» خانه » آموزش » خرید گیفت کارت غیرممکن شد + راه حل این مشکل

خرید گیفت کارت غیرممکن شد + راه حل این مشکل

این اواخر گوگل بسیار سفت و سخت برروی قوانین خود نظارت دارد و به گونه ای عمل کرده است تا همه چیز به خوبی و در چهارچوب خودش اجرا شود.
گوگل پلی در تلاش بوده است که موقعیت واقعی افراد با حتی با وجود موانع ها معلوم کند و موقعیت افراد برای گوگل به گونه ای مهم بوده است که منجر به تعطیلی برخی فروشگاه های گوگل شده است.

ارور بالا زمانی نمایش داده میشود که گوگل به موقعیت شما اصلی پی برده است که در این حالت دیگر امکان استفاده از گیفت کارت جیمیل را نخواهید داشت.
اگر بطور مستقیم از گوگل پلی اقدام به خرید گیفت کارت میکنید، سریعا دست از این حرکت بکشید تا خرید گیفت کارت برای شما مسدود نشود.
برخی افراد برای دانلود برخی بازی ها، با برنامه های رفع تحریم، حافظه پنهان گوگل پلی خود را پاک میکنند؛ توصیه میکنیم فعلا از این حرکت دست بکشید تا مشکل خاصی پیش نیاید.

تنها راه حلی که میتوان آن را انجام داد اعتماد به فروشگاه های معتبر فروش جم، پول و بلیط طلایی بازی ها میباشد که بسیار توصیه میشود.
شما میتوانید از طریق سایت دیاموند لند www.diamond-land.ir اقدام به خرید جم و بلیط طلایی بازی های سوپرسل بکنید.

نظرات
  1. مهدی قاضی گفت:

    سلام
    بعد از چند ماه وارد بازی شدم و میبینم کلنی که چند سال لیدرش بودم حالا لیدرش کس دیگه ای مگه ممکنه چنین چیزی؟؟چطور میتونم کلنمو پس بگیرم
    هیچکی تو کلن آنلاین نیست