» خانه » اخبار » حدس و گمان های یوتیوبر معروف iTzu درباره آپدیت بهاری 2024 کلش آف کلنز

حدس و گمان های یوتیوبر معروف iTzu درباره آپدیت بهاری 2024 کلش آف کلنز

باسلام خدمت تمامی کلشر های عزیز، امروز خدمت شما هستیم با یک مطلب دیگر درباره آپدیت جدید کلش آف کلنز که اخیرا اخباری از آن در منابع مختلف منتشر شده است و انتظار میرود تا عید 1403 این آپدیت را مشاهده کنیم.

یکی از یوتیوبر های معروف بنام iTzu اطلاعاتی را درباره آپدیت بعدی در کانال یوتیوبش به اشتراک گذاشته است و امروز میخواهیم این اطلاعات را بصورت ترجمه شده برای شما عزیزان منتشر کنیم.

اول از همه توانایی مشت آهنین کینگ مطرح شده است که گویا سوپرسل مدت هاست که باگ این توانایی را رفع نکرده است اما قرار است در آپدیت بعدی، باگ های این توانایی رفع شود.

ما چهار آپدیت در سال داریم که اولین آپدیت در آوریل یا می است اما این آپدیت اجباری است و باید ماه آینده انجام شود زیرا مشکلات زیادی در بازی وجود دارد که باید برطرف شود بنابراین امسال (سال میلادی) پنج آپدیت خواهیم داشت.

برخی از ساختمان ها هستند که هنوز لول جدیدی نگرفتند مانند اسکاترشات، مونولیت، توپخانه عقاب که همین مورد در مورد نیروهایی از قبیل بولر و هوگ رایدر هم صدق میکند و انتظار میرود در آپدیت بعدی شاهد لول جدیدی برای نیروها و ساختمان ها باشیم.

کلن وار، به گفته این یوتیوبر کلن وار نیاز به تغییراتی دارد و از نظر این یوتیوبر مشکل کلن وار این است که شما نمیتوانید در یک زمان بصورت همزمان در کلن وار و یک وار دوستانه باشید؛ اما این مشکل برای برخی مشکل به حساب نمی آید اما احتمالا سوپرسل تغییراتی کوچک هم در کلن وار ایجاد کند.

بالانس و حل برخی باگ های لیگ های بالاتر هم از برنامه های سوپرسل میباشد؛ در لیگ های بالاتر همانند لیگ لجند لوت به سختی یافت میشود و این یوتیوبر گفته است سوپرسل باید فکری به حال لیگ لجند بکند زیرا که کاپ به آسانی بالا میرود اما هیچ لوتی در این مقطع پیدا نمیشود و همچنین نیروهایی مانند روت رایدر هم قرار است بالانس شود و کمی ضعیف تر شوند.

و در آخر گفت که معجون جدید هم احتمالا از برنامه های سوپرسل باشد، زیرا معجون ها همیشه کار را برای بازیکنان آسان تر کرده است و بازیکنان با استفاده از آنها میتوانند پیشرفت کنند و همین موضوع باعث شده است سوپرسل به فکر معرفی معجون جدید بیوفتد.