» خانه » آموزش » راز های سه ستاره کردن هر نوع مپ در تاون هال 13

راز های سه ستاره کردن هر نوع مپ در تاون هال 13

 

سلام خدمت اعضای محترم کینگز آف پرشیا، تاون هال 13 یکی از تاون هال های منحصر به فرد بازی بوده و از زمانی که به بازی آمده است طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و در این تاون هال میتوانید استراتژی های گوناگونی را تست کنید.

 

 

همانطور که میدانید همیشه مپ هایی وجود داشته که سه ستاره کردن آنها بسیار سخته بوده است و همین موضوع باعث میشد که شما در کلن وار به باخت نزدیک شوید و یا حتی کلن وار را ببازید؛ همچنین این موضوع در اتک معمولی هم صدق میکند اما نگران نباشید در این مطلب نحوه سه ستاره کردن هر نوع بیس در تاون هال 13 را به شما اموزش خواهیم داد.

 

 

هوشمند عمل کردن در اتک ها حرف اول را میزند پس باید روشی را امتحان کنید که تابحال ان را تجربه نکرده اید؛ شما باید زمین حریف را به چند قسمت تقسیم کنید (ترجیحا 3 قسمت) و برای هر قسمت پلنی بچینید و طبق همان پلن شروع به اتک زدن کنید.

برای مثال، یک قسمت از زمین را گرند واردن نابود کند، در قسمت دیگر شما باید بربریان کینگ همراه با ویچ را قرار دهید تا باعث تخریب ساختمان های دفاعی شوند؛ و در قسمت میانی زمین شما باید با استفاده از ماشین محاصره و بولر ها به قلب مپ نفوذ کرده و ان را نابود کنید و از طرفی دیگر رویال چمپیون باقی مانده مپ را نابود میکند.

 

نکات اتک

هیرو ها از مهم ترین عناصر اتک هستند پس حتما حواستان به انها باشد و از انها غافل نشوید، اسپل ها و هیلر ها بهترین گزینه برای سالم نگه داشتن هیرو ها میباشند.

اگر به روشی که گفته شد عمل کنید و علاوه بر این روش هوشمندانه اتک بزنید شک نکنید شما سه ستاره را به راحتی دریافت میکنید همانند اتک بالا که با استفاده از این استراتژی، بولر ها به قلب زمین نفوذ کردند و درحال نابود آن میباشند.

 

زمین هایی وجود دارند که تمامی انها سازه است و تقریبا جایی برای نیرو انداختن وجود ندارد اما مشکلی نیست! در تاون هال 13 ترکیب بولر، ویچ، والکری و بالن کار را برای شما تمام میکند و به راحتی باعث سه ستاره شدن اتک شما میشود.

در انتخاب اسپل های خود دقت کنید و مبنای انتخاب اسپل های خود را برروی درجه سختی مپ قرار دهید تا بتوانید اسپل هایی را با خود به اتک ببرید که درصورت از بین رفتن نیروها و هیروها به شما کمک کنند.

 

 

و در اخر زمین هایی وجود دارند که تاون هال در وسط زمین و در کنار ان ایکس بو قرار دارد که در این زمان شما باید حواستان به نیروها و هیروهای خود باشد زیرا یک اشتباه کوچک باعث از بین رفتن انها میشود.

همیشه سعی کنید دو قسمت زمین را باهم نابود کنید تا دفاعی هارا در یک نقطه متمرکز نکنید برای مثال در مرحله اول از ساعت 12 و 3 زمین حمله کنید و در قسمت بعدی در ساعت 6 و 9 زمین حمله کنید تا حواس دفاعی ها پرت شود.

و در اخر باید به نیروهای کلن کستل اشاره کرد زیرا نقش مهمی در اتک شما ایفا خواهند کرد؛ همیشه سعی کنید چیزی را به اتک ببرید که ندارید، هیچگاه نیروهایی را نبرید که صرفا جهت پر کردن کلن کستل خود انهارا درخواست کرده اید و همیشه حساب شده نیرو درخواست کنید.