست پیدا کنید.

نحوه نصب بازی جدید سوپرسل، Squad Busters

  • ابتدا درصورت قابل تغییر بودن ریجن گوشی آن را برروی کانادا قرار دهید.
  • سپس با استفاده از یک برنامه تغییر آی پی به کانادا متصل شوید.
  • و بعد از اتصال، یک جیمیل با استفاده از ریجن کانادا درست کنید که گوگل پلی شمارا یک کانادایی شناسایی کنید.
  • پس از آن میتوانید به گوگل پلی رفته و بازی جدید سوپرسل را دانلود و نصب کنید.