» خانه » آموزش » آموزش حمله » معرفی کارت Royal Giant به همراه بهترین دک های این کارت

معرفی کارت Royal Giant به همراه بهترین دک های این کارت

 رویال جاینت

رویال جاینت

 

یکی از کارت های خوب و پرطرفدار بازی کلش رویال (Clash Royale) که اصطلاحا یک سرباز تنک را برایتان پیاده می‌کند، کارت Royal Giant (رویال جاینت) است. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Royal Giant (رویال جاینت) کلش رویال بپردازیم.

 

بعد از بالانس  (۹مهر) رویال جاینت بیشترین تغییر را داشته: قدرتش ۶۰٪ افزایش داشته اما با برد کمتر به جنگ در آرناها میپردازه…

اگر رویال رو با رقیبه اصلیش یعنی جاینت مقایسه کنیم موارد زیر مطلوب خواهد شد:

  • جاینت: جان ۳۳۴۴. قدرت۱۴۰.
  • رویال: جان ۲۵۴۴. قدرت۱۴۹.

این در شرایطه تورنمنت هست و قدرت محاسبه شده بر اساسه آسیب بر ثانیه میباشد.

 

 

همانطور که مشاهده میشود جان جاینت ۸۰۰ تا بیشتر هست و قدرت رویال از جاینت ۹ تا بیشتر است که این به هیچ عنوان برابر نیست!
حال فکر کنید جاینت ۵ مربع مانده به تاور شروع کند ضربه زدن با آسیبه بیشتر… حیرت انگیز مگه نه ؟
حال رویال از جاینت بهتر است ولی برای این که کاملا مساوی بشوند به رویال یک الکسیر اضافه میگردد.

این دو کارت کاملا برابر میباشند اما چون جاینت به دفاعی ها یا تاور میچسبد یک سری از نیرو که متناسب شرایطه جاینت میباشد برده میشود و برای رویال جاینت که عقب تر از جاینت می ایستد نیرو های مناسب احوال اون برده میشود.

با بالانس جدید رویال جاینت پلیر های خیلی خوبی دک های جدید چیدن و به کاپ خیلی خوبی دست یافتند…
ما لول کارت هاشون ، میانگین الکسیر و کاپی که بهش دست یافتند را بر روی هر دک میگذاریم.
توجه داشته باشید بعد از دک درست و لول بالا مهارت شما برای استفاده از این دک ها ضروری میباشد.
این دک ها بهترین بازدهی با شرایط جدید رویال جاینت را دارند و در سایت برای شما عزیزان گذاشتیم

 

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Royal Giant (رویال جاینت) بازی کلش رویال (Clash Royale)

سرباز های تنک از جمله سرباز هایی هستند که در بازی کلش رویال (Clash Royale) نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. سرباز تنک به سرباز هایی گفته می‌شود که خون یا جان (Hitponit) زیادی داشته باشند و به آسانی توسط دشمن از بین نروند. رویال جاینت یا همان Royal Giant یک نمونه از این نوع سرباز هاست.

کارت Royal Giant (رویال جاینت) یک کارت معمولی و رایج یا Common است.

سرعت حرکت سرباز Royal Giant (رویال جاینت) پایین است، بنابراین انتظار نداشته باشید که سریع به سمت تاور های دشمن حرکت کند.

 

 

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Royal Giant یا رویال جاینت

رویال جاینت سربازی است که یک کنون (Cannon) یا توپ شخص را حمل می‌کند و هدف او فقط از بین بردن تاور های دشمن است. موارد زیر اصلی‌ترین مسائل و نکاتی هستند که باید در مورد کارت Royal Giant (رویال جاینت) در بازی کلش رویال (Clash Royale) بدانید:

 

کارت Royal Giant (رویال جاینت) در آرنا 7 (Arena 7) یا همان رویال آرنا (Royal Arena) آنلاک می‌شود.
رویال جاینت خون یا جان زیادی دارد و فقط برای آسیب زدن به تاور های دشمن به حرکت خود ادامه می‌دهد . مقدار آسیب رسانی یا دمیج (Damage) زیادی دارد.

برای پیاده کردن این سرباز یا استفاده از کارت Royal Giant (رویال جاینت) باید 6 اکسیر صرف شود.

پیاده کردن ویزارد (Wizard) و بومبر (Bomber) در پشت سر رویال جاینت (Royal Giant) هم در برخی شرایط نتیجه بسیار خوبی می‌دهد. در این شرایط اگر نیرو های پرتعداد دشمن نظیر سرباز های بربرین یا گوبلین ها به سمت رویال جاینت حمله کنند، سریع توسط بومبر یا ویزارد از بین می‌روند. در اینجاست که می‌توانید نسبت به پیاده کردن سرباز هایی همچون هاگ رایدر (Hog Rider) اقدام و قدرت آسیب رسانی این استراتژی را درک کنید.

Royal Giant

Royal Giant

  • کارت هایی مثل مینیون ها (Minions)، اسکلتون ارمی (Skeleton Army) و بربرین ها (Barbarians) از اصلی‌ترین کارت هایی هستند که ضد کارت Royal Giant (رویال جاینت) محسوب می‌شوند. به خصوصی بربرین ها در مقابل رویال جاینت خیلی خوب عمل می‌کنند. برای از بین بردن این نوع نیرو ها باید حتما از اسپل های ساپورتیو استفاده کنید.
  • رویال جاینت یا Royal Giant به اولین ساختمانی که پیش رویش قرار داشته باشد اتک می‌دهد. بنابراین می‌توان برای خریدن زمان مقابله با آن، ساختمان های دفاعی را در جلوی پرنس تاور (Price Tower) ایجاد کرد تا رویال جاینت قبل از اتک دادن به پرنس تاور، درگیر از بین بردن این ساختمان ها شود.
  • اگر قبل از اینکه بتوانید ساختمان دفاعی را جلوی پرنس تاور ایجاد کنید، رویال جاینت (Royal Giant) دشمن به پرنس تاورتان اتک داد، کافیست که از اسپل‌هایی همچون زپ (Zap) یا آیس اسپریت (Ice Spirit) استفاده کنید. با انداختن این اسپل ها بر روی رویال جاینت، بار دیگر او شروع به اتک دادن به نزدیک ترین تاور یا ساختمان دفاعی موجود می‌کند.
  • اگر می‌دانید که دشمنتان اینفرنو تاور (Inferno Tower) دارد، حتما سعی کنید که بعد از این که او اینفرنو تاور خود را پیاده کرد، کارت Royal Giant (رویال جاینت) را استفاده کنید. در این شرایط رویال جاینت (Royal Giant) از فاصله دور به اینفرنو تاور دشمن اتک داده و آن را از بین می‌برد. اما اگر اینفرنو تاور دشمن بعد از ورود رویال جاینت به محدوده تحت کنترل آن پیاده شود، سریعا می‌تواند رویال جاینت یا (Royal Giant) را از بین ببرد.

 

 

 

..:: سری اول دک های كارت رویال جاینت ::..

 

 

کپی این دک در بازی

کپی این دک در بازی

 

 

 

کپی این دک در بازی

 

کپی این دک در بازی

 

 

کپی این دک در بازی

کپی این دک در بازی

 

 

 

 

 

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام