» خانه » آموزش » راز های آپگرید سریعتر در کلش آف کلنز

راز های آپگرید سریعتر در کلش آف کلنز

سلام خدمت تمامی اعضای کینگز آف پرشیا، امروز خدمت شما هستیم با یک مطلب اموزنده و ارزشمند درباره کلش آف کلنز! مطلبی که شاید به شما کمک کند تا بهتر در بازی بالا بیایید و موجع به سریعتر لول آپ شدن شما باشد.

چگونه سریعتر اپگرید کنیم؟ این کار کمی سخت میباشد و شما باید با برنامه ریزی و اتک های به موقع و همچنین مدیریت زمان اپگرید های خود را انجام دهید بصورتی که بعد از تمام شدن یک اپگرید، شما اپگرید بعدی خود را شروع کنید.

 

 

معجون ها

معجون ها همیشه و در همه جا به ما کمک کرده اند و همانطور که قبلا هم در مطالب قبلی گفته بودیم، شما میتوانید با جم انهارا خریداری کنید زیرا بسیار ارزشمند هستند و اگر بخواهیم بهترین انهارا نام ببریم میتوانیم به معجون های بیلدر، پژوهش و تمرین اشاره کرد پس سعی کنید همیشه از معجون ها برای اپگرید استفاده کنید.

 

 

فعال بودن

سعی کنید در بازی فعال باشید و علاوه بر انجام اتک های خود در بازی، کلن گیمز و رویداد هایی که در بازی اغاز میشوند را فراموش نکنید زیرا تنها راه پیشرفت شما در بازی غرق شدن در آن است و زمانی میتوانید همه ساختمان های خود را سریع و به راحتی اپگرید کنید که به راحتی منابع به دست بیاورید.

 

 

بیلدر شیشم را آزاد کنید؛ چگونه؟

  • یکی از چیز هایی که باعث اپگرید سریعتر میشود بیلدر ششم میباشد اما باید ان را باز کنید؛ برای باز کردن این کارگر شما باید بیلدرهال خود را به لول 9 اپگرید کنید تا بتوانید ان را باز کنید پس برای این کار نیاز به اتک زدن در بیلدرهال و اپگرید خود داشته باشید.
  • شاید از نظر شما کمی سخت باشد اما اینگونه نیست، شما با مقداری استراتژی و وقت گذاشتن برروی اتک های خود میتوانید روزانه مقدار زیادی غنائم کسب کنید و بیلدر ششم خود را سریعتر آزاد کنید.

 

 

آپگرید هیروها

  • اول از همه باید گفت یک کلشر از همه قسمت های بازی برای جمع آوری منابع استفاده میکند، پایتخت کلن، کلن وار، کلن وار لیگ، قسمت هایی هستند که شما حتما باید از انها استفاده کنید تا بتوانید به اپگرید های خود سرعت دهید.
  • هیروها هم همینطور هستند و شما باید انهارا اپگرید کنید؛ پیشنهاد ما به شما اپگرید تک تک انهاست، هیچ موقع همه انهارا یک جا اپگرید نکنید زیرا ممکن است برای کلن وار یا دیگر اتک های خود دچار مشکل شوید.

 

 

گلد پس

گلد پس یکی از راه های پیشرفت شما در بازی میباشد و پیشنهاد میشود اگر میتوانید ان را بخرید زیرا که با خرید گلد پس میتوانید جوایز ویژه فصل را دریافت کنید و با دریافت انها شما به پیشرفت 2 الی 4 برابر خواهید رسید و همین باعث میشود که در هر تاون هالی که هستید خیلی زودتر از چیزی که فکر میکنید مکس شوید.

 

 

نکات اخر برای اپگرید سریعتر

  • برای اپگرید از کتاب ها استفاده کنید زیرا کتاب ها برای پیشرفت شما طراحی شده اند و سعی نکنید انهارا نگه دارید.
  • اگر سکه، اکسیر یا دارک ندارید حتما از رونز ها استفاده کنید زیرا نگه داشتن ایتم های جادویی باعث پیشرفت شما نمیشود.
  • نگران کم بودن منابع خود نباشید؛ حتی اگر با یک اپگرید منابع شما 0 میشد هیچ نگران نباشید زیرا میتوانید با اتک های بعدی خود انهارا جبران کنید.
  • شما با خرید ایتم های جادویی باعث کم شدن جم های خود میشوید پس سعی کنید ماموریت های قسمت پروفایل را کامل کنید تا دستاورد های خوبی داشته باشید.
  • اگر شما گلد پس را خریداری کرده اید، دونات تک جمی یکی از بهترین راه ها برای پیشرفت شما میباشد.